Seznam provozovatelů wifi sítí - Prahamapa CR
 • KABEL servis Praha
  Praha
  Už Vás nebaví měsíčně platit spousty peněz za připojení k internetu ? Nemáte trpělivost s nedostatky svého pomalého připojení k internetu. Objednejte si kvalitní a cenově dostupné připojení k internetu od naší společnosti. Jeho prostřednictvím můžete na svém počítači sledovat televizní pořady, stahovat oblíbené filmy a muziku, hrát on-line hry a mnoho dalšího.
 • Vaslepsi.Net
  Praha
  Síť vznikla z RadoniceNetwork. Zajiťujeme špičkové připojení pro domácnosti a firmy v Praze a v okrese Praha - Východ Poskytování kvalitního a jednoduchého připojení pro Vaši domácnost či kancelář.
 • fast-internet.cz
  Praha
  Hledáte velmi rychlý přístup k informacím, zábavě, komunikaci s lidmi, komunikaci s přáteli, levné volání? Právě pro Vás je určeno toto levné a spolehlivé připojení k internetu za bezkonkurenčně nízké ceny. Bezdrátový internet, nazývaný také WI-FI, je výhodnou alternativou pro připojení k internetu. Tento bezdrátový internet mohou využít nejen domácnosti, ale i menší, střední a větší firmy. Mezi výhody bezdrátového připojení se řadí: * nízké pořizovací náklady, * žádné platby navíc, * nepotřebujete telefonní linku, * výhodná cena vzhledem k výkonu, Jednou z dalších výhod tohoto připojení je také možnost využití VoIP telefonie, pevné telefonní linky bez měsíční paušálů, která je součástí Vašeho internetového připojení. Pomocí VoIP telefonie je zajištěna úspora z provozních nákladů ve výši 20 až 50% Naše firam nabízí též služby v oblastech Slaboproud: výstavba, správa a servis * Internetová síť pro bytové jednotky a domy * VoIP telefonie (IP telefonie) – volání přes internet * Rozvody TV a satelitního signálu: STA * Domácí telefony, interkomy, videotelefony * GSM pokrytí * projekční práce Silnoproud: Výstavba, správa a servis * Elektroinstalace v bytových i veřejných budovách Při výstavbě internetové sítě pro bytové a panelové domy zajišťujeme komplexní řešení, které zahrnuje výstavbu, zajištění koncového zařízení a připojení zákazníka k internetu. Tato alternativa je vhodná i pro náročnější zákazníky na rychlost, kvalitu a dostupnost internetového připojení přes bezdrátové technologie wifi.
 • net.chabry.cz
  Praha
  Net.Chabry je nekomerční bezdratová síť využívající standart WI-FI ve volnem pasmu 2,4GHz poskytujici všem v jejim dosahu solidní připojení do Internetu, případne pro propojení vzdálených zařízení v jejim rámci. Působíme v lokalite Chabry na Praze 8.
 • waycom s.r.o.
  Praha
  Společnost waycom s.r.o. poskytuje internetové připojení pro domácí uživatele, malé a velké firmy. Koncem roku 2008 jsme převzali veškeré závazky sítě Internet za babku včetně všech uživatelů této sítě. Poskytuje telekomunikační služby středním i větším odběratelům a nabízí hlasové služby VOIP(volání přes internet) nebo PSTN.
 • Pranet s.r.o.
  Praha
  Bezdrátové a kabelové připojení na území Prahay a okolí
 • Heaven-CZFree.Net spol. s r.o.
  Praha
  Zajišťujeme vysokorychlostní připojení k internetu s nadprůměrně vysokým uploadem. Páteř sítě na pojítkách v pásmu 10 GHz a 24 GHz, výjimečně na 5 GHz. Koncoví klienti buď na LAN nebo v pásmu 5 GHz. Pro připojování klientů na WiFi AP používáme zařízení Ubiquiti. Převážně typ NanoStation Loco M5. Nepřipojujeme klienty, kteří nemají šanci na slušnou úroveň kvality a tím šetříme jejich i naše nervy.
 • Smíchovnet
  Praha
  Smíchovnet nabízí firmám a domácnostem celou škálu služeb od negarantovaného připojení 64 kbit zdarma až po garantovaný 5 Mbit. Nabízíme připojení k internetu technologií WiFi v oblasti Prahy 1,2,3,4.5,8,13 Zdarma přípojka (s magistrátem Prahy 5,13,8,4) obsahuje rychlost pouze do cca. 256 kbit . Pro dlouhodobé ztahování většího množství dat je tato síť chráněna a účastník se musí čas od času zalogovávat. Velkou výhodou je centrální osobní poradna s vzorkovnou u metra Anděl, kde si lze nechat poradit a vysvětlit technické detaily osobně . Provozovna je doplněna internetovou kavárnou, kde lze vyzkoušet různé typy rychlostí.
 • Občanské sdružení Třeboradice.Net
  Praha
  Jsme "Občanské sdružení Třeboradice.net" založené za účelem přístupu k Internetu a CZFREE v oblasti Praha 9 - Třeboradice a okolí. Vysílání bezdrátového přípojení v Třeboradiích probíhá prostřednictvím 3 antén 5GHz a 2 sektorů 2,4 Ghz. V Čakovicích probíhá vysílání signálu z budovy základní školy všesměrovou anténou 2,4 Ghz a dvěmi sektorovými anténami 5 Ghz. Internet je zajištěn konketivitou 160Mbit/160Mbit a zálohou 80Mbit.
 • Jihoměstský internet
  Praha
  Jsme na trhu telekomunikací již 7 let. Naši síť spokojeně využívá několik set domácností, desítky firem ale také telekomunikační operátoři. Věříme proto, že i Vy budete spokojeni. Využíváme na síti vždy ta nejrychlejší dostupná řešení na trhu Máme neustále dostatečné zásoby konektivity pro uspokojení i těch nejnáročnějších uživatelů. Naše páteřní linky vedeme po optických trasách nebo profesionálních mikrovlnných spojích s kapacitou několika set Megabit. Naše routery běží na nejrozšířenějším routovacím systému na světě.
 • CZSpeed.NET
  Praha
  CZSpeed.NET je poskytovatel internetu působící v oblasti Prahy 6, Prahy 5 a Prahy - západ s dosahem P2P spoji prakticky po celé Praze a okolí. Síť vznikla transformací Dedina.NET a přidružených komunit, které v oblasti Prahy 6 působili již od roku 2001. Můžeme se tak pochlubit administrátory s více než 10 lety zkušeností nejen s bezdrátovými sítěmi. Prostřednictvím profesionální internetové brány s připojením ze 2 nezávislých páteřních bodů českého internetu, poskytujeme připojení mnoha domácnostem, malým i velkým firmám a dalším poskytovatelům.
 • Kabelnet
  Praha
  Síť kabelnet.cz a hopofree.net vychází ze sítě czfree.net. Jsme připojeni na páteřní optickou síť v jednom z velkých Pražských webhostingových center rádiovým spojem z velkou propustností. Připojení k Internetu je zálohované přes spolupracující sítě například www.hmnet.cz. Zakládáme si na levném, rychlém připojení a osobním přístupu. Nabízíme neagregované (1:1 základní rychlost), symetrické (2500 / 2500), neomezené časově ani datově připojení k Internetu.
 • Pescomnet
  Praha
  Internetová síť Pescom-Net vznikla na jaře roku 2003 se záměrem vytvořit síť, která bude konkurenceschopná vůči xDSL a kabelovým televizím. Začátky nebyly lehké, neboť jedinou možností bylo využití technologie wi-fi, která se však ukázala jako značne nespolehlivá. Díky spolupráci s firmou Kolektory Praha , a.s. se nám v roce 2005 podařilo realizovat kabelovou síť s optickými vlákny a byly připojeny všechny domy na sídlišti. Postupně byly sepsány smlouvy s majiteli objektů a tak bylo již připojeno přes 500 domácností pevným kabelem. V průběhu roku 2006 došlo k navýšení rychlosti připojení až na čtyřnásobek při zachování původních cen a byl zahájen provoz IP telefonie. V současnosti probíhají práce na připojení dalších částí sídlište JM II. Na rok 2007 je plánován provoz IP televize.
 • SMART Comp. a.s (NETBOX)
  Praha
  Společnost SMART Comp. a.s. vznikla v roce 1998 a je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Doposud nabízí více než 100 000 přípojek. Služby, které poskytuje síť NETBOX, využívá také více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy. NETBOX představuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV). Nově je také virtuálním mobilním operátorem (NETBOX Mobil). Započala výstavba v dalších městech ČR, ať již pod označením NETBOX, či pod značkou partnerů. Mezi tyto města patří např. Praha a Jihlava, Olomouc a další.
 • DATASOFT, spol. s r.o.
  Praha
  Společnost DataSOFT spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992 se zaměřením na engineering v oblasti počítačových sítí a informačních systémů. Společnost je ve vlastnictví fyzických osob české státní příslušnosti bez účasti zahraničního kapitálu. Firma DataSOFT spol. s r.o. se od svého vzniku zaměřuje na realizaci informačních systémů na bázi výpočetní techniky a počítačových sítí. Při realizaci zakázek jsou využívány nejmodernější technologické postupy a kvalita komunikačních systémů udržuje krok se světovým vývojem v oblasti komunikací. Během své existence se společnost stala partnerem významných společností z oboru telekomunikací. Od počátku roku 1999 je naše společnost nezávislým poskytovatelem Internetu a nabízí pouze své služby. Buduje vlastní datové trasy, popřípadě využívá kapacit renomovaných společností z oboru telekomunikací.
 • Spolnet
  Praha
  Domácnostem nabízíme služby širokopásmového přístupu k síti Internet bez omezení přenesených dat. S naším připojením získáte neomezený, trvalý a jednoduchý přístup k informacím a zábavě. Stačí jen zapnout počítač a bez vytáčení, připojování , nebo hesel jste na internetu. Bez omezení možnost hraní her, poslouchání rádia po internetu nebo dokonce příjmu internetové televize. Z vašeho počítače se teprve stane plnohodnotné multimediální centrum. Navíc máte možnost využít našeho připojení pro unikátní službu IP telefonie, možnosti telefonovat po internetu s vyžitím webové kamery. Společnostem nabízíme široké portfólio služeb pro připojení do internetu a pro komfortní řešení interní datové i hlasové komunikace. Pomocí námi vybudovaných strukturovaných kabeláží nebo bezdrátových místních sítí (WLAN) budete moci bezpečně přistupovat k mezinárodní síti Internet. Plně zajistíme správu vaší sítě, housing serverů či hostování vašich webových prezentací. Bytová družstva Poskytujeme kompletní nabídku služeb pro zavedení Internetu v bytových družstvech. Provedeme instalaci strukturované kabeláže s instalací širokopásmových internetových přípojek do jednotlivých bytových jednotek a vybudování jediného přípojného bodu pro celý objekt. Jednotná datová síť poslouží ve vašich domech ke zlepšení dostupnosti služeb s možností zajištění funkce bezpečnostních a kamerových systémů.
 • Satimant
  Praha
  - Připojení je realizováno optikou, ethernetem, bezdrátově (802.11 a,g,n). - Paušální trvalé připojení (neplatí se za dobu strávenou na internetu ani přenesená data, stálá cena). - Rychlé ověření, zřízení a zapůjčení koncového zařízení. Standardně do 48 hod po ověření dostupnosti služby. - HW nutný pro připojení je standardně pronajat a již zahrnut v ceně měs. paušálu. - Nezávazné vyzkoušení zdarma - Požadavky na přípojné PC – jakýkoliv operační systém podporující protokol TCP/IP a disponující síťovým (ethernet) rozhraním (konektor RJ45), popř. alespoň jedním volným rozšiřujícím slotem (PCI, USB, apod.) - Férové podmínky, žádné smlouvy na rok či dva, viz všeobecné podmínky.
 • Jivok s.r.o.
  Praha
  Kvalitní a jednoduché připojení pro Vaši domácnost či kancelář 5G a 5Gn Připojení – Vysokorychlostní Internet nové generace – splní konečně Vaše očekávání moderní komunikace ! Co Vám nabízíme: - Neomezené připojení k Internetu za měsíční paušál. - Připojení 0,5, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 20, 25, 30,35 … 180 Mbit. - Minimální odezvu linky (latence) v řádu 10ms. - Získejte nezávislost na občas přetíženém ADSL a zahraničních operátorech. - Použití kvalitní a léty prověřené technologie - Zrušte Vaši starou pevnou linku a ušetřete i ticíce za rok !
 • Werunka.net
  Praha
  Síť Werunka.net je budovaná jako neveřejná počítačová síť s přístupen do internetu v Praze - Spořilově. Každý zákazník si při uzavírání smlouvy určí tarif, který bude používat a na základě vybraného tarifu mu bude přidělena rychlost do internetu. Rychlost pro příchozí i odchozí data může být různá a záleží na zákazníkovi, jak se rozhodne. Síť neblokuje žádné porty, a proto lze využívat veškerých možností, které nabízí klasická počítačová síť. Přístup do sítě internet je časově i datově neomezený. Na HotSpotu je několik testovacích free IP adres s rychlostí 64kbps/64kbps. Testovací free IP adresy jsou přidělovány DHCP serverem.
 • CZNET
  Praha
  Nabizime: - bezdratove a kabelove pripojeni k siti internet, kabelovou HD televizi s az 110 kanaly - pevne linky voip - dovoz produktu Ubiquiti networks inc. primo od vyrobce
 • SouthPrague.Net
  Praha
  Občanské sdružení SouthPrague.Net je seskupení lidí s podobnými zájmy, kteří vytvořili rozsáhlou počítačou síť za účelem sdílení informací, testování nových technologií a přístupu do sítě Internet. Působíme na Zbraslavi, v Radotíně a v Lipencích již 3 roky. Přestože členové sdružení mají možnost využít i připojení k Internetu prostřednictvím naší sítě, nejsme ISP. Základním rozdílem oproti běžnému ISP je, že neposkytujeme žádné garance, žádný servis, ani uživatelskou podporu (minimálně ne v tom významu a rozsahu jak je mezi ISP běžné). O celou síť se dobrovolně stará skupina členů ve svém volném čase. Proto, pokud nastane problém nebo havárie a kompentní osoba není přítomna, může zůstat určitá část sítě mimo provoz. Pokud hledáte připojení k internetu jako službu, nebudeme pro vás správná volba. Asi 60 % našich členů je připojeno kvalitním kabelovým připojením, cca. 40 % uživatelů je připojeno bezdrátem.
 • Pe3ny Net
  Praha
  Společnost Pe3ny Net s.r.o. je předním poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu v Praze a okolí. Své obchodní aktivity zahájila v roce 2003 jako komunitní projekt Prahy 6. Společnost se díky dobré akviziční a strategické politice rychle rozrostla až na současnou bezdrátovou síť s profesionálním okruhem, který uspokojí i ty největší internetové nadšence. Díky bohatým zkušenostem, získaných stavbou a úspěšným provozem jedné z největších sítí v Praze, se tým specialistů Pe3ny Net s.r.o. věnuje jak připojování koncových zákazníků, firem, restaurací, hotelů, tak i složitějším řešením jako je správa bytových a administrativních budov.
 • cheapernet.cz
  Praha
  cheapernet • [či:p∂’net] má ambice stát se nejlevnějším vysokorychlostním připojením k internetu. Je určen pro širokou veřejnost a umožňuje připojení do celosvětové sítě internet zadarmo. Pro tuto službu byla vybrána technologie bezdrátového přenosu dat vycházející z normy IEEE 802.11b (známá též jako WiFi).
 • INTERCONNECT s.r.o.
  Praha
  Primární zaměření naší společnosti je postytování kvalitního a cenově dostupného připojení k Internet pro zákazníky z domácího sektoru. V této oblasti máme již přes 6 let zkušeností a naše služby jsou na skvělé úrovni. Nevěříte nám? Zeptejte se sousedů! Pro domácnosti a živnostníky nabízíme široké spektrum variant připojení k Internetu od 249,- Kč. Nabízíme tarify vhodné pro hry, hudbu i stahování. Nabízíme Vám kvalitní připojení pro Váš domov, bez omezení dat a pochopitelně s přístupem 24h denně a pro všechny Vaše počítače zároveň. Jsme féroví a nic neskrýváme Naše ceny za připojení k Internetu jsou uváděny včetně daně z přidané hodnoty. Nikde nenaleznete žádné hvězdičky pod čarou miniaturním písmem, neboť to není náš styl. My Vám předložíme jak se věci mají a dále to je jen vaše volba. Není Vám něco jasné a nechce se Vám telefonovat? Sedněte na kolo nebo do auta a přijeďte se optat osobně přímo na sídlo firmy. My před Vámi nic neskrýváme. To tak všude není, že? Více informací na www.interconnect.cz
 • ADCnet.cz
  Praha
  Rychlé a kvalitní připojení k internetu, mailhosting, webhosting, VoIP. Komplexní služby v IT. Individuální přístup k zákazníkovi. Internet bez aktivačních a instalačních poplatků, žádné závazky. Ke každé nové smlouvě notebook zdarma
 • vestec.net - ELREKO Praha s.r.o.
  Praha
  vysokorychlostní bezdrátový wifi internet
 • újezd.net
  Praha
  Síť újezd.net je LIR (Local Internet Registry) a člen RIPE NCC (Réseaux IP Européens Network Coordination Centre). Jde o rozsáhlou komunitní síť (viz pokrytí) s hraniční konektivitou 2x10Gbps. Síť je navržena tak, aby poskytovala kvalitní připojení nejen koncovým uživatelům, ale také dalším sítím a velkým firmám. Obsahuje několik internetových bran, které se v případě poruchy navzájem zálohují včetně provozu veřejných IP adres a telefonních linek. Síť je postavena převážně na technologii Alcoma a Cisco. Koncoví uživatelé jsou připojováni pevnými linkami nebo bezdrátově (v pásmech 2.4GHz, 5GHz, 10GHz a 17GHz) rychlostmi od 2 Mbps do 660 Mbps prostřednictvím husté sítě přístupových bodů, která zajišťuje rovnoměrné rozložení zátěže a zaručuje uživatelům výbornou rychlost a špičkovou latenci. Síť újezd.net poskytuje širokou nabídku linek, ze které si vybere prakticky každý.
 • NaGrosi.net
  Praha
  NaGrosi.Net je komunitní počítačová síť s možností připojení k internetu a využitím dalších síťových služeb. Poskytujeme broadband připojení k internetu pro dácnosti, firmy i státní organizace. Vznikli jsme jako komunitní počítačová síť v rámci projektu CZFree.Net. Za 10-ti leté působení na telekomunikačním trhu jsme získali potřebné zkušenosti, vytvořily kvalitní zázemí a stabilní infrastruktutu využívající nejmodernější technologie přenosu dat. Mezi hlavní přednosti patří: - individuální přístup ke každému zákazníkovi - 24h non-stop podpora - Levnější připojení než "běžní" komeční poskytovatelé (od 250,- / měs.) - Stabilní zálohovanou infrastrukturu - Bez uvazujících smluv a výpovědních lhůt NaGrosi.Net působí V lokalitách sídliště Na Groši, Hostivaře, části Zahradního Města, sídliště Košík a dalších přilehlých oblastí. Technologie: - Nejmodernější, prověřené technologie - Symetrické spojení (stejný upload a download) - Bez cenzury, sledování a bez omezení - 5GHz - běžná klientská pojítka - 10/11/24GHz páteřní spoje, připojení firem, statních organizací - metalické / optické 100/1000Mbps rozvody
 • Jarov.net
  Praha
  Jarov.NET je občanské sdružení, podporující rozvoj Interenetu v pražské lokalitě Jarov a v blízkém okolí. Hlavním naším cílem je umožnit svým členům rychlé a kvalitní připojení k "digitání počítačové dálnici současnosti". Díky našemu sdružení se můžete nyní i Vy snadno, rychle a levně připojit. Nabízíme Vám rychlé "broadband" připojení za nízké ceny, tak jak je to obvyklé ve všech vyspělých zemích světa. Wi-Fi je moderní bezdrátová komunikační technologie založená na standardu IEEE 802.11. Wireless-Fidelity znamená svobodu. Připojte se kdekoliv a bez kabelů! Vstupní poplatek do našeho sdružení činí 1000 Kč.
 • Connect plus
  Praha
  Connect plus nabízí internetové připojení od domácích uživatelů až po firmy a velké výrobní, či kancelářské komplexy. Pracujeme v pásmech 2,4 - 5,8 a 10 GHz. Případně i licencovaná pásma a 60 GHz a laserové spoje, dle náročnosti požadavků zákazníka.
 • GIGANET.cz
  Praha
  Naše společnost byla založena již v roce 1998. Svoji konkrétní podobu začala nabírat v lednu roku 2001, kdy byla zaregistrována doména giganet.cz a společnost začala poskytovat připojení k síti internet přes bezdrátové i kabelové technologie. Svůj rozvoj si v současnosti zajistila spoluprací s lokálními providery (ISP). Dnes nabízíme širokou škálu produktů, určenou soukromé i firemní klientele, a to všechno s kvalitní podporou na kvalitní páteřní síti zapojené do samého srdce optických tras v České republice. Jsme LIR (Local Internet Registry) a stali jsme se členy organizace RIPE NCC, máme svůj vlastní autonomní sytém a své vlastní IP adresy verze 4 i 6. Hlavní páteřní technologii hostujeme v telehouse CE-Colo (dříve Sitel) a Casablanca INT. V roce 2010 jsme obohatili své portfolio služeb o hostování serverů, tzv. server housing, který najdete na doméně Hostujserver.cz. K tomuto projektu nabízíme i mnoho doplňkových služeb, jako je například využití služby Load Balancer, a řídíme se zásadně heslem: U nás bude Váš server v bezpečí a v jednoduchosti najdete sílu. V neposlední řadě se společnost GIGANET.cz v roce 2013 stala členem organizace RIPE NCC s registrací Local Internet Registry (LIR). Provozujeme vlastní nezávislou síť, máme svůj vlastní autonomní systém a přidělené vlastní IP rozsahy jak verze 4, tak nově i verze 6. Celá naše vlastní nezávislá síť podporuje IPv6 na těch nejmodernějších technologiích. Do budoucna hodláme neztratit invenci, výkonnost a také dobrou náladu v našem týmu a budeme se nadále snažit poskytovat velice kvalitní služby všem našim zákazníkům.
 • Wendulka.net
  Praha
  Nabízíme Vám možnost připojení do celosvětové sítě internet a využití všech možností, jež tato síť skýtá. Nabízíme trvalé a datově zcela neomezené (bez limitů a omezení) připojení prostřednictvím moderních a žádaných bezdrátových technologií WiFi - bezdrátový přenos digitálních dat v bezlicenčním pásmu 2,4GHz a 5,8GHz. Proč se připojit: * žádné časové úpisy - nenutíme Vás upisovat se k našemu připojení, ani nemáme nesmyslně dlouhé výpovědní lhůty. Pokud se rozhodnete připojené ukončit nebo například z důvodu prázdnin, delší dovolené, apod. přerušit, stačí nám dát včas vědět * žádné skryté náklady, či jiné příplatky - paušální ceny tarifů jsou konečné, nemusíte se bát žádných doplatků, pokud například připojení používáte intenzivněji a přenášíte více dat * žádný poplatek při použití vlastního zařízení * změření signálu zdarma * změna tarifu zdarma - i směrem dolů * internet s nejnižší agregací na trhu - agregaci udržujeme 1:1 * žádné datové limity - naše tarify jsou opravdu datově neomezené, konec nutnosti kontrolovat, kolik dat Vám ještě zbývá k přenesení * žádná Fair User Policy (FUP) - nemusíte se obávat žádného zpomalování rychlosti, pokud překročíte určitý objem dat - rychlost je pak omezená po celý týden nebo měsíc * kvalitní bezdrátové připojení k internetu v pásmu 5GHz - nové klienty již připojujeme k hotspotu na adrese Francouzská 78 a Hradešínská 61 pouze v kvalitnějším pásmu 5GHz, pouze ve vyjímečných případech Vás připojíme v pásmu 2,4GHz * zařízení pro technologii 2,4 GHz již od 1600,- do 2500,- Kč, pro technologii 5 GHz od 2500,- do 3500,- Kč a paušál od 168 Kč/měsíc * rychlost instalace - bez zdlouhavého čekání - převážně do 24 hodin * možnost používat IP telefon * kvalitní přístup pomocí moderní bezdrátové technologie Wi-Fi (IEEE 802.11a/b) * stabilní a spolehlivá síť s dostupností 99% * technologii neustále obnovujeme a rychlosti zvyšujeme stejně jako počet přístupových bodů * připojujeme jednotlivce, domácnosti, rodinné domy, bytové domy, firmy, kanceláře....
 • hanspaul-city.net
  Praha
  Síť hanspaul-city.net je budována síťovými technologiemi na bázi IEEE 802.11b (WiFi) a umožňuje velmi rychlé propojení počítačů v blízkém i vzdálenejším okolí, přístup na internet a přístup do pražské komunitní sítě CZFree.Net. V září roku 2003 jsme začínali s cca osmi klienty a dvěma přístupovými body, dnes již disponujeme 9 pripojnými místy a služeb naší síťě využívá přes 200 obyvatel Hanspaulky a Ořechovky. Našimi klienty jsou především domácnosti, ale i firmy. Je totiž velice pohodlné a efektivní být připojen k internetu 24 hod. denně a přitom nepočítat čas, jako tomu bylo donedávna u připojení přes telefonní linku - modem. Kromě připojení k internetu je naše síť také součástí celopražské komunitní sítě CZFree.Net, která je na podobném principu budována po celé Praze jednotlivé lokální sítě se mezi sebou propojují a je tedy možné spojit se se známým třeba na druhém konci Prahy bez využití internetu. Celý projekt je dílem náhody, že se na začátku roku 2003 sešli ti správní lidé, kterí se nebáli pustit se do relativně nejisté akce a na základě své nespokojenosti s fungováním jiných služeb na podobné bázi rozjet službu vlastní. Tehdy jsme využívali čistě zdrojů internetu dostupných v rámci sítě CZFree.Net, ale bohuzel kvalita těchto služeb nás natolik iritovala, že jsem se zkrátka jednoho dne rozhodli, ze si pořídíme konektivitu vlastní. Původně jsme měli v plánu pořídit si relativně malou linku, která by sloužila pro připojení několika známých a kamarádů, ale postupně se hlásili další a další kamarádi kamarádů a znamí známých až jsme v září roku 2003 rozběhli oficiálně megabitovou bránu a rozjeli stavbu přístupových bodů po celé Hanspaulce. V září 2003 jsme měli asi 8 klientů a 2 přístupové body. Od té doby intenzivně budujeme a dnes naše síť čítá již 9 přístupových bodů a na 200 klientů. Rychlost internetového připojení se také zdvojnásobila a síť nám v tuto chvíli sahá od Ořechovky až na Santinku. Zkrátka rosteme a rosteme, tak nám držte palce a pokud jste spokojeni, řekněte o nás známým a pokud nejste, řekněte to nám, my se polepšíme.
 • Svobodná Praha
  Praha
  Jsme mladá, rychle se rozvíjející telekomunikační síť. Hlavní náplní naší práce je rozvoj vysokorychlostního datového spojení mezi uživateli s nabídkou internetu pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi v bezlicenčním pásmu 2,4 nebo 5 GHz a běžných 100 Mbit LAN rozvodů. Kromě širokého portfolia starnadrtních tarifů pro domácnosti a firmy nabízíme také speciální zvýhodněné tarify pro lékaře, učitele a dobrovolné hasiče. Jsme zapojeni do unikátního projektu svobodné neziskové broadband telekomunikační sítě CZFREE.NET a ztotožňujeme se s pravidly volného směrování dat ve všech směrech provozu. Našim zákazníkům se tak otevírá nejen brána k informační dálnici internetu, ale i alternaticní zdroj v podobě metropolitní sítě.
 • eHAMnet
  Praha
  eHAMnet, s.r.o. se zaměřuje na poskytování metalických a bezdrátových služeb Internetu do domácností i firem. Připojení koncových klientů k Internetu realizujeme metalickými technologiemi (CAT, HCNA), optickými technologiemi a bezdrátovými technologiemi v bezlicenčních (v současné době 5,6GHz a další) i licencovaných pásmech. Co je pro naše klienty nejdůležitější - poskytujeme garantované, neomezené služby, které poskytujeme na základě dlouholetých zkušeností s co možná nejvyšší kvalitou, kterou jsme schopni pomocí našich technologií dosáhnout. Pokud ještě nejste našimi zákazníky, budeme rádi, pokud se k nám připojíte, a zajistíte si tak kvalitní přístup k Internetu.
 • VášNet.cz
  Praha
  VášNet.cz – Váš poskytovatel kvalitního připojení k internetu
 • KlaNET
  Praha
  Počítačová síť Klanet je bezdrátová síť založená na technologii WiFi. Klanet je občanské sdružení jehož cílem je poskytovat členům sdružení připojení jejich počítačů do regionální vysokorychlostní sítě s možností napojení do sítě Internet.
 • Brazdim.Net
  Praha
  Poskytujeme datové služby a Internetové služby. Hosting, komplexní služby pro domácnosti i Firmy. Zřízřízení domény, hostingu na našich Serverech umístěných v Telehausu Sitel.
 • InterLogic s.r.o.
  Praha
  Zabýváme se budováním spolehlivých bezdrátových (WiFi) sítí v rámci firem i domácností v pásmech 2.4 GHz IEEE 802.11b/g a 5 GHz IEEE 802.11a. Hlavním kriteriem je pro nás vždy funkčnost, spolehlivost a především bezpečnost. Provozujeme několik veřejných přístupových bodů, kde je možné se bezdrátově připojit k internetu. Množství těchto přípojných míst postupně rozšiřujeme.
 • JM-Net
  Praha
  Naše neziskové občanské sdružení svým členům nabízí kromě dalších možností i připojení k síti CZFree.net a Internetu. Nedáváme nesplnitelné sliby, jednoduše nabízíme neporovnatelně vyšší kvalitu připojení v symetrickém provedení bez omezení objemem stažených dat, času, typu provozu i rychlosti linky. Mezi hlavní přednosti patří: - Několikanásobně rychlejší připojení (běžně přes 30Mbit) - Výrazně levnější (od 150,- / měs.) - Několiknásobně zálohované a stabilní (záložní spoje i napájení) - Bez uvazující smlouvy, výpovědní lhůty a starostí
 • SpořilovNet
  Praha
  SpořilovNet je především # kvalitní připojení do internetu - žádné datové nebo časové limity # priorita QoS pro Skype a SIPY telefonování # nízká latence 5-25ms, vhodné pro telefonování a hraní her po internetu # osobní přístup a řešení požadavků dle Vašich představ # bezplatná řešení pro neziskovky, bytová družstva, školy, úřady # technologie na pásmech 2,4GHz, 5,8GHz a 10GHz # návrhy, realizace a správa rozsáhlých sítí viz. naše reference # spolupráce se stejně smýšlejícimi organizacemi
 • WiFi-NET
  Praha
  Nabízíme připojení do internetu, které není limitované ani délkou připojení, ani objemem stažených dat. Připojení je realizováno moderní bezdrátovou technologií na bázi WiFi. K připojení do internetu můžete využít buď Vaše stávající zařízení, nebo si od nás můžete nechat přijímací zařízení postavit na klíč. Jedinou podmínkou pro realizaci bezdrátového připojení je viditelnost na některý z našich přístupových bodů. Kontaktujte nás a my u Vás provedeme zdarma měření signálu. Pokud bude výsledek měření signálu uspokojivý, je u Vás v nejbližší možné době možná realizace přípojky.
 • Mecom spol. s r.o.
  Praha
  Naše síť nabízí více než 350 spokojeným uživatelům bezdrátové připojení a nově také IP telefonii v lokalitách Nusle, Michle, Vinohrady, Bráník a částečně pokrytý Pankrác. Většina našich klientů je již připojená kvalitní 5 GHz technologií.
 • ÚVT
  Praha
  Společnost ÚVT, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako servisní organizace starající se o prostředky IT jiných firem. Od té doby se rozrostla na 20 stálých zaměstnanců, v některých oblastech spolupracuje s dalšími externími subjekty. Zaměřujeme se na zákazníky, kteří potřebují profesionální počítačové služby od jednoho dodavatele. Našim mottem je: „Volejte na jedno telefonní číslo, ať už potřebujete cokoli a my se o Vás postaráme“. Ideálním příkladem využití všech našich služeb je klient, který zakládá nebo se stěhuje do nových prostor: oddělení sítí mu navrhne a zrealizuje počítačovou síť (metalickou, bezdrátovou nebo optickou), zajistíme připojení k Internetu, naši servis administrátoři navrhnou z hlediska funkčnosti i bezpečnosti optimální strukturu serverů a pracovních stanic, poradíme s výběrem hardware a vybraný hardware dodáme, nainstalujeme servery a připojíme k nim veškeré požadované pracovní stanice a mobilní zařízení, v oblasti hlasových služeb můžeme nabídnout IP telefonii s neuvěřitelnými službami za skvělé ceny, a servisní oddělení se postará o hladký chod celé počítačové sítě.
 • Spojovaci.Net
  Praha
  Spojovaci.Net je komunitni sit budujici cast infrastruktury site CZFree.Net na Jarove, v Malesicich, Strasnicich, Hostivari a dale viz mapa CZFree.Net
 • Modřany Network
  Praha
  Občanské sdružení (dále jen sdružení) Modřany Network je nezisková organizace, která vznikla za účelem zastřešeni již několik let existujicího projektu. Jde převážně o budování a provozování počítačových sítí určených ke komunikaci mezi členy sdružení a propojení dalších sití. Sdružení má za cíl šířit nejmodernější informační technoligie a služby mezi své členy i širší veřejnost.
 • simnet.cz
  Praha
  SIMNET je komerčním regionálním provozovatelem bezdrátového připojení k Internetu v lokalitě Radotín, jehož součástí jsou bezplatné služby rezidenčním uživatelům v rámci iniciativy občanů a MÚ Prahy 16. Občané i firmy se mohou připojit některou z nabízených rychlostí od 32 kbps sdíleně (zdarma) až do vysoké rychlosti 2,24 Mbps (garantované rychlosti s backupem), přičemž v žádném z nabízených programů není omezen objem dat. V rámci lokálního broadbandu mohou uživatelé využít např. přístup k originálnímu multimediálnímu obsahu, sdílet svá data, nebo spolu hrát hry.
 • vasesit.cz
  Praha
  Jsme ryze česká společnost podnikající na trhu již od roku 1997 a poskytujeme kvalitní služby několika tisícům domácností, firmám i obecním úřadům a dalším institucím jako jsou školy, školky, knihovny, muzea aj. Dále zajišťujeme připojení k internetu a on-line přenos na kulturních akcích (např. Street For Art, Bambiriáda, Mezi Ploty aj.) Jsme schopni se přizpůsobit podle konkrétních požadavků a přání. Působíme po celém území hl.m.Prahy, na Praze-západ a Praze-východ také v části Středních Čech. Více o nás a našich službách naleznete na naší webové prezentaci www.vasesit.cz
 • trinactka.net
  Praha
  Dovolujeme si Vám nabídnout vysokorychlostní připojení do sítě INTERNET realizované na síťových prvcích vlastní provenience. Naší ambicí je se stát se regionálním poskytovatelem datových služeb pro rezidenty Prahy 13 a blízkého okolí. Na základě bohatých zkušeností výstavby bezdrátových telekomunikačních sítí po celé ČR přinášime kvalitativně jiné pojetí dodávaných služeb s individuálním přístupem k požadavkům zákazníka a osobní znalostí místa.
 • 234.CZ
  Praha
  Poskytujeme připojení k Internetu technologií WiFi pro oblast Holešovic, Horních Počernic, Roztok, Řeporyje a okolí Jarova. Od cenové nabídky, přes nabídku termínu realizace, samotné realizace a předání zakázky do užívání objednateli je cíl vždy stejný, spokojený a stále se vracející zákazník.
 • CZFree.Net.Ariga
  Praha
  Poskytujeme vyskorychlostní připojení k internetu a samozřejmě i ke komunitní síti CZFree v oblasti Praha 7 - Letná a Praha 6 - Bubeneč.
 • KORINT.NET
  Praha
  Síť KORINT.NET nabízí svým uživatelům levné a spolehlivé připojení bezdrátovou technologíí za paušální cenu. Žádné rozdělování na špičku a mimo špičku, žádné datové limity. Pokud bydlíte v obcích Sluhy, Veleň, Mírovice, Hovorčovice, Třeboradice, Kostelec nad Labem, Jiřice a okolí tak vás rádi připojíme.
 • GreenCube, s.r.o.
  Praha
  Naši ochotní a vyškolení odborníci Vám poskytnou profesionální telekomunikační řešení (Internet, VoIP, televize), konzultační služby v oblasti IT&ICT, správu a servis počítačových sítí, služby PC servisu a PC pohotovosti. Našimi spokojenými zákazníky jsou zejména domácnosti, firmy i subjekty státní správy.
 • Praha12.net
  Praha
  Občanské sdružení Praha12.net vzniklo na jaře roku 2004 s cílem zastřešit komunitní síť, která působící v Modřanech a jejich okolí od podzimu roku 2002. V současné době (2012) čítá Sdružení přes 1000 členů, spolupracuje s dalšími subjekty komunitního typu (především v rámci NFX), máme plně nasazenou IPv6.
 • GL WIFI Home
  Praha
  Poskytovatel je registrovaný držitel generální licence ČTÚ. Nabízíme připojení do sítě internet pomocí mikrovlnného standardu WiFi 2,4GHz /5GHz až do rychlosti 10MB. Sdílení 1:10. 24 hodin dohled. Umístění: u Vinohradské vodárny, Praha 10
 • Eldata
  Praha
  Historie sítě RCnet Činnost firmy ROSA Computers dostává novou dimenzi 1. ledna 2003, kdy je spuštěn komerční provoz sítě RCnet. Nejdříve v oblasti Horažďovic a poté v dalších lokalitách. Již od počátku je síť RCnet koncipována jako přístupová síť k levnému a dostatečně rychlému internetu pro každého. Tomu odpovídají jak použité technologie, tak přístup k zákazníkovi.
 • Eurosignal
  Praha
  Družstvo EUROSIGNAL bylo založeno v roce 2001 a zabývá se zákaznickým servisem v oblasti výpočetní techniky a poskytováním připojení k síti Internet v mnoha lokalitách v okolí Prahy a Berouna. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit, aby jim počítače nebyly přítěží. Společně s nimi řešíme budování jejich firemních informačních systémů. Díky koncepci naší sítě poskytujeme kvalitní a stabilní připojení k internetu s širokou škálou možností rychlostí a tarifů. Nabízená služba je komplexním řešením připojení internetu do firmy, kanceláře, bytu nebo celých komplexů včetně všech souvisejících služeb s možností individuálního řešení. Záleží na Vás, co od internetu očekáváte. Můžete psát e-maily, stahovat data, sledovat aktuální informace, hrát on-line hry, telefonovat, a další možnosti využití na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Naše starost je, abyste s připojením od Družstva EUROSIGNAL dostali rychlé, kvalitní a bezpečné připojení. Stavíme PC dle přání zákazníka, dodáváme a instalujeme vhodný software, navrhujeme a stavíme počítačové sítě.
 • Sabol Electronic
  Praha
  Internetové připojení Mladá Boleslav, Liberec, Turnov a okolí. Rychlost až 30Mb od 300,-Kč měsíčně pro panelové domy a až 10Mb pro rodinné domy za 400,-Kč měsíčně. Mimo internetu nabízíme příjem digitální televize DVB-T a DVB-S instalaci TV antén a satelitů CSlink, Skylink, IT služby a PC servis.
 • Microtelnet
  Praha
  Společnost Guard Systems Microtel s.r.o. vznikla v roce 2003 s cílem orientovat se do tří základních směrů podnikání a to na slaboproudé rozvody včetně datové sítě, na poskytování datových služeb včetně připojení internetu a na elektroinstalační montáže. Na základě potřeb zákazníků společnost postupně rozšiřovala své aktivity tak, aby dokázala plně pokrýt problematiku spojenou s používáním nejnovějších metod a prostředků. Vedení naší firmy se zabývá podnikáním v této oblasti již dlouhou řadu let a proto pokládáme profesionální přístup k zákazníkovi za naprostou samozřejmost. Datové služby - Internet Druhou oblastí je poskytování služby Internet kde jsme v roce 2004 obdrželi generální povolení od ČTÚ na provoz bezdrátových spojů nutných pro připojení klientů k síti Internet. V současné době naše služby nabízíme v oblasti Praha západ. Ve spolupráci s Městskou částí Praha - Zbraslav jsem dokázali pokrýt naší službou 90% uzemí patřící do katastru Praha - Zbraslav. Naše služby provozujeme nejmodernější technologií včetně laserových spojů.
 • IP-NET.CZ
  Praha
  Naše společnost veřejně vystupuje pod názvem "PACQUETTO" jako synonymum pro balíček - tedy kompletnost služeb. Rádi bychom nabídli koncovým uživatelům možnost připojení do společné sítě formou dnes již běžně využívané platformy ETTx (ethernet to the x), popř. FTTx (fiber to the x). Pohybujeme se v oblasti budování datových sítí a ethernetového rozhraní již více než 10 let. Za tuto dobu jsme odvedli spoustu skvělé práce, mnoho se naučili, nasbírali užitečné informace a drželi krok s tímto rychle se rozvíjejícím odvětvím. V tuto chvíli zaměstnáváme celkem pět lidí v managementu společnosti, kteří denně nejen udržují dobré vztahy se stávající klientelou, ale i připravují nové programy a produkty. Zbytek dodávek a služeb řešíme Outsourcingem.
 • Spi-Net
  Praha
  Občanské Sdružení přátel interNetu, které bylo založeno za účelem vybudování WiFi sítě v Šestajovicích a okolních obcích. Aktivní členové se starají ve svém volném čase o chod počítačové sítě a administrativu sdružení. Všichni dohromady financují budování sítě Spi-Net a podílejí se na nákupu velkokapacitní internetové linky. O tuto linku se rovným dílem dělí členové, kteří mají právě zapnutý počítač a s Internetem pracují.
 • harna.cz
  Praha
  WiFi síť pro připojení k internetu a VoIP telefonování mohou využívat po registraci obyvatelé i firmy. 5 AP (od 20.1. 6 AP), do internetu je vyhrazená linka 768/768 Kbps, záložní linka CZFreeNET na bázi ADSL, síť byla spuštěna v lednu 2006, komerčně je nabízena od května 2006, v lednu 2007 měla síť 20 aktivních uživatelů. Je možné mapování portů veřejné IP adresy na zařízení uživatele. ČTU vydalo pro provoz licenci č. 1158
 • RadoniceNetwork
  Praha
  Počítačova sít poskytující připojení k síti Internet všem občanům v regionu obce Radonic, Jenstejna, Dehtar, Satalic, Vinore, Prezletic, Podolanky a okoli.
 • Alasat
  Praha
  vysokorychlostní připojení do internetu bezdrátově
 • o.s.jinonice.cz
  Praha
  Občanské sdružení o.s.jinonice.cz Základním cílem sdružení je sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití a pro šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér. Občanské sdružení jinonice.cz je síť fungující od roku 2006 (více v historii sdružení) na území Prahy 5 (Stodůlky, Nové Butovice, Hůrka, Jinonice), Zbuzany a Dobříč. Síť umožnuje zájemcům přístup do celorepublikové experimentální sítě CZFree.net a také přístup do sítě sítí Internet. Na rozdíl od připojení přes klasické poskytovatele internetu se také můžete podílet na stavbě a rozvoji sítě. Připojit se může kdokoliv . Projekt umožňuje obyvatelům uvedené oblasti (přesnější geografické vymezení naší působnosti najdete na mapě) připojit se k naší síti, a sdílet s námi veškeré její výhody. Pokud máte zájem podívejte se do sekce "Uvažuji o připojení". Přečtěte si něco o historii naší sítě. Máme také připravené odpovědi na často kladené otázky - "FAQ". Jsme členy dalších sdružení sledujících podobné cíle a sice czf-praha a jejím prostřednictvím jsme propojeni do peeringových center NFX a NIX. Pokud uvažujete o připojení, nebo se třeba chcete jenom vyptat na podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat na adrese sdruzeni@jinonice.cz či přes kontaktní formulář - rádi se Vám ozveme zpět a vše Vám vysvětlíme.
 • Protonet
  Praha
  PROTONET - Spolehlivý Internet v Praze Ve firmě Protonet jsme spojili do týmu několik lidí, kteří mají více než 10-ti leté zkušenosti s výstavbou a provozem bezdrátových sítí. •Rychlé symetrické připojení za bezkonkurenční cenu 349,- Kč měsíčně •Neomezené datové limity •Připojení bez závazků •Bezplatná standardní instalace •Nabídka i pro firmy a bytové domy
 • Pripojtese.net
  Praha
  Naše síť se nachází na území Prahy, kde je možné se připojit odkudkoliv i ZDARMA s rychlosti 64/64 kbps pomocí našich HotSpotu. Naše rychlosti jsou průběžně navyšovány i když předplacená rychlost je nižší. Jsme otevření jakékoliv dohodě, chápeme, že předepsané postupy firem mohou uživateli někdy znepříjemnit život, proto se snažíme naslouchat a dohodnout se k oboustranné spokojenosti, proto i náš ceník je orientační.
 • Opton s.r.o.
  Praha
  Nabízíme Vám možnost připojení k Internetu pomocí gigabitové optické sítě. Služba je dostupná na Praze 5 a k dispozici jsou rychlosti internetu od 2 Mb/s do 100 Mb/s. Na přání zákazníků jsme schopni dodat i vyšší rychlosti a to až do 10 Gb/s.
 • impaqsys.net
  Praha
  Firma IMPAQSYS.net - poskytovatel internetu, Wi - Fi technologií a profesionál v oblasti LAN, WLAN a Wi-Fi sítí působí na trhu od roku 2003. Její hlavní orientací jsou bezdrátové technologie Wi-Fi, nabízení telekomunikačních služeb (Internet po Wi-Fi), projekce a následná realizace sítí specifikace EthernetWLAN.
 • HoPoFree.net
  Praha
  HoPoFree.net je bezdrátová komunitní síť v Horních Počernicích, která byla vytvořena na základě myšlenky svobodné sítě CZFree (více se dočtete zde). Nejedná se tedy o žádného komerčního ISP, kterých je kolem nás plno. V čem je tedy tato síť jiná? Hlavní rozdíl je v tom, že vám umožníme zapojit se do rozvoje naší "společné" sítě a záleží pouze na vás jestli se zapojíte aktivně (budování nových AP, správa sítě, správa webu atd.) nebo jen pasivně (využívaní služeb, placení členských příspěvků). Máte tak příležitost setkat se a poznat technologie se kterými se běžně do styku nedostanete a něco nového se i naučit.
 • WIA spol. s r. o.
  Praha
  WIA poskytuje kvalitní, rychlý a spolehlivý internet, který Vás k ničemu nezavazuje. Většina služeb je předplacená, nemusíte tedy podepisovat žádné smlouvy. Bezdrátové služby WIA WiFi, WIA 5G a WIA AirMAX se liší rychlostními tarify a lokalitami pokrytí. Internet od WIA je dostupný v desítkách obcí v ČR a naše služby využívají tisíce spokojených zákazníků. Kromě bezdrátového internetu poskytujeme také superrychlé optické připojení WIA Fiber, pevný internet typu xDSL, mobilní telefonování i volání z pevné linky a moderní televizní služby (IPTV). Nenašli jste WIA ve Vaší lokalitě? Žádný problém, rozšíříme služby všude tam, kde je dostatečný zájem. Kontaktujte nás! Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 211 151 211. Podrobnější informace naleznete na stránce www.wia.cz nebo na webech jednotlivých služeb: Bezdrátový internet, televize http://airmax.wia.cz http://5g.wia.cz http://wifi.wia.cz Pevný internet, televize http://fix.wia.cz http://fiber.wia.cz http://dsl.wia.cz Mobilní internet http://cdma.wia.cz Telefonování http://mobil.wia.cz http://sipy.cz
 • RADIOLINKplus.cz
  Praha
  Síť jsme založili jako veřejně dostupnou s řádným povolením vydaným Českým telekomunikačním úřadem dle § 79 a § 104 ZEK. Oprávnění se vztahuje na volná kmitočtová pásma 2,4GHz, 5,8GHz a 10,3GHz, ve kterých jsou zákazníkům poskytované linky od 3Mb/s až do 16Mb/s. V současné době jsou na některých přístupových bodech připravovány vyšší rychlosti, které jsou podmíněny technickým šetřením na adrese realizace. Síť je plně provozována v povolených kmitočtech v normách, které nařizuje Český telekomunikační úřad. Co nás vedlo k založení nové sítě v našem regionu? Především chceme přiblížit internetové a telefonické služby zákazníkům za solidní cenu i kvalitu. Proto jsme se rozhodli zařízení pro trvalé ** připojení k internetu NEPRODÁVAT, ale BEZPLATNĚ JE ZAPŮJČOVAT po celou dobu poskytování služeb a snížit tak náklady na zřízení služby každému zájemci s trvalým pobytem v místě přípojky. Při zřízení trvalé, nebo sezónní přípojky NEÚČTUJEME AKTIVAČNÍ POPLATEK. Sezónní internet pro chataře, nebo jinak časově omezené připojení pokud je v dosahu AP se realizuje v pásmu 2,4GHz ( bez zařízení pro přístup k internetu ), pokud není v dosahu AP v pásmu 2,4GHz, realizuje se připojení v pásmu 5,8GHz formou pronájmu a kauce na zařízení pro přístup k internetu, nebo formou koupě zařízení pro přístup k internetu . Při poruchách, kde není závada způsobena zákazníkem, je prováděn servis u zákazníka zcela ZDARMA, vyjma poruch způsobených přepětím, nebo zakolísáním el. rozvodné sítě a zarušeností vnitřních WiFi zařízeních v síti zákazníka, které nepodléhají naší správě. Při nahlašování poruch, nebo jiných technických dotazů se naši zákazníci vždy dovolají přímo na zákaznický servis, nebo technickou podporu a nejsou nuceni komunikovat se záznamníkem. Upřednostňujeme osobní přístup k našim zákazníkům. Více naleznete v řádu komunikace s našimi zákazníky. Zákazníci sítě RADIOLINKplus.cz nejsou omezování na svých přenosech ( omezování provozu P2P, nebo jiné obdoby FUP ), nebo jiné časové omezení. Agregace v naší síti je nastavena na uživatelsky příznivou úroveň. Máme za cíl agregační poměr ještě více snížit. Síť RADIOLINKplus.cz je provozována na léty prověřených a stabilních technologiích BGP a MikroTik RouterOS. Každoročně investujeme do sítě RADIOLINKplus.cz nemalé prostředky jak do její páteřní struktury, tak do přístupových bodů a tzv. poslední míle až k zákazníkovi pro zajištění kvalitní služby, která je provozována na nových, ale přitom spolehlivých a stabilních technologiích.
 • Oldřich Brhel
  Praha
  - žádné datové limity - (naše tarify jsou opravdu datově neomezené, konec nutnosti kontrolovat, kolik dat Vám ještě zbývá k přenesení) - žádná Fair User Policy (FUP) - (nemusíte se obávat žádného zpomalování rychlosti, pokud překročíte určitý objem dat - rychlost je pak omezená po celý týden nebo měsíc) - žádné skryté náklady, či jiné příplatky - (paušální ceny tarifů jsou konečné, nemusíte se bát žádných doplatků, pokud například připojení používáte intenzivněji a přenášíte více dat) - kvalitní bezdrátové připojení k internetu v pásmu 5GHz - internet s nejnižší agregací na trhu - agregaci udržujeme 1:1 - zařízení pro technologii 2,4 GHz již od 1600,- do 2500,- Kč, pro technologii 5 GHz od 2900,- do 3500,- Kč a paušál od 168 Kč/měsíc - změna tarifu zdarma - změření signálu zdarma - rychlost instalace - bez zdlouhavého čekání - převážně do 24 hodin - možnost používat IP telefon - kvalitní přístup pomocí moderní bezdrátové technologie Wi-Fi (IEEE 802.11a/b) - stabilní a spolehlivá síť s dostupností 99% - technologii neustále obnovujeme a rychlosti zvyšujeme stejně jako počet přístupových bodů - žádné časové úpisy - nenutíme Vás upisovat se k našemu připojení, ani nemáme nesmyslně dlouhé výpovědní lhůty. Pokud se rozhodnete připojené ukončit nebo například z důvodu prázdnin, delší dovolené, apod. přerušit, stačí nám dát včas vědět.
 • EL-CHA
  Praha
  Síť EL-CHA vznikla v roce 2003 v Líbeznicích z důvodu nedostupnosti kvalitního vysokorychlostního připojení k internetu. Od té doby se na základě poptávky zákazníků rozšířila do více než 15 obcí v regionu. Tato síť je provozována firmou Ivan Charvát, EL-CHA, která již 15 let působí na trhu v oblasti nízkonapěťových sítí. V současné době jsou pokryty následující lokality: Bašť, Bořanovice, Byškovice, Čakovice (Praha 9), Hovorčovice, Kbely (Praha 9), Kojetice, Líbeznice, Měšice, Mratín, Neratovice, Panenské Břežany, Předboj, Satalice (Praha 9), Sedlec, Třeboradice (Praha 9), Vinoř (Praha 9), Zlonín
 • Myweb
  Praha
  Myweb je středočeský ISP pro střední a menší firmy a především domácí uživatele. Díky kvalitní páteřní síťi, na kterou jsme napojeni, jsou linky velice stabilní a rychlé. V současné době jsme schopni zajistit připojení k Internetu především na území a v okolí těchto měst: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Bášť, Brázdim, Borek, Bořanovice, Čakovičky, Čelákovice, Dolínek (Odolena Voda), Dřevčičice, Hovorčovice, Jenštejn, Kostelní Hlavno, Kralupy nad Vltavou, Líbeznice, Lužec nad Vltavou, Neratovice, Nová Ves, Odolena Voda, Podolanka, Předboj, Sedlčánky. Praha - jedná se především o lokality Ďáblice, Holešovice, Karlín, Kobylisy, Ládví, Libeň, Prosek, Střížkov, Vinoř, Žižkov, Rokytnice nad Jizerou, Sedlec, Sudovo Hlavno, Úžice, Veliká Ves, Všetaty, Zápy, Záryby a Zlonín.
 • Radlice.Net
  Praha
  Síť radlice.net provozovaná firmou NetSmart s.r.o. se zabývá poskytováním vysokorychlostního internetu. Naší snahou je budování kvalitní lokální sítě a to zejména v oblasti Prahy 5 - Smíchova, Radlic, Košíř a Strahova. Našim cílem je nabídnout cenově výhodné a stabilní připojení k Internetu jak pro domácnosti, tak pro firmy.
 • Power.Net
  Praha
  Power.Net je nezisková síť, která je úzce spjata s komunitní sítí CZFree.Net. Sdružení není založeno za účelem zisku, jeho cílem je zejména zajistit levné a hlavně kvalitní připojení do internetu, které aktuálně zajišťují profesionální páteřní spoje v pásmu 10Ghz s kapacitou od 100 do 200Mbit.Na méně zatížených části páteře jsou pak použiti spoje v pásmu 5Ghz s technologií Dual-nStreme, které běžně dosahují rychlostí 50Mbit HD.Celá Síť je připojena přímo do uzlu NIX4 a dále zálohováná přes další optický kabel a sousední sítě. Po připojení se také otevírají možnosti jako je: hraní her po sítí s ostatními členy/sousedy, sdílení dat mezi členy, učení se správě sítí apod. přímo v síti Power.Net
 • Internet Praha Josefov
  Praha
  Společně za 100mbitovým připojením na Starém Městě
 • Blanicka25.net
  Praha
  Blanicka25.net je privátní společnost která poskytuje vysokorychlostní připojení do veřejné sítě internetu prostřednictvím bezdrátových technologií , optickými spoji a metalickými spoji. Registrována je jako poskytovatel veřejné služby. Mezi další činnosti patří poskytování služeb v oblasti výstavby a správy počítačových sítí, opravy počítačů a další činnosi v oblasti IT.
 • Sky-Internet
  Praha
  Společnos SKY-SOFT spol s r. o. nabízí cenově i rychlostně bezkonkurenční služby připojení k internetu a VoIP volání v Praze a přilehlých oblastech v regionu Praha-Západ, jako je Odolena Voda, Bášť, Předboj, Máslovice, Líbeznice a mnoho dalších.
 • EZ-Net
  Praha
  Wifi síť EZ-Net je navržena tak, aby poskytovala kvalitní připojení nejen koncovým uživatelům, ale také firmám. Je připojena několika bezdrátovými a otickými páteřními trasami přímo do pateře Internetu. V obcích je připojení dále realizováno pevnými linkami nebo bezdrátově (v pásmech 2.4GHz, 5GHz, 10GHz a v licencovaných pásmech) rychlostmi od 2 Mbps do 100 Mbps prostřednictvím husté sítě přístupových bodů, která zajišťuje uživatelům výbornou rychlost a špičkovou latenci. Síť EZ-Net poskytuje širokou nabídku linek, ze které si vybere každý uživatel.
 • Irongate s.r.o.
  Praha
  Jsme firma zaměřená na portfolio služeb včetně poskytování internetu domácnostem, společnostem i celým obytným domům s SLA i bez něj. Působíme v části Prahy 4 a 10 snažíme dlouhodobě o maximální dostupnost, rychlost a kvalitu s lokální působností za rozumnou cenu. Naše záliba czfreenet, tím pádem czfree v naší síti dostupný. Nyní máme levné VOIP telefonování a připravujeme nabídku TV, případně neomezené SIM pro naše klienty za velmi výhodnou cenu. Technologie: Optické trasy, Metalicke trasy Cat 5E,6 Mikrovlnné spoje: 5Ghz,10GHZ,11Ghz,24Ghz,76Ghz
 • Edera
  Praha
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • HMNet
  Praha
  HMNet je občanské sdružení provozující lokální bezdrátovou síť v oblasti Horních Měcholup a okolí v pasmu 2,4GHz. Poskytujeme uživatelům připojení do Internetu, vzájemné spojení v rámci sítě, game, mail a www server a další služby. Úzce spolupracujeme a jsme fyzicky propojeni s CZFree, o.s. UHLan (Uhříněves) a WiFi sítí v oblasti Kyje.
 • SAT-AN.NET
  Praha
  SAT - AN CableNet & Multimedia s.r.o. poskytuje pro domácnosti a firemní zákazníky vysokorychlostní přístup k internetu pomocí optických a bezdrátových technologií v Kladně a okolních obcích. Dále jsme poskytovatelé IPTV (digitální televizní vysílání) a VoIP (telefonování prostřednictvím internetu).
 • Svobodná Síť
  Praha
  Občanské sdružení Svobodná Síť zastřešuje a koordinuje od počátku roku 2008 sousedskou síť Pankrac.czf (dříve lazna.net). Síť Pankrac.czf je sousedská počítačová síť fungující od roku 2002 na území Prahy 4 (Nusle, Pankrác, Družstevní ochoz), hlavně okolo parku Jezerka. Síť umožnuje zájemcům přístup do celorepublikové experimentální sítě CZFree.net a také přístup do sítě sítí Internet. Na rozdíl od připojení přes klasické poskytovatele internetu se také můžete podílet na stavbě a rozvoji sítě.
 • jablonka.cz
  Praha
  Jablonka.cz je neziskové občanské sdružení, které vybudovalo rychlou počítačovou síť s trvalým připojením k internetu, která slouží obyvatelům v panelových domech Jablonecká 409-420 a 713-714, Šluknovská 311-321 a okolí. Připojit se může každý. Nakupujeme konektivitu ve velkém a členové se příspěvky skládají na náklady na tuto konektivitu a na provoz sítě (elektřina, budování a údržba). Využití je nejen k prohlížení web stránek a poštu ale i pro telefonování, práci z domova a nebo třeba pro hraní her.
 • Pacquetto
  Praha
  Naše společnost veřejně vystupuje pod názvem "PACQUETTO" jako synonymum pro balíček - tedy kompletnost služeb. Rádi bychom nabídli koncovým uživatelům možnost připojení do společné sítě formou dnes již běžně využívané platformy ETTx (ethernet to the x), popř. FTTx (fiber to the x). Pohybujeme se v oblasti budování datových sítí a ethernetového rozhraní již více než 10 let. Za tuto dobu jsme odvedli spoustu skvělé práce, mnoho se naučili, nasbírali užitečné informace a drželi krok s tímto rychle se rozvíjejícím odvětvím. Nabízíme kabelové nebo bezdrátové trvalé připojení k internetu bez omezení objemu přenášených dat.
 • Mac OnLine
  Praha
  Společnost Mac OnLine působí na trhu výpočetní techniky od roku 1994, kdy vznikla za účelem poskytování servisu výpočetní a produkční techniky firma, která si svou kvalitou práce, seriozním přístupem a výhodnými cenami získala a udržela přízeň prestižních zákazníků z řad objednavatelů servisu. Od roku 2000 rozšířila svou působnost na oblast zabezpečení a na monitorovací systémy. Na základě získané důvěry rozšířila firma dále své služby o obchodní servis, který na našem trhu zastupuje řadu světových značek a navazuje na technický servis svou seriózností a kvalitou. Rádi Vám poskytneme další informace i telefonicky na číslech pevných linek nebo mobilních telefonů, jejichž dostupnost pro zákazníky považujeme za součást námi poskytovaných služeb. Vyzkoušejte kvalitu a spolehlivost našich služeb, naším prvořadým cílem je spokojený zákazník.
 • WWW.MICHALKOSIK.COM
  Praha
  Firma Michal Košík se stala od 1. září 2006 oficálním ISP (Internet Service Provider). Poskytuje v oblasti sídliště Malešice a okolí možnost připojit se k Internetu pomocí technologie Wi-Fi. Vysílací bod je umístěn na střeše sídla firmy, tzn. v Tuchorazské 11 blíže k Počernické ulici. Nabízená rychlost je 2Mbps symetricky, což znamená, že je tato rychlost dostupná oběma směry (tedy tzv. Download/Upload je 2Mbps/2Mbps). V praxi se však rychlost pohybuje okolo 1,5 Mbps a silně záleží na kvalitě signálu a vzdálenosti k přístupovému bodu. Toto připojení není nijak limitováno procházejícími daty. Stahovat je možno neomezeně. Tuto síť v éteru naleznete pod názvem (SSID) "www.michalkosik.com" .
 • Airwaynet a.s.
  Praha
  O SPOLEČNOSTI AIRWAYNET.CZ je obchodní značkou společnosti Airwaynet a.s. a pod touto obchodní značkou nabízí již několik let ucelené portfolio profesionálních telekomunikačních služeb a produktů. Doménou AIRWAYNET.CZ je vysokorychlostní připojení k internetu, které poskytuje jak domácnostem a firmám, tak i samotným poskytovatelům internetového připojení (ISP) jako konektivitu. Za dobu existence si společnost AIRWAYNET.CZ vybudovala pevnou pozici na trhu s internetovým připojením, a to hlavně díky kvalitě, stabilitě a funkční klientské podpoře. AIRWAYNET.CZ má v dnešní době pokrytou téměř celou Prahu a pokračuje s výstavbou dalších přístupových bodů i mimo ni. Cílem AIRWAYNET.CZ je existence kvalitního a cenově dostupného připojení k internetu pro běžnou domácnost a stabilního připojení pro firmy. Důkazem kvality a dostupnosti je pro nás portfolio spokojených a stálých klientů, kteří v dnešní silné konkurenci nemají důvod přecházet k jiné společnosti.
 • Softex Group
  Praha
  Vysokorychlostní bezdrátová síť


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz