Seznam provozovatelů wifi sítí - Mrsklesymapa CR
 • FOFRNET-CONSULTING, s r.o.
  Mrsklesy
  Projekt „Informační a komunikační propojení Regionu MTJ“ je zaměřen na zabezpečení širokopásmového přístupu k internetu pomocí bezdrátových technologií standardu WiFi všem občanům, organizacím a firmám Regionu MTJ. Pro realizaci výstavby a provozu bezdrátové infrastruktury bylo na základě výběrového řízení dle zákona 40/2004 Sb., vybráno sdružení společností Gity-Nettrade, spol. s r.o. a FOFRNET spol. s r.o.. Projekt je financován z fondu Evropské Unie – SROP opatření 2.2, dále ze státního rozpočtu – Ministerstvem místního rozvoje, Pardubickým krajem a Regionem MTJ.
 • Praslavice.net
  Mrsklesy
  Garance kvality připojení. Vhodné pro hráče online her, rychlé surfování po internetových stránkách, stahovaní a stabilní firemní připojení. Jsme tu pro vás od roku 2003.
 • Net2Home IT-služby s.r.o.
  Mrsklesy
  Připojení k internetu v obcích Velká Bystřice, Bystrovany, Bukovany, Droždín a Mrsklesy.
 • proWiFi.cz
  Mrsklesy
  Největší poskytovatel internetu v obcích mezi Olomoucem a Přerovem. Jsme tu už 8 let. Klientské sady výhradně 5GHz Mikrotik anebo UBNT MiMo nebo Mikrotik MiMo. 10GHz spoje ATH, Summit, Racom. V naší lokalitě máme vlastní optický přívod.
 • intranet.muvb.cz
  Mrsklesy
  Jsme provozovatel bezdrátové obecní sítě, která si klade za cíl zpřístupnit internet občanům našeho města za přijatelnou cenu. S tímto projektem jsme také zvítězili v krajském kole soutěže Zlatý erb v kategorii "Nejlepší elektronická služba" . Síť využívají také příspěvkové organizace města jako je škola, knihovna, domov důchodců, ale také firmy sídlící v našem městě. Síť je plánována jako nezisková a proto jsou všechny volné prostředky investovány do zlepšení kvality sítě.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz