Seznam provozovatelů wifi sítí - Velká Bystřicemapa CR
 • proWiFi.cz
  Velká Bystřice
  Největší poskytovatel internetu v obcích mezi Olomoucem a Přerovem. Jsme tu už 8 let. Klientské sady výhradně 5GHz Mikrotik anebo UBNT MiMo nebo Mikrotik MiMo. 10GHz spoje ATH, Summit, Racom. V naší lokalitě máme vlastní optický přívod.
 • MeritNet
  Velká Bystřice
  Vzhledem k neustále se zvyšujícímu zájmu o přístup do světové sítě Internet, který se jednoznačně stal komunikačním fenoménem v rámci budování a rozvíjení současné informační společnosti, rozhodli jsme se vyjít vstříc vzrůstající poptávce po cenově dostupném a přitom technologicky kvalitním připojení. Již od roku 1991, kdy byla naše síť jednou z prvních v našem regionu Olomoucka nabízíme připojení firmám, společnostem i domácím uživatelům. Kromě Olomouce jsou dostupné služby naší sítě také v Dolanech, Bystřici, Grygově, Samotiškách a dalších okolních obcích.
 • intranet.muvb.cz
  Velká Bystřice
  Jsme provozovatel bezdrátové obecní sítě, která si klade za cíl zpřístupnit internet občanům našeho města za přijatelnou cenu. S tímto projektem jsme také zvítězili v krajském kole soutěže Zlatý erb v kategorii "Nejlepší elektronická služba" . Síť využívají také příspěvkové organizace města jako je škola, knihovna, domov důchodců, ale také firmy sídlící v našem městě. Síť je plánována jako nezisková a proto jsou všechny volné prostředky investovány do zlepšení kvality sítě.
 • Net2Home IT-služby s.r.o.
  Velká Bystřice
  Připojení k internetu v obcích Velká Bystřice, Bystrovany, Bukovany, Droždín a Mrsklesy.
 • One.CZ
  Velká Bystřice
  Nabízíme Vám nejmodernější bezdrátové připojení k internetu díky vlastním bezdrátovým sítím Vám můžeme nabídnout kvalitu za přiměřenou cenu, kterou oceníte. Stejná rychlost po celý den, nepočítaná stažená data činí naši nabídku neodolatelnou. Výhody připojení - neomezený přenos dat za paušální poplatek - komfortní a velmi rychlé připojení - levné telefonování po internetu (VoIP) - bezkonkurenční poměr ceny/výkonu


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz