Seznam provozovatelů wifi sítí - Vochovmapa CR
 • PilsFree
  Vochov
  Jsme hrdí na to, co jsme během více než čtyř let ve svém volném čase vytvořili. Velmi by nás mrzelo, kdybyste nás považovali jen za dalšího poskytovatele Internetu. PilsFree je otevřené společenství lidí, kteří mají společný cíl - provoz a rozvíjení počítačové sítě v Plzni a okolí. Motivací pro vznik sítě byla nespokojenost se stavem na trhu síťové komunikace v dřívějších letech. Síť vznikla a stále ji rozvíjíme ve svém volném čase, z toho vyplývají důležité odlišnosti oproti komerčním subjektům. Základní odlišností je právní forma, kterou je občanské sdružení - ve zkratce tedy PilsFree, o.s. Naším cílem je vytvořit síť, kde budou platit naše vlastní pravidla, sociální i technická. Připojit se k nám může každý, kdo sdílí tento cíl. Odměnou za větší nároky na Vaši samostatnost pak bude permanentní přístup do vnitřní sítě bez omezení objemu přenesených dat, podstatně vyšší průměrná rychlost připojení a samozřejmě také přátelské společenství četných dobrovolníků, bez kterých by síť nemohla vzniknout ani fungovat. Žádáme Vás, abyste naše odlišnosti respektovali jako zájemci o připojení i jako potenciální budoucí členové. Děkujeme.
 • BOK*Net, o.s.
  Vochov
  B.O.K. net je síť komunitního typu, otevřená všem zájemcům o připojení k Internetu v lokalitách kde je dostatečný signál. Důvodem vzniku sítě byla nedostupnost kvalitního připojení k Internetu v místě vzniku sítě. Vzhledem k enormnímu zájmu jsme postupně připojili okrajové části Plzně a několik sousedních vesnic. Hledáte li kvalitní Internet, zkuste to s námi. Asi jako jediní v dané lokalitě máme 2 linky do Internetu od dvou poskytovatelů které se vzájemně zálohují. Tím pádem je spojení do Internetu výjimečně stabilní.
 • Vochov-Net
  Vochov
  Po mnohočetných žádostí od občanů obce Vochov navrhnul starosta obce Ing. Bc. Peter Rada zřídit veřejnou službu pro občany v oblasti přenosu dat a zřízení počítačové privátní sítě pracovně nazvané „Vochov-Net“. Jedná se o možnost připojení PC (osobních počítačů) k počítačové síti bezdrátovou technikou Wi-fi. Tato služba byla v plném provozu spuštěna od 1. října 2005. A je definována a stanovena v obecně závazné vyhlášce č. 2/2005 o poskytnutí služby v oblasti přenosu dat. Obec Vochov zajišťuje připojení k této síti pro zájemce z řad občanů obce Vochov pomocí svého správce, kterým je pan Martin Pražma (k zastižení na telefonu 777 101 254), který Vám vše potřebné zajistí a nastaví.
 • Interlan s.r.o.
  Vochov
  Provozovatelem sítě „Mach“ je společnost Interlan s.r.o. Portfolio služeb společnosti se dá rozdělit do několika hlavních oborů. Poskytování připojení k internetu, jak koncovým uživatelům, tak firmám. Webhosting, domény, apod. Firemní klientele dnes nezřídka zajišťujeme jak správu jejich vlastních datových spojů a dohled, tak i budování nových částí datové infrastruktury.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz