Seznam provozovatelů wifi sítí - Jiřicemapa CR
 • lysafree.net
  Jiřice
  Připojením k síti LysaFree získáté internet o rychlosti 4 - 100 Mbit/s a možnost využití dalších služeb. Rychlost připojení uživatelů je limitována vždy jen přenosovou technologií. Pokud je uživatel připojen přímo kabelem (například na optickou síť na sídlišti) může dosahovat rychlostí v řádech desítek Mbit/s. Při bezdrátovém připojení v pásmu 5GHz se rychlosti pohybují v relacích 4 - 20 Mbit/s. Přístup k síti není omezen časem ani množstvím přenesených dat. Provoz ve vnitřní síti je taktéž neomezen, takže je možné v některých místech využít plně přenosovou rychlost 100 Mbit/s. Parametry našeho připojení bez problémů vyhoví při provozování internetové telefonie VoIP nebo Skype. V síti provozujeme například DC++ a FTP servery pro výměnu dat, webkamery a ve vybraných lokalitách také digitální internetovou TV.
 • MiloviceFree
  Jiřice
  Občanské sdružení MiloviceFree provozuje nezávislou metropolitni datovou síť. Naše sít má dva propojené segmenty - staré Milovice a Mladou. Naším cilem je výstavba rychlé datové síťe s pokrytím celých Milovic. Síť se postupne rozrůstá. S narůstajícím počtem členů počítáme s adekvátním navýšením rychlosti připojení do internetu.
 • Kabelnet
  Jiřice
  Síť kabelnet.cz a hopofree.net vychází ze sítě czfree.net. Jsme připojeni na páteřní optickou síť v jednom z velkých Pražských webhostingových center rádiovým spojem z velkou propustností. Připojení k Internetu je zálohované přes spolupracující sítě například www.hmnet.cz. Zakládáme si na levném, rychlém připojení a osobním přístupu. Nabízíme neagregované (1:1 základní rychlost), symetrické (2500 / 2500), neomezené časově ani datově připojení k Internetu.
 • NET On Line, s. r. o.
  Jiřice
  Internet je nejrychleji rostoucí informační, komunikační a zábavní médium v historii. Využijte i Vy všech možností a nabídek Internetu 21.století. Nepřeberné množství informací z celého světa, audio a video komunikace s rodinou a přáteli, poslech rádií všech žánrů, hraní On-line her, sledování TV. To vše a ještě mnohem více Vám může dnes Internet nabídnout. Stačí se jen připojit. Společnost NET On Line, s. r. o. vám nabízí vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím bezdrátového spoje technologie Wi-Fi s garancí stability, rychlosti a dostupnosti služby. Připojení odpovídá všem posledním technologickým standardům a je dimenzováno na pokrytí jakýchkoliv potřeb uživatele. Páteřní síť je postavena na optických a bezdrátových PtP trasách, bezdrátové trasy pracují v pásmu 10 a 18 GHz o rychlostech 25/25, 88/88, 100/100 Mb/s a 155/4155 Mb/s , do nixu a tranzitu jsme připojeni pomocí dvou nezávislých optických konektivit, které se navzájem vyvažují a zárověň zajišťují i failover. Jsme členi RIPE a tudíž disponujeme i vlastním rozsahem IP adres. Pro lokální ISP jsme schopni nabídnout speciální tarify v řádech stovek megabitů na technologii Summit, Alcoma či Ceragon.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz