Seznam provozovatelů wifi sítí - Žihlemapa CR
 • IBG-NET.cz
  Žihle
  Poskytovatel bezdrátového a kabelového připojení na Podbořansku
 • BNET internet
  Žihle
  Společnost provozuje dvě WiFi sítě. Prostřednictvím těchto sítí zajišťuje vysokorychlostní přístup k Internetu pro zákazníky z řad firem, veřejných institucí i domácností a zároveň nabízí možnost propojení více zákaznických lokalit do VPN okruhů. Nadstavbovou službou je zřizování komunitních subsítí, které umožňují neomezenou komunikaci v rámci obytných celků jako jsou sídliště nebo nově vznikající obytné celky. Dále poskytujeme hlasové služby s veřejným telefonním číslem.
 • Zihlenet
  Žihle
  Máme pro Vás připojení technologií WIFI. Nebudete potřebovat ani modem, ani Vaši telefonní linku. Připojíme Vás nejmodernější bezdrátovou technologií k INTERNETU. Nebudete se muset o nic starat, připojíme všechny Vaše počítače - celou Vaši síť. Kompletní přístup na INTERNET z jakéhokoliv počítače za jednotnou cenu.
 • CzFree.Net Žihle
  Žihle
  Jedná se o menší komunitní síť provozovanou občanským sdružením v lokalitě Žihle a přilehlém okolí. Následující text trochu více přibližuje zakladatele této sítě, který již bohužel není mezi námi. Frenkye díky! Nebudu se tu rozepisovat o nespravedlnosti osudu, jen chci na místě k tomu nejvhodnějším připomenout co všechno Franta Tichý pro žihelskou síť udělal. Bylo toho mnoho. Společným znakem pro vše, byla nezištná ochota pomoci a jemný inteligentní humor. Nejen humor. On byl jediným v Žihli, kdo byl schopen se naučit vše co vim o sítích,programování a internetu vím. Byl moji jistotou, že i když jsem v praze, naše věci se budou pomaličku sunout ke zdárnému konci. Hlavně díky Frantovi jsem na Žihli nezanevřel a dál plánoval technické zpracování Žihelského Freenetu, jenž je Jeho dítětem snad více než mým, protože si na sebe vzal tu zodpovědnost a kromě lezení na střechu a montování antén založil a vedl občanské sdružení, jehož cílem bylo (a doufejme, že stále je) zajistit jistou míru oficiality a legality, v dneší společnosti z jakýchsi pokryteckách důvodů tak žádané, mým "hurá akcím" s anténami routovaním a možnosti svobodné komunikace v rámci obce.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz