Seznam provozovatelů wifi sítí - Klecanymapa CR
 • Sky-Internet
  Klecany
  Společnos SKY-SOFT spol s r. o. nabízí cenově i rychlostně bezkonkurenční služby připojení k internetu a VoIP volání v Praze a přilehlých oblastech v regionu Praha-Západ, jako je Odolena Voda, Bášť, Předboj, Máslovice, Líbeznice a mnoho dalších.
 • SPOJE.NET spol. s r.o.
  Klecany
  Připojení k internetu Webhosting Server housing Virtuální servery Telefon-VOIP Společnost SPOJE.NET Společnost s ručením omezením SPOJE.NET vznikla v únoru 2010 za účelem zastřešení aktivit sousedských sítí provozovaných již od roku 2002 dobrovolníky a nezávislými živnostníky převážně v Praze 6 - v Břevnově a Střešovicích - v rámci projektu CZFree.Net. Hlavním oborem činnosti je poskytování připojení k síti Internet. Tyto služby byly původně poskytovány pod záštitou softwarové firmy Michael Polák – Arachne Labs. V dalším rozvoji sousedské sítě a dalších služeb v síti Internet už nebylo možné pokračovat jen na bázi neformálních dohod fyzických osob podnikajících na základě živnostenského oprávnění. Společnosti SPOJE.NET je subjekt, který bude schopen skutečně dlouhodobě garantovat jak plnění všech (mj. i ze zákona vyplývajících) závazků provozovatele veřejné telekomunikační sítě vůči státu, tak i plnění všech ostatních smluvních závazků - vůči majitelům objektů a jiných prostor, ve kterých je umístěno telekomunikační zařízení, vůči velkoobchodním dodavatelům tranzitní konektivity a profesionálních telekomunikačních zařízení, apod. Cílem je pokračovat ve zkvalitnění a zvyšování dostupnosti služeb, které jsou uživatelům telekomunikační sítě a ostatních služeb poskytovány.
 • net.chabry.cz
  Klecany
  Net.Chabry je nekomerční bezdratová síť využívající standart WI-FI ve volnem pasmu 2,4GHz poskytujici všem v jejim dosahu solidní připojení do Internetu, případne pro propojení vzdálených zařízení v jejim rámci. Působíme v lokalite Chabry na Praze 8.
 • vasesit.cz
  Klecany
  Jsme ryze česká společnost podnikající na trhu již od roku 1997 a poskytujeme kvalitní služby několika tisícům domácností, firmám i obecním úřadům a dalším institucím jako jsou školy, školky, knihovny, muzea aj. Dále zajišťujeme připojení k internetu a on-line přenos na kulturních akcích (např. Street For Art, Bambiriáda, Mezi Ploty aj.) Jsme schopni se přizpůsobit podle konkrétních požadavků a přání. Působíme po celém území hl.m.Prahy, na Praze-západ a Praze-východ také v části Středních Čech. Více o nás a našich službách naleznete na naší webové prezentaci www.vasesit.cz
 • Jivok s.r.o.
  Klecany
  Kvalitní a jednoduché připojení pro Vaši domácnost či kancelář 5G a 5Gn Připojení – Vysokorychlostní Internet nové generace – splní konečně Vaše očekávání moderní komunikace ! Co Vám nabízíme: - Neomezené připojení k Internetu za měsíční paušál. - Připojení 0,5, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 20, 25, 30,35 … 180 Mbit. - Minimální odezvu linky (latence) v řádu 10ms. - Získejte nezávislost na občas přetíženém ADSL a zahraničních operátorech. - Použití kvalitní a léty prověřené technologie - Zrušte Vaši starou pevnou linku a ušetřete i ticíce za rok !
 • BHLnet
  Klecany
  Co Vám můžeme nabídnout: * Připojení k internetu v dostatečné přenosové kapacitě. * Bez omezení přenesených dat. * Technologiemi WiFi 2.4GHz, 5GHz a 10GHz, v areálech obytných domů UTP kabelem. * Podpora běžných internetových protokolů mimo P2P sítí. * Dodáme zařízení, zajistíme montáž a nastavení. * Montáž a nastavení set-top boxu pro digitální příjem. * Pronájem virtuálních serverů na páteřní síti.
 • Vaslepsi.Net
  Klecany
  Síť vznikla z RadoniceNetwork. Zajiťujeme špičkové připojení pro domácnosti a firmy v Praze a v okrese Praha - Východ Poskytování kvalitního a jednoduchého připojení pro Vaši domácnost či kancelář.
 • CZNET
  Klecany
  Nabizime: - bezdratove a kabelove pripojeni k siti internet, kabelovou HD televizi s az 110 kanaly - pevne linky voip - dovoz produktu Ubiquiti networks inc. primo od vyrobce
 • FORTENET
  Klecany
  FORTENET nabízí rychlé a kvalitní připojení k internetu v regionu Praha-Západ. Pokryty jsou obce Odolena Voda, Veltrusy, Postřižín, Vojkovice, Všestudy, Zlosyň, Nová Ves a mnoho dalších.
 • Maxicom
  Klecany
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz