Seznam provozovatelů wifi sítí - Drahlínmapa CR
 • MONEX s.r.o
  Drahlín
  Společnost Monex s.r.o. vznikla v roce 1996. Jednou z jejich aktivit byl prodej a servis výpočetní techniky. S rychlým nástupem internetových technologií i do odvětví běžných subjektů začala firma vyvíjet aktivity týkající se nejenom výroby a tvorby webových stránek, ale především administrací linuxových serverů. Od roku 2003 buduje vlastní datovou infrastrukturu pro poskytování bezdrátového a optického internetového připojení.
 • FreeNetPB
  Drahlín
  Chcete mít vysokorychlostní připojení k celosvětové síti Internet bez omezení a současně mít i právo vlastního rozhodování? Potom je zde FreeNetPB.net. Jsme neziskové a nezávislé občanské sdružení, zabývající se šířením a rozvojem připojení k internetu v Příbrami a přilehlém okolí. Naší hlavní a jedinou zásadou je volný internet pro každého! Co nabízíme? V případě, že se naším členem, máte možnost, připojit se k internetu bez jakéhokoliv časového a datového omezení, vhodného jak k hraní her, telefonování, tak i ke stahování objemných souborů a to i rámci sítě FreeNetPB.net či jen k brouzdání po internetu. Takže opravdu není problém pořádat celodenní "pařbu" s přáteli, poslat jim třeba 100 GB dat a zároveň jim i zavolat. To však není naše hlavní deviza. Jako člen sdružení se budete moci účastnit akcí sdružení a volit, nebo být volen do orgánů sdružení. S tím souvisí možnost rozhodování o funkci a rozvoji našeho sdružení, jakou Vám žádné firmy, zajišťující připojení k internetu, dát nemohou. Co požadujeme? Nic! Věříme, že každý člen sdružení se bude snažit přispět společné věci šíření volného připojení k internetu podle své vlastní iniciatiy, jak sám uzná za vhodné.
 • Internet Pb spol. s r.o.
  Drahlín
  Jedná se o bezdrátovou a optickou síť pokrývající více než 80 obcí ve Středočeském kraji zejména v blízkém okolí Příbrami, Berouna, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem. Nabízíme rychlosti od 256 kb/s do 20480 kb/s za velmi příznivé ceny. V naší nabídce je i možnost populární IP telefonie. V současné době poskytujeme služby pro více než čtyři tisíce zákazníků a to od dodávky samotného připojení až po komplexní služby pro velké společnosti včetně řešení hlasových služeb.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz