Seznam provozovatelů wifi sítí - Česká Břízamapa CR
 • I4YOU
  Česká Bříza
  Historie sitě I4YOU ve své podstatě existuje již od roku 2005, kdy byla založena jako malá privátní síť. Tato síť se z původního místa Druztové, rozrostla na přilehlé obce a v současné době, ji můžete nalézt na obou stranách řeky Berounky i v místech, kde by jste Internet nečekali. Síť si zakládá především na postupném rozšiřování a jejím primárním cílem není maximální počet uživatelů, ale především finanční dostupnost a dlouhodobá spokojenost pro uživatele nejen současné, ale i budoucí. Uvedené obce jsou již připojeny a není proto problém pripojit i další, ktere se nachází v menší či větší vzdálenosti, od těchto jmenovaných obci.
 • Velbnet, s.r.o.
  Česká Bříza
  Od svého založení v roce 2004 společnost Velbnet, s.r.o. buduje a rozšiřuje vlastní telekomunikační síť. Pravidelnými investicemi do rozvoje se snažíme dynamicky reagovat na vývoj trhu a tím nabízet moderní služby našim zákazníkům. Od roku 2007 budujeme vlastní optické metropolitní sítě na území několika měst v Plzeňském kraji. Tímto jsme se stali první komerční firmou, která buduje sítě topologií Fttb a současně nabízí rychlosti internetu okolo 100 Mbps i pro koncové zákazníky. Ve stejném roce jsme začali s výstavbou našeho housingového centra v Plzni. V roce 2008 jsme získali vlastní DWDM trasu do hlavního peeringového centra NIX.CZ v Praze. Naše služby jsou určeny pro domácnosti, firmy i jednotlivé ISP. Poskytovatelům konektivity nabízíme návrh technologie připojení k Velbnetu, pronájem zařízení a pravidelný dohled. Během naší existence došlo k rozšíření portfolia služeb firmy.
 • Tremnet
  Česká Bříza
  Tremnet je občanské sdružení provozující vlastní neveřejnou telekomunikační(počítačovou) komunitní síť. Sdružení je otevřeno všem zájemcům sdílejícím naší myšlenku využití dostupných technologií dnešní doby. Sdružení sídlí ve Třemošné, síť pokrývá i sousední města a obce v okolí viz mapa pokrytí. Sdružení vzniklo v prosinci 2008 za účelem sjednocení aktivit a spojení sil subjektů působích ve Třemošné a okolí. V současnosti probíhá migrace ze stávajích subjektů do nového sdružení.
 • TreNet
  Česká Bříza
  Občanské sdružení TreNet vzniklo na konci roku 2004 s cílem zastřešit komunitní síť, která začala vznikat v Třemošné na jaře roku 2003. Formu občanského sdružení jsme zvolili především proto, že jsme chtěli zachovat síť i nadále jako nekomerční a nevýdělečnou.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz