Seznam provozovatelů wifi sítí - Jedomělicemapa CR
 • skvely.net
  Jedomělice
  Síť skvely.net je stavěna s extrémním důrazem na stabilitu, možná kritická místa jsou zdvojena (2x dns servery, 2x router s přístupem do internetu) což minimalizuje pád sítě jako celku. Důležité přístupové body jsou napájeny velkokapacitními záložními zdroji dovolující překlenout až 36 hodinové výpadky elektrické energie. Tarify pro připojení do internetu vycházejí z vašich požadavků a určitě si vyberete. Uváděné rychlosti připojení jsou běžně dosažitelné.
 • MK Servis
  Jedomělice
  Naše služby ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: * prodej a montáž set-top boxů * servis výpočetní techniky a software * prodej repasovaných pc a notebooků * prodej software a hardware * non-stop servisní práce * připojení do naší lokální wifi sítě :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: * rekonstrukce tv rozvodů pro přechod na dvb-t * systémová podpora,modernizace a údržba pc * optimalizace výkonu a odvirování systému * drátová i bezdrátová síťová řešení * tvorba webových prezentací a jejich realizace * pohotovostní práce provádíme i u zákazníka
 • Slánsko.net
  Jedomělice
  Bezdrátová síť využívající pásma 2.4 GHz a 5 GHz v regionu Středních Čech. Síť je a byla budována jako alternativní, levné a trvalé připojení k Internetu. Síť je neustále rozšiřována na základě požadavků obcí, kde není k dispozici ADSL technologie nebo kde je zájem občanů o připojení do této sítě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz