Seznam provozovatelů wifi sítí - Bratronicemapa CR
 • ipworks.cz
  Bratronice
  Jedná se o komerční projekt WiFi sítě provozované na území okresu Kladno. Nejvíce je pokryta část města s více než 10-ti přístup. body a dále mnoho okolních vesnic. V celé síti je možno komunikovat mezi uživateli, hraní her, sdílení různých prostředků, atd... Přístup do Internetu je zajištěn přes jednu gateway do společnosti České radiokomunikace. Uživatele je možno připojit i pomocí kabelových TP rozvodů na místech, kde je již v dané budově instalováno naše připojení. Tím lze snížit náklady o veškeré potřebné vybavení, které je nutné pro bezdrátové spojení.
 • Spolek Křivonet
  Bratronice
  Spolek Křivonet je nezisková organizace. Hlavní cíle: a. výstavba a provoz počítačové sítě pro vzájemnou komunikaci členů a propojení do dalších sítí, b. podpora šíření vzdělanosti, kultury a poznání, c. vytváření komunity. Spolek Křivonet není operátor, poskytovatel internetu, ani nenabízí žádné služby. IČO: 27007154
 • Future-net
  Bratronice
  Našim zákazníkům nabízíme již od roku 2004 datové a telekomunikační služby, správu podnikových síťí a dodávku výpočetní techniky. Dále se specializujeme na výrobu webových prezentací, webhosting, výrobu řezané reklamy na ploteru od firmy Roland a internetovou reklamu.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz