Seznam provozovatelů wifi sítí - Loděnicemapa CR
 • ART TIME
  Loděnice
  LODĚNICE.NET má v podstatě vytvořit v naší obci komunitní počítačovou síť s vysokorychlostním přístupem na internet při co nejnižších nákladech na připojení.
 • Loděnice.net
  Loděnice
  LODĚNICE.NET má v podstatě vytvořit v naší obci komunitní počítačovou síť s vysokorychlostním přístupem na internet při co nejnižších nákladech na připojení. Tato tzv. komunitní síť přináší svým uživatelům tyto základní výhody: - budete mít k dispozici připojení na internet s vysokorychlostními parametry ( až 2 Mbps ) - budete platit nižší poplatek za připojení ve srovnání s komerčními sítěmi - budete mít možnost sdílet data s ostatními členy sítě, možnost hrát síťové hry - už nebudete potřebovat pevnou telefonní linku => žádný zbytečný měsíční paušál - budete moci volat s ostatními členy sítě zcela zdarma -budete si moct zřídit tzv. IP telefon ( VoIP )
 • CMSGATE
  Loděnice
  Společnost CMS je na trhu s přístupem k internetu již od dob modemového připojení. V současné době se maximálně snažíme rozšiřovat neomezené připojení pomocí bezdrátové technologie. Dáváme přednost osobnímu jednání a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Žádné přání zákazníka pro nás není nemožné !!! Nabízíme veškeré služby spojené s výpočetní technikou.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz