Seznam provozovatelů wifi sítí - Skrbeňmapa CR
 • Haná Free Net
  Skrbeň
  Haná Free Net, o.s. je občanské sdružení provozující bezdrátovou síť za účelem připojení svých členů do sítě internet. Neomezujeme rychlost připojení, nepoužíváme FUP ani žádné další podobné techniky. Máme kvalitní servis, je naším hlavním cílem kvalitní připojení našich členů k síti internet.
 • Mornet.cz
  Skrbeň
  Moravská síť poskytuje zájemcům kvalitní připojení k síti Internet, prostřednictvím bezdrátových technologií, zajištění kvalitní uživatelské podpory, rychlosti realizace zřízení Vašeho připojení. Předpokladem jsou naše více než 10-ti leté zkušenosti z oblasti telekomunikací, datových sítí a informačních technologií a rovněž certifikace systému řízení a jakosti dle ISO 9001:2001 V nabídce najdete připojení k síti Internet nejen pro bytové a panelové domy (služby HOME), ale i připojení pro individuální zájemce v rodinných domech (služby INDIVIDUAL) a rovněž kvalitní připojení pro právnické osoby a firmy (služby BUSSINES).
 • RFservis
  Skrbeň
  Jsme mladá, dynamicky pružna společnost. Snažíme se zaujmout zajímavými cenamy rychlostí.
 • HORKANET
  Skrbeň
  Bezdrátová síť Horkanet.net zajišťuje připojení k levnému a rychlému Internetu v obci Horka nad Moravou a dále také v obcích Břuchotín, Chomoutov, Křelov, Skrbeň. Dále pak u naší partnerské sítě připojení pro obecní síť Štěpánov a okolí a Chudobín u Litovle a okolí. Síť HorkaNet umožňuje trvalé připojení k Internetu pro všechny uživatele v dosahu signálu bez omezení času a stažených dat. Počátky při experimentování se zakládáním sítě dosahují do poloviny roku 2002. Vzhledem k většímu zájmu o připojení se během času založila vlastní síť. V současnosti síť Horkanet nabízí řadu připojení za výborné ceny s možností VOIP telefonování bez paušálu a neomezenými daty. Součástí připojení je vytvoření účtu elektronické pošty pro uživatele zdarma. Objednáním Internetu u nás ušetříte. Budete mít celý svět na dosah


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz