Seznam provozovatelů wifi sítí - Třemošnámapa CR
 • Velbnet, s.r.o.
  Třemošná
  Od svého založení v roce 2004 společnost Velbnet, s.r.o. buduje a rozšiřuje vlastní telekomunikační síť. Pravidelnými investicemi do rozvoje se snažíme dynamicky reagovat na vývoj trhu a tím nabízet moderní služby našim zákazníkům. Od roku 2007 budujeme vlastní optické metropolitní sítě na území několika měst v Plzeňském kraji. Tímto jsme se stali první komerční firmou, která buduje sítě topologií Fttb a současně nabízí rychlosti internetu okolo 100 Mbps i pro koncové zákazníky. Ve stejném roce jsme začali s výstavbou našeho housingového centra v Plzni. V roce 2008 jsme získali vlastní DWDM trasu do hlavního peeringového centra NIX.CZ v Praze. Naše služby jsou určeny pro domácnosti, firmy i jednotlivé ISP. Poskytovatelům konektivity nabízíme návrh technologie připojení k Velbnetu, pronájem zařízení a pravidelný dohled. Během naší existence došlo k rozšíření portfolia služeb firmy.
 • MrakNet
  Třemošná
  Mraknet s.r.o. je společnost poskytující rychlé, spolehlivé a neomezené připojení k Internetu. Naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka. Tento cíl se snažíme vytvářet pomocí kvalitního hardwaru, technického vybavení a technickou odborností. Ať už jste běžný uživatel, odborník nebo firma, pečlivě nasloucháme všem Vašim potřebám a vždy se snažíme najít optimální řešení. Nejsme žádné sdružení, proto u nás nepreferujeme styl „udělej si sám“, naopak se Vám snažíme maximálně pomoci.
 • TreNet
  Třemošná
  Občanské sdružení TreNet vzniklo na konci roku 2004 s cílem zastřešit komunitní síť, která začala vznikat v Třemošné na jaře roku 2003. Formu občanského sdružení jsme zvolili především proto, že jsme chtěli zachovat síť i nadále jako nekomerční a nevýdělečnou.
 • XTrem-net
  Třemošná
  XTrem-net je občanské sdružení lidí provozujících komunitní síť na území Třemošné. Síť využívá klasických ethernetových technologií 10Base-T a 100Base-TX, dále pak rádiová pojítka v pásmech 2,4GHz, 5,4GHz, 5,8GHz a 10,5GHz. Topologie sítě je částečně stromová, částečně kruhová. Hlavním cílem sdružení je budování infrastruktury ve městě umožňující co nejkvalitnější, nejrychlejší a cenově dostupné propojení počítačů členů sdružení za účelem vzájemné komunikace a využívání kvalitní linky do internetu včetně online hraní her a VoIP.
 • Tremnet
  Třemošná
  Tremnet je občanské sdružení provozující vlastní neveřejnou telekomunikační(počítačovou) komunitní síť. Sdružení je otevřeno všem zájemcům sdílejícím naší myšlenku využití dostupných technologií dnešní doby. Sdružení sídlí ve Třemošné, síť pokrývá i sousední města a obce v okolí viz mapa pokrytí. Sdružení vzniklo v prosinci 2008 za účelem sjednocení aktivit a spojení sil subjektů působích ve Třemošné a okolí. V současnosti probíhá migrace ze stávajích subjektů do nového sdružení.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz