Seznam provozovatelů wifi sítí - Bohdíkovmapa CR
 • SELECT SYSTEM
  Bohdíkov
  SELECT SYSTEM je komerčním poskytovatelem bezdrátového internetového připojení v Olomouckém kraji. V rámci své sítě nabízí SELECT SYSTEM svým zákazníkům, kromě internetu i hlasové služby VoIP a řadu dalších datových služeb. Nabízená připojení jsou pro domácnosti, firmy i panelové domy. Všechny nabízené služby jsou bez omezení množství stažených dat.
 • RPSnet
  Bohdíkov
  Hlavní náplní naší činnosti je prodej, instalace a servis výpočetní a telekomunikační techniky, montáže EZS a CCTV, provozování rozsáhlé optické a bezdrátové sítě (připojení k síti Internet, VOIP a IPTV), poradenská a školící činnost v oblasti IT. Poskytujeme kompletní servis v oblasti optických sítí (projektování, územní řízení, výkopové práce a položení HDPE chrániček, zafukování optických vláken, svařování, měření a servis a to vše s použitím vlastního vybavení
 • Jiří Weichsel
  Bohdíkov
  Internetové připojení, Šumperk, internetové služby, wi-fi Jste z okresu Šumperk a potřebujete zařídit bezdrátové připojení? Oslovte nás. Bezdrátové připojení, Šumperk, internet, wi-fi připojení Nabízíme bezdrátové připojení k internetu v okrese Šumperk. Své služby nabízíme včetně výběru toho nejlepšího internetového připojení pro vaši domácnost i firmu. Wi-fi připojení včetně montáže a následně servisu. S námi budete mít jistotu, že vaše připojení k internetu bude fungovat. Neváhejte nás oslovit a využít našich služeb. Sídlíme v Zábřehu, okres Šumperk.
 • Raskov.Net
  Bohdíkov
  Občanské sdružení RASKOV.NETvzniklo za účelem vybudování neziskové bezdrátové sítě s připojením na internet a sdružování zájemců o připojení na internet coby členů sdružení. Naším hlavním cílem tedy je nabídnout lidem v Horním Dvoře, Raškově, Bohdíkově a okolí alternativu připojení na internet a to jak co se týče rychlosti, tak ceny. Proč tu jsme? Odpověd je docela jednoduchá - protože chceme internet za rozumnou cenu pro sebe. V obci Bohdíkov, stejně tak v místních částech Raškov a Dvůr Raškov byla situace co se týče internetu docela zoufalá - k dispozici bylo pouze drahé a pomalé vztáčené připojení přes modem, kde člověk platil za každou minutu na internetu stanovený peníz, nebo tu byla ještě možnost připojení přes mobilní telefon, konkrétně GPRS, což vzcházelo taky dost draho a rychlost byla srovnatelná s tím modemem Co je hotové? Za vydatné pomoci šumperského sdružení SPKfree.Net se podařilo vybudovat páteřní spoj Temenice - Hrabenov hájenka - Hrabenov - Dvůr Raškov (Horní Dvůr) s kapacitou 12Mbit (výhledově je i možnost ji navýšit, ale pro nejbližší dobu by to mělo stačit, kapacita je nyní víc než dostatečná). Koncový bod této páteřní linky je situaván v Horním Dvoře, odtud jsou vedeny spoje na přístupové body.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz