Seznam provozovatelů wifi sítí - Kdyněmapa CR
 • kdyne.net
  Kdyně
  Kdyňská profesionální datová síť je provozována firmou Alexandr Kubíček - C&AN Services, Kdyně, Americká 32, IČO: 73470503. Tato firma zabezpečuje veškerou administrativu provozu sítě. Naše síť pokrývá Kdyni a přilehlé obce (Brnířov, Brůdek, Hájek, Kdyně, Kout na Šumavě, Milavče, Mrákov, Prapořiště, Sedlice, Spáňov, Stanětice, Starec, Starý Dvůr, Starý Klíčov, Všeruby, Zahořany). Konektivitu lze odebírat prostřednictvím wi-fi technologie v pásmu 5 GHz nebo přípojkou do naší existující metalické či optické sítě (pokryté vícebytové jednotky).
 • Česká Síť
  Kdyně
  V současné době nabízíme v Plzeňském kraji a Berouně tyto služby: - Připojení k internetu technologií Wi-Fi, metalickým a optickým kabelem - Tvorba kopmplexni počítačové sítě (metalika, optika, Wi-Fi) - Servisní práce s mobilní flexibilitou - Hostování web stránek - E-mail hosting - Registrace a správa domén - Instalace strukturované kabeláže (metalika, optika, Wi-Fi apod.) - Dálková a místní správa počítačové sítě
 • Kdynenet.cz
  Kdyně
  Kdynenet.cz Vám nabízí kvalitní, stabilní a levné připojení k Internetu ! Připojte se pomocí vysokofrekvenčního radiového pojítka a to na 24 hodin denně již od 360 ,- Kč za 10Mbps. Nikdy nezaplatíte více, než je dáno měsíční sazbou.
 • Petr Sýkora - Wifi
  Kdyně
  Skvělé ceny, dobrá dostupnost, velká flexibilita, dobrý servis - to vše vám nabízí bezdrátová síť Petr Sýkora - WiFi. Není zapotřebí žádné telefonní (pevné) linky. K internetu se připojujete vlastní přijímací anténou, která musí být v dosahu signálu. Připojení není omezeno časově ani objemem stažených dat. Nezáleží v jaké době jste zrovna na internetu - pojmy špička a mimo špičku zde neexistují. Odpadá telefonní vytáčení před připojením - nyní jste připojeni ihned po startu počítače. A v neposlední řadě nehrozí nechtěné přesměrování na linky zpoplatněné vysokým tarifem. V současné době pokrýváme lokality: Klatovy-Luby, Klatovy, Měčín, Běhařov, Běšiny, Čachrov, Čínov, Domažličky, Drslavice, Chudenice, Janovice, Kdyně, Kocourov, Kroměždice, Mochtín, Myslovice, Nýrsko, Obytce, Ostřetice, Otín, Poleň, Předslav, Sobětice, Srbice, Stážov, Švihov, Tajanov, Točník, Tupadly, Újezdec
 • AITEX
  Kdyně
  Nabízíme vysokorychlostní internet bez časového a datového omezení. Nabízíme bezkonkurenční rychlosti odesílaných dat. Nijak neomezujeme počet počítačů v rámci jedné domácnosti. Fungujeme na nejmodernějších technologiich jako jsou OPTICKÁ vlákna. Jako první poskytovatel v Domažlicích nabízíme špičkové připojení k internetu založené na optických vláknech na vlastní FTTx síti. Portfolio našich služeb obsahuje také instalaci kamerových systému, správu, výstavbu a návrh LAN sítí, webhosting a webdesign, nabídku konektivity pro ISP a malé a střední společnosti.
 • 100mbitza240
  Kdyně
  Metropolitní optická síť


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz