Seznam provozovatelů wifi sítí - Mutějovicemapa CR
 • PHnet
  Mutějovice
  Wifi PHnet je rodící se místní komerční síť, prožívající právě v současné době bouřlivý rozvoj. Jejím cílem je nejen nabídnout členům sítě rychlé a dostupné připojení k Internetu, ale také hlasovou a obrazovou komunikaci. V současné době pokrýváme tyto lokality: Mutějovice, Nesuchyně, Svojetín a Kounov. V nejbližší době připravujeme pokrytí obcí Janov, Hředle, Krupá a Milostín.
 • WIRACOM
  Mutějovice
  WIRACOM sro vzniklo z původního občanského sdružení ,které fungovalo od roku 2002. Byl to důsledek potřeby profesionální technologie a dohledu a dále servisu jak pro samotnou sít tak i pro uživatele internetu.
 • CBCNET.CZ
  Mutějovice
  Společnost CB Computers v.o.s., jež je současně zřizovatelem i provozovatelem metropolitní sítě CBCNET, se primárně zabývá poskytováním služeb v oblasti informačních technologií již od roku 1997. Naše společnost nabízí služby přístupu k internetu, služby digitální kabelové televize nové generace CBCNET.TV (IP TV) a hlasové služby VoIP. Naše nabídka je směrována zákazníkům z řad domácích i firemních uživatelů. Naše společnost disponuje vlastní metropolitní optickou sítí v Rakovníku a hustou bezdrátovou sítí v rámci okresu Rakovník.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz