Seznam provozovatelů wifi sítí - Králův Dvůrmapa CR
 • Eurosignal
  Králův Dvůr
  Družstvo EUROSIGNAL bylo založeno v roce 2001 a zabývá se zákaznickým servisem v oblasti výpočetní techniky a poskytováním připojení k síti Internet v mnoha lokalitách v okolí Prahy a Berouna. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit, aby jim počítače nebyly přítěží. Společně s nimi řešíme budování jejich firemních informačních systémů. Díky koncepci naší sítě poskytujeme kvalitní a stabilní připojení k internetu s širokou škálou možností rychlostí a tarifů. Nabízená služba je komplexním řešením připojení internetu do firmy, kanceláře, bytu nebo celých komplexů včetně všech souvisejících služeb s možností individuálního řešení. Záleží na Vás, co od internetu očekáváte. Můžete psát e-maily, stahovat data, sledovat aktuální informace, hrát on-line hry, telefonovat, a další možnosti využití na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Naše starost je, abyste s připojením od Družstva EUROSIGNAL dostali rychlé, kvalitní a bezpečné připojení. Stavíme PC dle přání zákazníka, dodáváme a instalujeme vhodný software, navrhujeme a stavíme počítačové sítě.
 • Airnet
  Králův Dvůr
  Airnet je projekt, jehož cílem je poskytovat velmi kvalitní připojení k internetu co nejširším řadám obyvatel za cenově přijatelných podmínek. Síť Airnet je budována síťovými technologiemi na bázi IEEE 802.11a, b, g (WiFi) a umožňuje velmi rychlé propojení počítačů i celých sítí v blízkém i vzdálenějším okolí. Při instalaci WiFi technologie používáme zásadně kvalitní zařízení a komponenty renomovaných výrobců, u nichž je zaručena stoprocentní kompatibilita s přístupovými body sítě Airnet. Naše základní nabídka obsahuje pouze jednu rychlost připojení. Nechceme totiž zatěžovat uživatele množstvím různých čísel udávajících rychlosti připojení, objemy přenesených dat či velikost agregace, ale nabízíme jeden základní tarif, jehož rychlost je dána maximální možnou rychlostí které je naše síť schopna dosáhnout. Naším cílem není na rozdíl od velkých poskytovatelů internetu co největší zisk, považujeme ale za nezbytné nabízet veškeré naše služby ve špičkové kvalitě a usilovat tak o důvěru co nejširšího okruhu klientů. To znamená že nejen používat moderní a prověřené technologie, ale i přísně dbát na legálnost veškerého počínání - přísné dodržování podmínek licencí pro provoz vysílacích zařízení, nákup výhradně takové techniky, která je schválena pro provoz v ČR a důsledné používání jen takového software, který byl nabyt legální cestou. Všechno co děláme, porovnáváme s nejpřísnějšími požadavky kvality. Protože kvalita je věcí důvěry. A důvěra je pro nás vším. Na rozvoji internetu v rámci projektu Airnet se podílí lidí, kteří této věci obětovali obrovské množství času a nezanedbatelnou sumu peněz. Přesto je před námi ještě mnoho práce. Připojit k naší síti se mohou domácnosti, ale i firmy. Je totiž velice pohodlné a efektivní být připojen k internetu 24 hod. denně a přitom nepočítat čas, jako tomu bylo donedávna u připojení přes telefonní linku a nebo objem přenesených dat jako je tomu v současné době u některých jiných poskytovatelů internetu.
 • Svata.net
  Králův Dvůr
  Komunitní bezdrátová síť. Hlavní páteřní spoje v pásmu 10GHz ALCOMA MP, v kruhové záloze doplněny 5GHz linkovými spoji (Mikrotik) některé jako zdvojené. Připojení členů v pásmu 2,4GHz (2,5/1,5Mbps) a v pásmu 5GHz (8/4Mbps, v budoucnu 12/8Mbps). Není provozován FUP ale rovnoprávné sdílení celého dostupného pásma mezi jednotlivými členy.
 • Česká Síť
  Králův Dvůr
  V současné době nabízíme v Plzeňském kraji a Berouně tyto služby: - Připojení k internetu technologií Wi-Fi, metalickým a optickým kabelem - Tvorba kopmplexni počítačové sítě (metalika, optika, Wi-Fi) - Servisní práce s mobilní flexibilitou - Hostování web stránek - E-mail hosting - Registrace a správa domén - Instalace strukturované kabeláže (metalika, optika, Wi-Fi apod.) - Dálková a místní správa počítačové sítě
 • CMSGATE
  Králův Dvůr
  Společnost CMS je na trhu s přístupem k internetu již od dob modemového připojení. V současné době se maximálně snažíme rozšiřovat neomezené připojení pomocí bezdrátové technologie. Dáváme přednost osobnímu jednání a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Žádné přání zákazníka pro nás není nemožné !!! Nabízíme veškeré služby spojené s výpočetní technikou.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz