Seznam provozovatelů wifi sítí - Dobříčmapa CR
 • Eurosignal
  Dobříč
  Družstvo EUROSIGNAL bylo založeno v roce 2001 a zabývá se zákaznickým servisem v oblasti výpočetní techniky a poskytováním připojení k síti Internet v mnoha lokalitách v okolí Prahy a Berouna. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit, aby jim počítače nebyly přítěží. Společně s nimi řešíme budování jejich firemních informačních systémů. Díky koncepci naší sítě poskytujeme kvalitní a stabilní připojení k internetu s širokou škálou možností rychlostí a tarifů. Nabízená služba je komplexním řešením připojení internetu do firmy, kanceláře, bytu nebo celých komplexů včetně všech souvisejících služeb s možností individuálního řešení. Záleží na Vás, co od internetu očekáváte. Můžete psát e-maily, stahovat data, sledovat aktuální informace, hrát on-line hry, telefonovat, a další možnosti využití na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Naše starost je, abyste s připojením od Družstva EUROSIGNAL dostali rychlé, kvalitní a bezpečné připojení. Stavíme PC dle přání zákazníka, dodáváme a instalujeme vhodný software, navrhujeme a stavíme počítačové sítě.
 • o.s.jinonice.cz
  Dobříč
  Občanské sdružení o.s.jinonice.cz Základním cílem sdružení je sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití a pro šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér. Občanské sdružení jinonice.cz je síť fungující od roku 2006 (více v historii sdružení) na území Prahy 5 (Stodůlky, Nové Butovice, Hůrka, Jinonice), Zbuzany a Dobříč. Síť umožnuje zájemcům přístup do celorepublikové experimentální sítě CZFree.net a také přístup do sítě sítí Internet. Na rozdíl od připojení přes klasické poskytovatele internetu se také můžete podílet na stavbě a rozvoji sítě. Připojit se může kdokoliv . Projekt umožňuje obyvatelům uvedené oblasti (přesnější geografické vymezení naší působnosti najdete na mapě) připojit se k naší síti, a sdílet s námi veškeré její výhody. Pokud máte zájem podívejte se do sekce "Uvažuji o připojení". Přečtěte si něco o historii naší sítě. Máme také připravené odpovědi na často kladené otázky - "FAQ". Jsme členy dalších sdružení sledujících podobné cíle a sice czf-praha a jejím prostřednictvím jsme propojeni do peeringových center NFX a NIX. Pokud uvažujete o připojení, nebo se třeba chcete jenom vyptat na podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat na adrese sdruzeni@jinonice.cz či přes kontaktní formulář - rádi se Vám ozveme zpět a vše Vám vysvětlíme.
 • Eldata
  Dobříč
  Historie sítě RCnet Činnost firmy ROSA Computers dostává novou dimenzi 1. ledna 2003, kdy je spuštěn komerční provoz sítě RCnet. Nejdříve v oblasti Horažďovic a poté v dalších lokalitách. Již od počátku je síť RCnet koncipována jako přístupová síť k levnému a dostatečně rychlému internetu pro každého. Tomu odpovídají jak použité technologie, tak přístup k zákazníkovi.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz