Seznam provozovatelů wifi sítí - Chlístovicemapa CR
 • SELECT SYSTEM
  Chlístovice
  SELECT SYSTEM je komerčním poskytovatelem bezdrátového internetového připojení v Olomouckém kraji. V rámci své sítě nabízí SELECT SYSTEM svým zákazníkům, kromě internetu i hlasové služby VoIP a řadu dalších datových služeb. Nabízená připojení jsou pro domácnosti, firmy i panelové domy. Všechny nabízené služby jsou bez omezení množství stažených dat.
 • Samnet
  Chlístovice
  Bezdrátová síť je tvořena několika hlavními uzly (přístupovými body) - access pointy - které jsou navzájem mezi sebou propojeny do jedné sítě. Na tyto uzly se pak připojují jednotliví koncoví účastníci a to jak prostřednictvím klasické kabeláže (v budově, na které je umístěn uzel či koncové klientské zařízení), tak i bezdrátově. Celá síť je připojena v jednom (popř. i více) uzlu k síti Internet prostřednictvím některého z poskytovatelů. Takto koncipovaná síť umožňuje jednotlivým koncovým účastníkům přístup nejen na Internet, ale samozřejmě i komunikaci s ostatními účastníky sítě. Lze ji využít pro sdílení souborů, hraní her či jinou formu komunikace.
 • KHnet.info, o.s.
  Chlístovice
  KHnet je projekt broadband telekomunikační sítě v Kutné Hoře. Síť je založena na filozofii přispěj a použij, kdokoliv se může na své náklady připojit (ale nikomu na to nevzniká automaticky nárok, jsme uzavřená síť), rozšířit tak síť a využívat společného fondu služeb. Sdílíme filozofii spřátelených sítí, které vznikají po celém světě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz