Seznam provozovatelů wifi sítí - Příbrammapa CR
 • Karneval
  Příbram
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • PT WifiNet
  Příbram
  Cílem vytvoření bezdrátové sítě je nabídnout rychlé a cenově dostupné připojení k internetu nejenom obyvatelům města Rožmitál pod Třemšínem, ale i obyvatelům v dalších obcích mikroregionu Třemšín. Připojení k internetu bude dále přístupné v obcích Voltuš, Věšín, Buková, Nepomuk, Sedlice, Vranovice, Pňovice, Zalány, Hutě a Hoděmyšl. V další fázi bude přístup k internetu v Bubovicích, Vševilech, Hudčicích, případně dalších obcích mikroregionu.
 • Internet Pb spol. s r.o.
  Příbram
  Jedná se o bezdrátovou a optickou síť pokrývající více než 80 obcí ve Středočeském kraji zejména v blízkém okolí Příbrami, Berouna, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem. Nabízíme rychlosti od 256 kb/s do 20480 kb/s za velmi příznivé ceny. V naší nabídce je i možnost populární IP telefonie. V současné době poskytujeme služby pro více než čtyři tisíce zákazníků a to od dodávky samotného připojení až po komplexní služby pro velké společnosti včetně řešení hlasových služeb.
 • MONEX s.r.o
  Příbram
  Společnost Monex s.r.o. vznikla v roce 1996. Jednou z jejich aktivit byl prodej a servis výpočetní techniky. S rychlým nástupem internetových technologií i do odvětví běžných subjektů začala firma vyvíjet aktivity týkající se nejenom výroby a tvorby webových stránek, ale především administrací linuxových serverů. Od roku 2003 buduje vlastní datovou infrastrukturu pro poskytování bezdrátového a optického internetového připojení.
 • Pavel Bobrik - kbNET
  Příbram
  Již několik let se zabýváme poskytováním internetu pomocí bezdrátové sítě. Našim zákazníkům poskytujeme časově i datově neomezená, kvalitní a stabilní připojení k internetu s velkým množstvím tarifů. Naše moderní uspořádání sítě nám umožňuje velice kvalitní a stabilní připojení k páteřní síti internetu. Poskytujeme poradenství, prodej a kompletní servis na počítače a jejich příslušenství (hardware, software). Montujeme satelitní komplety pro příjem TV do bytů a rodinných domků. Nabídnout Vám mužeme: Připojení k internetu pomocí bezdrátové sítě Hlasové služby (VoIP) - telefonování bez paušálního poplatku Servis a prodej počítačů a jejich příslišenství Prodej a instalace software Montáž a servis satelitních přijímačů a antén pro příjem TV ze satelitu Školení OS LINUX Výstavba a správa serveru s OS LINUX
 • LesNetFree
  Příbram
  občanské sdružení vesnická síť
 • FreeNetPB
  Příbram
  Chcete mít vysokorychlostní připojení k celosvětové síti Internet bez omezení a současně mít i právo vlastního rozhodování? Potom je zde FreeNetPB.net. Jsme neziskové a nezávislé občanské sdružení, zabývající se šířením a rozvojem připojení k internetu v Příbrami a přilehlém okolí. Naší hlavní a jedinou zásadou je volný internet pro každého! Co nabízíme? V případě, že se naším členem, máte možnost, připojit se k internetu bez jakéhokoliv časového a datového omezení, vhodného jak k hraní her, telefonování, tak i ke stahování objemných souborů a to i rámci sítě FreeNetPB.net či jen k brouzdání po internetu. Takže opravdu není problém pořádat celodenní "pařbu" s přáteli, poslat jim třeba 100 GB dat a zároveň jim i zavolat. To však není naše hlavní deviza. Jako člen sdružení se budete moci účastnit akcí sdružení a volit, nebo být volen do orgánů sdružení. S tím souvisí možnost rozhodování o funkci a rozvoji našeho sdružení, jakou Vám žádné firmy, zajišťující připojení k internetu, dát nemohou. Co požadujeme? Nic! Věříme, že každý člen sdružení se bude snažit přispět společné věci šíření volného připojení k internetu podle své vlastní iniciatiy, jak sám uzná za vhodné.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz