Seznam provozovatelů wifi sítí - Mikulovicemapa CR
 • Internet Expert s.r.o.
  Mikulovice
  Internet Expert s.r.o. patří k největším poskytovatelům připojení k internetu v okrese Jeseník. Firma má mnohaleté zkušenosti a byla vždy průkopníkem zavádění nových kvalitnějších technologií v oblasti informatiky a připojení k internetu. Používá nejmodernější technologie současnosti. Poskytuje nejkvalitnější bezdrátové a kabelové připojení za velmi výhodných podmínek, a další služby, jako digitální TV, VoIP a IT služby. Vlastní, provozuje a nadále buduje metropolitní optické sítě na Jesenicku.
 • Web4Soft Internet s.r.o.
  Mikulovice
  Firma Web4Soft Internet s.r.o. je významným regionálním poskytovatelem internetového připojení v okrese Jeseník. Využíváme nejmodernější a nejkvalitnější technologie pro pásma 5,4 GHz a 10,5 GHz. Budujeme a rozšiřujeme naše metropolitní optické sítě v okrese Jeseník, které umožňují vysoké rychlosti připojení a špičkovou kvalitu za bezkonkurenční ceny.
 • JPS Jaroslav Pavlovič
  Mikulovice
  Pro zajímavost, denně průměrně přitéká do naší sítě v Mikulovicích 20 GB dat a odesíláme asi 8 GB, připojeno je zde přes 350 počítačů na 27 WiFi vysílačů. Tuto síť jsme počátkem tohoto roku napojili na novou optickou linku o celkové kapacitě 32 megabitů. Již tři roky se cena za neomezené připojení rovná měsíčnímu paušálu 260,- Kč včetně DPH a původní rychlost 128 kbps na jeden PC se ztrojnásobila. Kromě toho máme v provozu rovněž dvě telefonní ústředny s 200 telefonními přípojkami a měsíčním paušálem 40,- Kč za telefonní linku. Případné dotazy, či řešení připomínek adresujte na e-mail internet@mikulovice.comTato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , popřípadě v naší telefonní síti samozřejmě zdarma na telefon 588 517 200 nebo 588 517 201. Nové IM klientské programy "PSI" a "Miklcommunity Miranda pack" stáhnete opět na stránkách internet.mikulovice.com . Nezapomeňte, že aktuální dění v základní škole najdete na stránkách skola.mikulovice.cz a připravujeme rovněž novou verzi stránek www.mikulovice.cz .


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz