Seznam provozovatelů wifi sítí - Nehodivmapa CR
 • pripojeni.kvalitne.cz
  Nehodiv
  Myšlenka zřízení vysokorychlostního internetu nás napadla někdy před dvěma lety. Jelikož se od té doby nenašla jiná možnost jak se připojit KVALITNĚ a za rozumný poměr (cena/výkon) k síti internet, rozhodli jsme se zrealizovat tento projekt. Současný stav projektu: - plně funkční přístupový bod v Horním Myslívě a Nehodívě - možnost kdykoliv se připojit - výstavba dalších přístupových bodů - Dolní Myslív Výhled do budoucnosti: - vybudování serveru kde bude velký diskový prostor pro Vaše data, print server a řadu dalších služeb ...
 • SKY Trade s.r.o.
  Nehodiv
  SKY Trade s.r.o. nabízí cenově i rychlostně bezkonkurenční služby připojení k internetu a VoIP volání na Plzeňsku. Mezi naše hlavní oblasti pokrytí patří například Nepomucko, Myslívsko, Blovicko, Horažďovicko, Klatovsko, Měčínsko, Přešticko.
 • AITEX
  Nehodiv
  Nabízíme vysokorychlostní internet bez časového a datového omezení. Nabízíme bezkonkurenční rychlosti odesílaných dat. Nijak neomezujeme počet počítačů v rámci jedné domácnosti. Fungujeme na nejmodernějších technologiich jako jsou OPTICKÁ vlákna. Jako první poskytovatel v Domažlicích nabízíme špičkové připojení k internetu založené na optických vláknech na vlastní FTTx síti. Portfolio našich služeb obsahuje také instalaci kamerových systému, správu, výstavbu a návrh LAN sítí, webhosting a webdesign, nabídku konektivity pro ISP a malé a střední společnosti.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz