Seznam provozovatelů wifi sítí - Ořechmapa CR
 • Sys-Data.Com
  Ořech
  Prioritní činností společnosti Sys-Data.Com s.r.o. je vysokorychlostní internet, který provozujeme po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízíme připojení o rychlostech 100 Kbit - 1200 Mbit, na přání i více a to v cenách již od 107,- Kč. Na internetovém připojení od nás je možné telefonovat na pevné linky a mobilní telefony velmi výhodně a bez jakýchkoliv paušálů. Dalším významným oborem, kterým se společnost zabývá jsou operační systémy pro instituce a firmy. Aktivity naší společnosti jsou na území celé ČR ve všech oborech, dále spolupracujeme se společnostmi z Německa, Polska, Slovenska, Litvy atd. Naše firma byla .
 • Eurosignal
  Ořech
  Družstvo EUROSIGNAL bylo založeno v roce 2001 a zabývá se zákaznickým servisem v oblasti výpočetní techniky a poskytováním připojení k síti Internet v mnoha lokalitách v okolí Prahy a Berouna. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit, aby jim počítače nebyly přítěží. Společně s nimi řešíme budování jejich firemních informačních systémů. Díky koncepci naší sítě poskytujeme kvalitní a stabilní připojení k internetu s širokou škálou možností rychlostí a tarifů. Nabízená služba je komplexním řešením připojení internetu do firmy, kanceláře, bytu nebo celých komplexů včetně všech souvisejících služeb s možností individuálního řešení. Záleží na Vás, co od internetu očekáváte. Můžete psát e-maily, stahovat data, sledovat aktuální informace, hrát on-line hry, telefonovat, a další možnosti využití na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Naše starost je, abyste s připojením od Družstva EUROSIGNAL dostali rychlé, kvalitní a bezpečné připojení. Stavíme PC dle přání zákazníka, dodáváme a instalujeme vhodný software, navrhujeme a stavíme počítačové sítě.
 • 234.CZ
  Ořech
  Poskytujeme připojení k Internetu technologií WiFi pro oblast Holešovic, Horních Počernic, Roztok, Řeporyje a okolí Jarova. Od cenové nabídky, přes nabídku termínu realizace, samotné realizace a předání zakázky do užívání objednateli je cíl vždy stejný, spokojený a stále se vracející zákazník.
 • Connect plus
  Ořech
  Connect plus nabízí internetové připojení od domácích uživatelů až po firmy a velké výrobní, či kancelářské komplexy. Pracujeme v pásmech 2,4 - 5,8 a 10 GHz. Případně i licencovaná pásma a 60 GHz a laserové spoje, dle náročnosti požadavků zákazníka.
 • o.s.jinonice.cz
  Ořech
  Občanské sdružení o.s.jinonice.cz Základním cílem sdružení je sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití a pro šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér. Občanské sdružení jinonice.cz je síť fungující od roku 2006 (více v historii sdružení) na území Prahy 5 (Stodůlky, Nové Butovice, Hůrka, Jinonice), Zbuzany a Dobříč. Síť umožnuje zájemcům přístup do celorepublikové experimentální sítě CZFree.net a také přístup do sítě sítí Internet. Na rozdíl od připojení přes klasické poskytovatele internetu se také můžete podílet na stavbě a rozvoji sítě. Připojit se může kdokoliv . Projekt umožňuje obyvatelům uvedené oblasti (přesnější geografické vymezení naší působnosti najdete na mapě) připojit se k naší síti, a sdílet s námi veškeré její výhody. Pokud máte zájem podívejte se do sekce "Uvažuji o připojení". Přečtěte si něco o historii naší sítě. Máme také připravené odpovědi na často kladené otázky - "FAQ". Jsme členy dalších sdružení sledujících podobné cíle a sice czf-praha a jejím prostřednictvím jsme propojeni do peeringových center NFX a NIX. Pokud uvažujete o připojení, nebo se třeba chcete jenom vyptat na podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat na adrese sdruzeni@jinonice.cz či přes kontaktní formulář - rádi se Vám ozveme zpět a vše Vám vysvětlíme.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz