Seznam provozovatelů wifi sítí - Osečekmapa CR
 • Wic-Net, s.r.o.
  Oseček
  Wic-Net, s.r.o. je obchodní a servisní společnost, která si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb a velmi přijatelných cenách. Je tomu tak díky velmi dobré spolupráci s jednotlivými distributory výpočetní techniky a profesionálnímu přístupu celého pracovního týmu společnosti. Společnost si je vědoma rozsáhlosti oboru informační technologie a snaží se nabídnout klientovi komplexní sortiment služeb, ze kterého bychom mohli vyzdvihnout: prodej a dodávky hardwaru, softwaru, dodávky PC a příslušenství na míru, poskytování internetového připojení, zabezpečovací a kamerové systémy, zpětný odběr elektroodpadu a další. Problémem nejsou ani zakázky větších rozměrů. Dodávky jsou vždy včas a k naprosté spokojenosti zákazníků. V posledních letech se společnost stává odborníkem na správu a výstavbu počítačových sítí, správu serverů, údržbu hardwarového a softwarového vybavení.
 • Coprosys Polabský NET s.r.o.
  Oseček
  Coprosys a.s. byla založena v roce 1990. Od roku 1993 se činnost firmy zaměřila na vývoj, výrobu a instalaci mikrovlnných spojů pro přenos dat, nesoucích obchodní název MicroLAN. Ve stejném roce vstoupila společnost Coprosys na český telekomunikační trh. Jejím úkolem je zajišťovat poskytování komplexních řešení v oblasti telekomunikačních služeb.
 • Polabský NET
  Oseček
  Pro koncové zákazníky poskytujeme konektivitu v pásmu WiFi 2,4 GHz. Ojedinělou vlastností systému je naprostá automatizace od registrace zákazníků až po fakturaci. Celý proces registrace, připojení, zpoplatnění, fakturace většinou trvá jen několik málo minut a zákazník tak může využít připojení téměř okamžitě. Není potřeba platit měsíční paušál a tak je možné si připojení předplatit třeba jen na jeden den Bezdrátová síť Polabský.net vznikla pro připojení obyvatel obcí v Polabí k levnému internetu wifi technologií (protokol 802.11b). Tato síť umožňuje trvalé (non-stop) připojení k internetu pro všechny uživatele v dosahu vysílačů (wifi AP - přístupový bod) na Nymbursku a Kolínsku. Mapu a seznam obcí, kde jsme schopni připojit obyvatele k internetu, najdete na stránce pokrytí signálem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz