Seznam provozovatelů wifi sítí - Mělníkmapa CR
 • ikc.cz
  Mělník
  AIRKPY je bezdrátová metropolitní síť na území Kralup nad Vltavou a přilehlého okolí (Zeměchy, Chvatěruby). S její výstavbou začala naše společnost INTERNET KRALUPY CZ, s.r.o. počátkem roku 2003 za účelem poskytnout alternativní řešení připojení k internetu všem zájemcům nejen z řad firem, městských institucí, ale i domácích uživatelů. Do budoucna máme v plánu rozšířit oblast pokrytí také o tyto vybrané okolní obce - Nelahozeves, Úžice, Veltrusy a Libčice n.Vlt. Kromě wi-fi připojení k internetu nabízíme i další služby typu realizace metalických, bezdrátových a optických sítí, poradenství a školení v oblasti HW a SW, freewebhosting, placený webhosting, registrace domén, webdesign, emaily a další s tím související služby - viz webové stránky naší společnosti www.ikc.cz.
 • RIO Media
  Mělník
  Společnost RIO Media a.s. patří mezi tři nejvýznamnější poskytovatele elektronických komunikačních služeb v České republice. Jako právní nástupce společností ANTÉNY 2H+B, CL – NET, F.C.A, MATTES AD a Metropolitní síť Olomouc realizuje společnost RIO Media a.s každoročně masivní investice do rekonstrukce a modernizace převzatých přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v té nejvyšší kvalitě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, vyzkoušelo už 115 000 zákazníků, že vysoce kvalitní digitální televize, rychlé a bezpečné připojení k internetu i cenově výhodné hlasové služby od RIO Media a.s. se rozhodně vyplatí.
 • Maxicom
  Mělník
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.
 • LOSAN
  Mělník
  LOSAN s. r. o. disponuje rozsáhlou bezdrátovou síťí v regionech Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Litoměřice a Děčín. Část z páteřních tras je postaveni na optických okruzích o kapacitě až 1Gbps což umožňuje připojení malých, ale i velkých zákazníků za výhodných podmínek.
 • FajNnet.cz
  Mělník
  Poskytoval bezdrátového připojení k síti internet pro firmy i domácnosti v technologii 5GHz a 2,4GHz
 • PT WifiNet
  Mělník
  Cílem vytvoření bezdrátové sítě je nabídnout rychlé a cenově dostupné připojení k internetu nejenom obyvatelům města Rožmitál pod Třemšínem, ale i obyvatelům v dalších obcích mikroregionu Třemšín. Připojení k internetu bude dále přístupné v obcích Voltuš, Věšín, Buková, Nepomuk, Sedlice, Vranovice, Pňovice, Zalány, Hutě a Hoděmyšl. V další fázi bude přístup k internetu v Bubovicích, Vševilech, Hudčicích, případně dalších obcích mikroregionu.
 • EASYNet
  Mělník
  Síť EASYNet, především "bezdrátová" část, vznikla na popud získání konkurenční výhody nad operátory významných jmen, kteří své zájmy zaměřují výhradně na lukrativní/krajská města a Prahu. Naše síť pokrývá v současné době především tyto lokality: Kralupsko, Neratovice a okolí, Mělnicko a část Prahy vychod Co je síť EASYNet (bezdrát): * volba Firemních zákazníků, kteří hledají profesionální telekomunikační řešení * Garance přenosových parametrů sítě na technologgi TDMA/TDD v pásmu 5,4-5,8 GHz. * Pro cenově senzitivní Domácí zákazníky či malé firmy poskytováno připojení WiFi (nelic. pásmo 2,4 GHz DSSS) * Bezpečnost - VLAN, VPN, FireWall, vzdálený přístup - outsourcing řešení pro zákazníka. I na té nejnižší technologii jakou je WiFi lze poskytnout VLAN. Zákazník si celé řešení může ponajmout. * Levné hlasové volání a volání ZDARMA - volitelná služba (u WiFi pouze volání Zdarma mezi lokalitami zákazníka). Místní volání od 1,- Kč/min. * Řízení sítě na bázi "Kvality služeb" * Ceny - u WiFi ceny plně srovantelné s jinými lokálními operátory při citelně lepší BEZPEČNOSTI zákaznika. Technologie TDMA/TDD - bezkonkurenční podmínky. Co není síť EASYNet (bezdrát): * izolovaný ostrůvek v jedné či dvou obcích * pouze WiFi Internet Výstavba sítě je realizována od léta roku 2004. Bezdrátové pokrytí: - většina Středočeského kraje v průběhu roku 2005. Další lokace v ČR pokrýváme : Praha a Krajská města - připojení v lic. pásmu 26 GHz, služba ADSL a digit. okruhu, bezdrát. připojení v pásmu 10 GHz Ostatní lokality : službou Digitálního okruhu, ADSL, bezdr. připojení 10 GHz či jiné technologie ve spolupráci s jinými operátory podle konkrétní lokality.
 • DAPSIVA.NET
  Mělník
  Síť je provozována v oblasti Kokořínska a blízkého okolí. Víkendové tarify pro chataře.
 • TRIONET
  Mělník
  TRIOPTIMUM s.r.o Návrh - realizace - výstavba optických sítí FTTH a FTTB (připojení optickým nebo metalickým kabelem až do bytu nebo domu) = nejmodernější způsob připojení k Internetu. Od roku 2004 jsme členy sdružení NIX, jež združuje nejvýznamější telekomunikační operátory v ČR. Páteřní linky naší sítě jsou řešeny optickými vlákny s neomezenou přenosovou kapacitou - v současné době propojené moderní technologií 10 Gbit/s ! Portfolio našich služeb zahrnuje služby pro domácnosti, malé a velké firmy a samozřejmě i pro ISP, státní podniky a školství...
 • KASTEN NET
  Mělník
  Služba Internet MAX pro bytové domy v metropolitní síti je nabízena pomocí technologie optických vláken. Služba Internet MAX WiFi pro rodinné domy s napojením na páteřní optickou síť. Společnost KASTEN NET se kromě budování optických sítí a připojování bytových domů specializuje také na sítě WiFi. Tedy bezdrátová řešení pro rodinné domy a to především v pásmu 5GHz a 10GHz. Celá síť je založena na technologii optických vláken systémem s přenosovou kapacitou až 1-10Gbps.
 • NERANET
  Mělník
  Neranet je komunitní sítí typu CZfree, v současnosti má sít více než stovku členů a rychle se rozršiřuje, od letošního roku má podobu občanského sdružení .Sít se bude propojovat s ostaními sítěmi czfree, v současnosti je možné sdílet soubory ,telefonovat nebo hrát hry ,přístup členů do internetu je sdílený bez omezení dat a průmerná rychlost do internetu je od 256 Kbps do 2Mbps dle zatížení sítě a kvality Vašeho wifi spoje.
 • AIRONET
  Mělník
  Nabízíme bezdrátové připojení v pásmech 2,5 GHz a 5 GHz až do místa určení pomocí bezdrátové antény a následně v objektu buď formou kabelu či bezdrátově. Bezdrátové wi-fi připojení je moderní způsob připojení k Internetu, kde nejste ničím vázáni k pevné telefonní lince. V objektech s hromadnými rozvody provádíme klasické kabelové rozvody. Naše služby jsou v této kvalitě poskytovány 24 hodin 7 dní v týdnu se zárukou 72 hodinového servisu od nahlášení technických potíží. Cena za připojení je garantována po dobu trvání smlouvy.
 • Brazdim.Net
  Mělník
  Poskytujeme datové služby a Internetové služby. Hosting, komplexní služby pro domácnosti i Firmy. Zřízřízení domény, hostingu na našich Serverech umístěných v Telehausu Sitel.
 • mason.logic.cz
  Mělník
  MaSON (Mělník and Surroundings Open Network) je rodící se místní komunitní síť, prožívající právě v současné době bouřlivý rozvoj. Jejím cílem je nejen nabídnout členům sítě rychlé a dostupné připojení k Internetu, ale také kvalitní lokální propojení, umožňující např. společné hraní her, výměnu souborů a hlasovou a obrazovou komunikaci. Nápad na založení sítě přišel již před rokem a z té doby také pochází první segment. Tenkrát se ještě jednalo více méně o neorganizované snažení několika kamarádů. Teprve v posledních měsících se podařilo nastartovat projekt MaSON. Tímto chceme zastřešit a sjednotit místní snahy uživatelů o získání výhodného internetového připojení a o vzájemné propojení do společné sítě. Budujeme a spravujeme tedy hlavně společnou páteř, ke které se mohou jednotliví uživatelé i celé lokální sítě připojit. Z důvodu vytvoření jasných pravidel a dobré organizace, zakládáme nekomerční a neziskové občanské sdružení. Tím budou jasně definována pravidla a podmínky využívání naší sítě ve stanovách sdružení. Zájemci o využívání naší sítě (jen fyzické osoby) se stanou členy sdružení.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz