Seznam provozovatelů wifi sítí - Chvatěrubymapa CR
 • CONEXA
  Chvatěruby
  I bezdrát jde kvalitně a bez výpadků. Všechna AP pod UPS, topologie hvězdy, páteřní spoje na optice, garantované rychlosti po celý den, nepřetržitá kontrola sítě, podpora 24hodin denně.
 • FORTENET
  Chvatěruby
  FORTENET nabízí rychlé a kvalitní připojení k internetu v regionu Praha-Západ. Pokryty jsou obce Odolena Voda, Veltrusy, Postřižín, Vojkovice, Všestudy, Zlosyň, Nová Ves a mnoho dalších.
 • Maxicom
  Chvatěruby
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.
 • AGINET s.r.o.
  Chvatěruby
  Společnost Aginet s.r.o. spravuje již více jak 12let síť začínající od Prahy dále na sever. V oblastech pokrytí co se týká wifi poskytovatelů máme první místo v % poměru připojených zákazníků jinak než přez ADSL. Naše ceny jsou možná na pohled dražší než u konkurence. Zatím zvažujeme zda také nabízet nereálné rychlosti jak to v poslední době dělá spousta ostatních providerů. U nás linky opravdu běhají jak je domluveno. Pokud ne, rádi doladíme. Přívodní spoj je zálohován dvěmi souběžnými linkami. Hlavní přívod aktuálně běží na 250Mbitech. Elektricky jsme také připojeni ze 2 různých trafostanic a doplněno UPS na 2dny. Společnost Aginet s.r.o. má v současné době více jak 12 zaměstnanců. Děláme kompletní servis klientů. Elektrorozvody, zabezpečovací a kamerové systémy, správu sítí, IP telefonii, TV a SAT rozvody a další služby. Naše společnost zajišťuje také ozvučování různých akcí, komerční i dobročiné. Kontaktujte nás, rádi se staneme vaším partnerem.
 • KnVNet
  Chvatěruby
  Optická a bezdrátová síť v Kralupech nad Vltavou a širokém okolí. Poskytujeme internet, telefon a televizi.
 • ikc.cz
  Chvatěruby
  AIRKPY je bezdrátová metropolitní síť na území Kralup nad Vltavou a přilehlého okolí (Zeměchy, Chvatěruby). S její výstavbou začala naše společnost INTERNET KRALUPY CZ, s.r.o. počátkem roku 2003 za účelem poskytnout alternativní řešení připojení k internetu všem zájemcům nejen z řad firem, městských institucí, ale i domácích uživatelů. Do budoucna máme v plánu rozšířit oblast pokrytí také o tyto vybrané okolní obce - Nelahozeves, Úžice, Veltrusy a Libčice n.Vlt. Kromě wi-fi připojení k internetu nabízíme i další služby typu realizace metalických, bezdrátových a optických sítí, poradenství a školení v oblasti HW a SW, freewebhosting, placený webhosting, registrace domén, webdesign, emaily a další s tím související služby - viz webové stránky naší společnosti www.ikc.cz.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz