Seznam provozovatelů wifi sítí - Cerhenicemapa CR
 • Coprosys Polabský NET s.r.o.
  Cerhenice
  Coprosys a.s. byla založena v roce 1990. Od roku 1993 se činnost firmy zaměřila na vývoj, výrobu a instalaci mikrovlnných spojů pro přenos dat, nesoucích obchodní název MicroLAN. Ve stejném roce vstoupila společnost Coprosys na český telekomunikační trh. Jejím úkolem je zajišťovat poskytování komplexních řešení v oblasti telekomunikačních služeb.
 • Polabský NET
  Cerhenice
  Pro koncové zákazníky poskytujeme konektivitu v pásmu WiFi 2,4 GHz. Ojedinělou vlastností systému je naprostá automatizace od registrace zákazníků až po fakturaci. Celý proces registrace, připojení, zpoplatnění, fakturace většinou trvá jen několik málo minut a zákazník tak může využít připojení téměř okamžitě. Není potřeba platit měsíční paušál a tak je možné si připojení předplatit třeba jen na jeden den Bezdrátová síť Polabský.net vznikla pro připojení obyvatel obcí v Polabí k levnému internetu wifi technologií (protokol 802.11b). Tato síť umožňuje trvalé (non-stop) připojení k internetu pro všechny uživatele v dosahu vysílačů (wifi AP - přístupový bod) na Nymbursku a Kolínsku. Mapu a seznam obcí, kde jsme schopni připojit obyvatele k internetu, najdete na stránce pokrytí signálem.
 • JiriVana.NET
  Cerhenice
  - JiriVana.NET je bezdrátová síť sloužící pro připojení k internetu - nabídka tarifů je rozmanitá, a tak vhodná pro každého - objem přenesených dat není nijak limitován - pořizovací náklady jsou minimální - připojení k internetu 24 hodin denně
 • Pro-Comunication s.r.o.
  Cerhenice
  Pro-Comunication s.r.o. Společnost PRO-COMUNICATION s.r.o. vznikla na konci roku 2007 sloučením několik let fungující internetové sítě TýneckýNet, působící ve velké části okresu Kolín, se sítěmi BaStaNet, působící ve Starém Kolíně, a Ohařský.Net, působící v Ohařích a přilehlých obcích. Tímto spojením vznikla rozsáhlá internetová síť nabízející kvalitní a levné připojení k internetu s mnoha navazujícími službami. Naším cílem je umožnit zákazníkům stále více využívat nepřeberných možností internetu a s nejvyšší možnou mírou profesionality nabízet co možná nejkvalitnější služby, které jsou a budou zárukou jejich dalšího růstu. Chceme být nejen spolehlivým partnerem, ale také vítaným poradcem při hledání a nacházení řešení, na nichž bude postaven podstatný díl jejich úspěchu.
 • TýneckýNet
  Cerhenice
  Jsme provozovatelem veřejné bezdrátové sítě TýneckýNet s připojením k internetu v okrese Kolín a blízkém okolí. Rádi bychom Vám nabídli tyto služby: - širokopásmové připojení k internetu - poradenství při nákupu hardware a software, případně jeho dodání - tvorbu statických i dynamických prezentací včetně jejich správy - návrh a výstavbu Vaší firemní nebo domácí počítačové sítě - komplexní služby individuálně řešené na míru Vašim požadavkům
 • AURIGA.net
  Cerhenice
 • Wic-Net, s.r.o.
  Cerhenice
  Wic-Net, s.r.o. je obchodní a servisní společnost, která si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb a velmi přijatelných cenách. Je tomu tak díky velmi dobré spolupráci s jednotlivými distributory výpočetní techniky a profesionálnímu přístupu celého pracovního týmu společnosti. Společnost si je vědoma rozsáhlosti oboru informační technologie a snaží se nabídnout klientovi komplexní sortiment služeb, ze kterého bychom mohli vyzdvihnout: prodej a dodávky hardwaru, softwaru, dodávky PC a příslušenství na míru, poskytování internetového připojení, zabezpečovací a kamerové systémy, zpětný odběr elektroodpadu a další. Problémem nejsou ani zakázky větších rozměrů. Dodávky jsou vždy včas a k naprosté spokojenosti zákazníků. V posledních letech se společnost stává odborníkem na správu a výstavbu počítačových sítí, správu serverů, údržbu hardwarového a softwarového vybavení.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz