Seznam provozovatelů wifi sítí - Kostelec nad Labemmapa CR
 • FajNnet.cz
  Kostelec nad Labem
  Poskytoval bezdrátového připojení k síti internet pro firmy i domácnosti v technologii 5GHz a 2,4GHz
 • Připojen s.r.o.
  Kostelec nad Labem
  Internet - připojení k internetu, telefonování a servis počítačů. Připojení k internetu od nás můžete získat v těchto místech: Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Zeměchy, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Polerady, Měšice, Hovorčovice a přilehlé okolí
 • TRIONET
  Kostelec nad Labem
  TRIOPTIMUM s.r.o Návrh - realizace - výstavba optických sítí FTTH a FTTB (připojení optickým nebo metalickým kabelem až do bytu nebo domu) = nejmodernější způsob připojení k Internetu. Od roku 2004 jsme členy sdružení NIX, jež združuje nejvýznamější telekomunikační operátory v ČR. Páteřní linky naší sítě jsou řešeny optickými vlákny s neomezenou přenosovou kapacitou - v současné době propojené moderní technologií 10 Gbit/s ! Portfolio našich služeb zahrnuje služby pro domácnosti, malé a velké firmy a samozřejmě i pro ISP, státní podniky a školství...
 • JM Data spol.s r.o.
  Kostelec nad Labem
  V roce 2000 společnost JM Data s.r.o. zahájila poskytování služeb v nové oblasti nazvané IT Outsourcing.Rozhodli jsme se zúročit hluboké znalosti,které naši zaměstnanci získali v rámci ostatních projektů a nabídnout je svým stávajícím i novým zákazníkům.
 • KASTEN NET
  Kostelec nad Labem
  Služba Internet MAX pro bytové domy v metropolitní síti je nabízena pomocí technologie optických vláken. Služba Internet MAX WiFi pro rodinné domy s napojením na páteřní optickou síť. Společnost KASTEN NET se kromě budování optických sítí a připojování bytových domů specializuje také na sítě WiFi. Tedy bezdrátová řešení pro rodinné domy a to především v pásmu 5GHz a 10GHz. Celá síť je založena na technologii optických vláken systémem s přenosovou kapacitou až 1-10Gbps.
 • Brazdim.Net
  Kostelec nad Labem
  Poskytujeme datové služby a Internetové služby. Hosting, komplexní služby pro domácnosti i Firmy. Zřízřízení domény, hostingu na našich Serverech umístěných v Telehausu Sitel.
 • KORINT.NET
  Kostelec nad Labem
  Síť KORINT.NET nabízí svým uživatelům levné a spolehlivé připojení bezdrátovou technologíí za paušální cenu. Žádné rozdělování na špičku a mimo špičku, žádné datové limity. Pokud bydlíte v obcích Sluhy, Veleň, Mírovice, Hovorčovice, Třeboradice, Kostelec nad Labem, Jiřice a okolí tak vás rádi připojíme.
 • Středočeský.net
  Kostelec nad Labem
  Připojení zcela bez závazku a smlouvy, čerpání služby za zakoupené kredity, možnost pozastavení služby v případě dovolené apod., dodávané zařízení na snadnou samoinstalaci, připojení možné n akterýkoliv bod sítě, bezprlatné vyzkoušení služby vč. zařízení
 • EASYNet
  Kostelec nad Labem
  Síť EASYNet, především "bezdrátová" část, vznikla na popud získání konkurenční výhody nad operátory významných jmen, kteří své zájmy zaměřují výhradně na lukrativní/krajská města a Prahu. Naše síť pokrývá v současné době především tyto lokality: Kralupsko, Neratovice a okolí, Mělnicko a část Prahy vychod Co je síť EASYNet (bezdrát): * volba Firemních zákazníků, kteří hledají profesionální telekomunikační řešení * Garance přenosových parametrů sítě na technologgi TDMA/TDD v pásmu 5,4-5,8 GHz. * Pro cenově senzitivní Domácí zákazníky či malé firmy poskytováno připojení WiFi (nelic. pásmo 2,4 GHz DSSS) * Bezpečnost - VLAN, VPN, FireWall, vzdálený přístup - outsourcing řešení pro zákazníka. I na té nejnižší technologii jakou je WiFi lze poskytnout VLAN. Zákazník si celé řešení může ponajmout. * Levné hlasové volání a volání ZDARMA - volitelná služba (u WiFi pouze volání Zdarma mezi lokalitami zákazníka). Místní volání od 1,- Kč/min. * Řízení sítě na bázi "Kvality služeb" * Ceny - u WiFi ceny plně srovantelné s jinými lokálními operátory při citelně lepší BEZPEČNOSTI zákaznika. Technologie TDMA/TDD - bezkonkurenční podmínky. Co není síť EASYNet (bezdrát): * izolovaný ostrůvek v jedné či dvou obcích * pouze WiFi Internet Výstavba sítě je realizována od léta roku 2004. Bezdrátové pokrytí: - většina Středočeského kraje v průběhu roku 2005. Další lokace v ČR pokrýváme : Praha a Krajská města - připojení v lic. pásmu 26 GHz, služba ADSL a digit. okruhu, bezdrát. připojení v pásmu 10 GHz Ostatní lokality : službou Digitálního okruhu, ADSL, bezdr. připojení 10 GHz či jiné technologie ve spolupráci s jinými operátory podle konkrétní lokality.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz