Seznam provozovatelů wifi sítí - Sázavamapa CR
 • DASKO Net s.r.o.
  Sázava
  Společnost DASKO Net s.r.o. vznikla za účelem ohlasu po zlepšení služeb připojení k internetu v lokalitě města Sázavy. Jsme jediným poskytovatelem internetu, který má své sídlo v městě Sázava. To nám umožňuje reagovat na poptávky po připojení, náhlé zásahy v terénu mnohem rychleji než konkurenční firmy. V současné době se zaměřujeme více i na nedaleké lokality poblíž města Sázava a města Uhlířské Janovice, které pokrýváme již od roku 2011.
 • Saz-Net
  Sázava
  Pro uživatele sítě Saz-Net máme další dobrou zprávu! Již jsme připojeni vysokorychlostním okruhem přímo na páteřní síť internetu. Došlo zároveň k instalaci nových serverů pro řízení provozu na naší síti. V současné době pokrýváme prakticky celou Sázavu v průběhu roku 2007 plánujeme pokrytí okolních vesnic.
 • Wifcom
  Sázava
  WIFCOM a.s. Vám nabízí řešení Vaší přípojky k internetové síti, dále komplexní řešení návrhu a provedení komunikační infrastruktury ve Vaši kanceláři, budově, areálu či síti poboček. WIFCOM zřizuje přípojky jak pro domácnosti tak i pro firmy, Obecní úřady, školy, a další organizace. Firma byla založena v roce 2004. Do dneška má za sebou přes 12 000 spokojených zákazníků. V letošním roce plánujeme počet zákazníků podstatně rozšířit a přineseme řadu novinek. Mezi naše další aktivit, které nabízíme našim klientům patří prodej a servis počítačů a ostatní výpočetní techniky.
 • COMHAL
  Sázava
  V současné době představují komunikace a internet nedílnou součást života nás všech a jsou součástí základního portfolia služeb nezbytných pro běh každé firmy. COMHAL Kutná Hora Vám představuje novou obchodní značku COMHAL.CZ, přinášející kvalitní a cenově dostupné řešení Vašeho připojení k internetu. Nároky na kvalitu a rychlost internetového připojení stále stoupají. V současné době pokrýváme tyto lokality: Čertovka, Grunta, Habrkovice, Hlízov, Kaňk, Krupá, Křesetice, Kutná Hora, Kutná Hora - Sedlec, Libenice, Miskovice, Nebovidy, Poličany, Přítoky, Rohozec, Svatý Mikuláš a Úmonín


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz