Seznam provozovatelů wifi sítí - Ostřešanymapa CR
 • Edera
  Ostřešany
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • SATnet
  Ostřešany
 • APAC - AudioComp
  Ostřešany
  Síť APAC firmy AudioComp, má již touto dobou za sebou několikaletou tradici se stovkami spokojených zákazníků. S postupem času, jak se vyvíjejí nové a nové technologie bezdrátových sítí, jak už v oblasti datového přenosu tak i v zabezpečení informací a kódování signálu mění se i struktuza naší sítě, tak aby zabezpečovala co možná nejlepší podmínky pro naše zákazníky. Naše síť je pod neustalým monitoringem, nejenom na hlavních trasách, ale i v takzvané "poslední míly" je li to zákaznikem povoleno a tak jsou v případne poruchy nedostatky okamžite odstraněny. K 1.1.2006 jsou pokryté tyto lokality: Svítkov; Popkovice; Srnojedy; Rosice nad Labem; Staré Jesenčany; Kréta; Polabiny; Nové Jesenčany; Nemošice; Dražkovice; Ostřešany; Jesničánky; Višňovka; Dukla; Centrum; Židov; Studánka; Bílé Předměstí; Slovany; Na Okrouhlíku; Dubina; Pardubičky; Spojil; Dašická ...
 • MeteorCS
  Ostřešany
  MeteorCS je síť, jejíž základy byly položeny v srpnu 2003, kdy jsme nainstalovali v Polabinách první přípojku k internetu a tím položili základní kámen naší současné sítě. V průběhu roku 2003 a 2004 přibylo v naší síti dalších cca. 200 klientů. Začátkem roku 2005 prodělala naše síť první rozsáhlou rekonstrukci, abychom našim klientům dokázali poskytovat služby přístupu k internetu ve velmi vysoké kvalitě. Zrušili jsme tarify a stanovili jednotný paušál 295 Kč pro oblast Pardubice za garantovanou 256 kb/s pro každého účastníka naší sítě. V současné době poskytujeme přístup k internetu cca. 500 klientům z oblasti Pardubic a Lázní Bohdaneč.
 • VevyNet
  Ostřešany
  Jsme síť VevyNet, fungující v regionu Pardubice a jeho okolí. Specializace na vesnice, rodinné domky i firemní subjekty na bezlicenčních pásmech. Naším cílem je budovat stabilní síť a finančně dostupnou pro veškerou veřejnost. Poskytovat kvalitní služby a servis za rozumnou cenu. Podrobné informace na www.vevynet.cz, případně na info@vevynet.cz. viz.: http://vevynet.cz/index.php?p=uvod Naše firma nese obchodní jméno Tomáš Nápravník - VevyNet.cz a url je www.vevynet.cz. Nyní se objevila na trhu firma vevynet sro. Zdůrazňujeme, že s touto společností naše firma NEMÁ nic společného a je zde pouze částečná shoda obchodních jmen! Děkuji.
 • RHNet
  Ostřešany
  Jsme komerční poskytovatel bezdrátového Internetu v okrese Pardubice a Chrudim. Nabízíme datově neomezený internet již od 300 Kč měsíčně včetně DPH.
 • CRFreeNet
  Ostřešany
  Metropolitní síť Východních Čech s bránou do Internetu jako jednou ze služeb. Neziskové občanské sdružení podporující rozvoj této sítě. Neomezené připojení do sítě CRFreeNet zdarma, žádné skryté poplatky. Komunikujte, sdílejte data, hrajte si s ostatními v síti a využívejte služby, které poskytují ostatní uživatelé. Připojení do sítě Internet od 320,- Kč měsíčně. - V Chrudimi uživatelé sdílí 250 Mbps, v Pardubicích a okolí 150 Mbps. Zdarma veřejná IP adresa. Zdarma na požádání zabezpečený e-mail, osobní FTP účet, prostor pro WEB, další služby. Podporujeme volání přes Internet. Žádné závazky - pokud nebudete spokojeni, můžete kdykoliv odejít. Hardware, který jste si zaplatili, je váš. Jsme svobodná síť.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz