Seznam provozovatelů wifi sítí - Sedlecmapa CR
 • NET4ALL
  Sedlec
  NET4ALL je poskytovatelem připojení k internetu pro firmy i domácnosti pomocí technologie Wi-Fi. Pokrýváme: Plzeň: Slovany, Božkov, Lobzy, Doubravku, Újezd, Červený Hrádek a okolí Plzně: Letkov, Starý Plzenec, Sedlec, Lhůtu, Tymákov, Mokrouše
 • Plzeňský.net
  Sedlec
  Plzeňský.net - internetová síť působící převážně v oblastech: SLOVANY, LOBZY, STARÝ PLZENEC a SEDLEC. My Vám nabízíme připojení do sítě internet za tak nízkou cenu, že v Plzni takřka nemáme konkurenci. Nebudeme Vám mazat med okolo huby, jako to dělají ostatní ... Je to ale na úkor toho, že se bude každý uživatel chovat jako každý normální člověk, a nebude zatěžovat síť stahováním velkých souborů.
 • Pl@net
  Sedlec
  Nabízíme špičkové, cenově výhodné a plně profesionální připojení k Internetu v Plasích a okolí. Za paušální poplatek již od 390,- Kč měsíčně můžete získat kvalitní a neomezené připojení k internetu.
 • Diadema Software s.r.o.
  Sedlec
  Diadema software je softwarová společnost s založená v roce 1998. Naším cílem bylo a je koncentrovat zkušenosti a vědomosti v oblasti vývoje software tak, abychom byli schopni produkovat software pro naše klienty kvalitněji, rychleji, spolehlivěji a levněji než ostatní. Naši klienti jsou spokojeni, projekty jsou dokončovány ve stanoveném čase a v rámci stanoveného rozpočtu. Naším jádrem je tým zkušených profesionálů s mnohaletou praxí v oboru vývoje software. Pracujeme pro klienty, kteří patří mezi špičku ve svém oboru. Zaměřujeme se na především vývoj aplikací pro prostředí Windows a pro Internet. Používáme špičkové vývojové technologie - Borland Delphi, InterBase a Firebird, Microsoft SQL Server, MIDAS, COM+/MTS/DCOM. V posledních letech se také intenzivně věnujeme vývoji aplikací pro platformu Microsoft .NET. Náš "vlajkový projekt" www.reality.sk je kompletně realizován s použitím platformy Microsoft .NET a open-source databázového stroje FireBird.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz