Seznam provozovatelů wifi sítí - Jeseníkmapa CR
 • JPS Jaroslav Pavlovič
  Jeseník
  Pro zajímavost, denně průměrně přitéká do naší sítě v Mikulovicích 20 GB dat a odesíláme asi 8 GB, připojeno je zde přes 350 počítačů na 27 WiFi vysílačů. Tuto síť jsme počátkem tohoto roku napojili na novou optickou linku o celkové kapacitě 32 megabitů. Již tři roky se cena za neomezené připojení rovná měsíčnímu paušálu 260,- Kč včetně DPH a původní rychlost 128 kbps na jeden PC se ztrojnásobila. Kromě toho máme v provozu rovněž dvě telefonní ústředny s 200 telefonními přípojkami a měsíčním paušálem 40,- Kč za telefonní linku. Případné dotazy, či řešení připomínek adresujte na e-mail internet@mikulovice.comTato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , popřípadě v naší telefonní síti samozřejmě zdarma na telefon 588 517 200 nebo 588 517 201. Nové IM klientské programy "PSI" a "Miklcommunity Miranda pack" stáhnete opět na stránkách internet.mikulovice.com . Nezapomeňte, že aktuální dění v základní škole najdete na stránkách skola.mikulovice.cz a připravujeme rovněž novou verzi stránek www.mikulovice.cz .
 • Edera
  Jeseník
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • Fifejdy.cz
  Jeseník
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • Internet Expert s.r.o.
  Jeseník
  Internet Expert s.r.o. patří k největším poskytovatelům připojení k internetu v okrese Jeseník. Firma má mnohaleté zkušenosti a byla vždy průkopníkem zavádění nových kvalitnějších technologií v oblasti informatiky a připojení k internetu. Používá nejmodernější technologie současnosti. Poskytuje nejkvalitnější bezdrátové a kabelové připojení za velmi výhodných podmínek, a další služby, jako digitální TV, VoIP a IT služby. Vlastní, provozuje a nadále buduje metropolitní optické sítě na Jesenicku.
 • Web4Soft Internet s.r.o.
  Jeseník
  Firma Web4Soft Internet s.r.o. je významným regionálním poskytovatelem internetového připojení v okrese Jeseník. Využíváme nejmodernější a nejkvalitnější technologie pro pásma 5,4 GHz a 10,5 GHz. Budujeme a rozšiřujeme naše metropolitní optické sítě v okrese Jeseník, které umožňují vysoké rychlosti připojení a špičkovou kvalitu za bezkonkurenční ceny.
 • Kabelová televize Jeseník, s.r.o.
  Jeseník
  Kabelová televize Jeseník s.r.o., je společnost zabývající se výstavbou a provozem televizních kabelových sítí v Jeseníku. V současné době zajišťuje provoz dvou vzájemně nezávislých sítí, které dodávají televizní signál do více než 1700 domácností z celkových přibližně 4680. Projekt třetí sítě je nyní ve fázi realizace. V programové nabídce Kabelové televize Jeseník s.r.o. je více jak 25 televizních stanic. Kromě toho zajišťuje provoz tzv. Jesenického INFOkanálu, což je videotextové vysílání z oblasti dění ve městě i okolí. Součástí Jesenického INFOkanálu je pochopitelně také komerční reklama i nekomerční řádková inzerce. V rámci vysílání Jesenického INFOkanálu je prováděno i vysílání klasických televizních pořadů (různé magazíny, dokumenty a.t.d.). Mimo této činnosti je studio Kabelové televize Jeseník, s.r.o., využíváno ke zpracování záznamů zákazníků i k výrobě vlastních pořadů.Z toho vyplývá další obor činnosti firmy - výroba a zpracování videopořadů na zakázku. Kabelová televize Jeseník s.r.o., se zaměřuje na rozšiřování služeb své programové nabídky, zejména o české, případně česky lokalizované televizní programy. V tomto smyslu jsou vedena jednání s některými stanicemi o podmínkách jejich distribuce v kabelových rozvodech v Jeseníku. Kabelová televize Jeseník se zaměřuje i na modernizaci svojí sítě a technologie v souvislosti s digitální kabelovou televizí (DVB-C) a televizním formátem HDTV. Kabelová televize Jeseník, s.r.o. se také snaží o rozšiřování svých sítí. Výstavba sítě kabelové televize na ulicích Habrová, Nábřežní a Sládkova je v součastnosti ve fázi realizace. V roce 2008 byla nově vybudována přípojka panelových domů u pošty. Kabelová televize Jeseník, s.r.o. je členem Asociace provozovatelů kabelových televizí - APKT.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz