Seznam provozovatelů wifi sítí - Žermanicemapa CR
 • ORKANET
  Žermanice
  Naše síť se stává z buněk vytvořených obdobným systémem jako mnohé jiné. Společnost ORKA NET v současné době pokrývá oblast od Ostravy- Poruby až k Těrlicku a přilehlé obce. Soustředili jsme se jako oblastní poskytovatel připojení k Internetu na drobné klienty, státní a polostátní organizace. Topologie sítě je navržena tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky na rychlost, spolehlivost a především bezpečnost dat. Na fyzické úrovni jsou linky provozovány na našich vlastních zařízeních splňující všechny náležitosti Českého Telekomunikačního úřadu a souvisejících norem. Všechny jsou zálohovány a provozujeme také nepřetržitý dohled nade všemi přípojnými klientskými místy. Nabízíme připojení firem a bytových jednotek od Ostravy-Poruby po Těrlicko. Nabídli jsme mnoha novým zákazníkům samoinstalační možnost připojení do Internetu v Havířově, Ostravě-Porubě, Šenově a Václavovicích na základě nahlášení vlastní fyzické adresy svého zařízení.
 • HnojnikNet
  Žermanice
  HnojníkNet představuje pro klienty záruku spolehlivého partnera při realizaci rychlého a kvalitního připojení k síti Internet. Naší specializací je bezdrátové připojení k Internetu, realizováné připojením klienta přes bezdrátovou technologii 2.4Ghz a hlavně 5.4Ghz. Díky použité technologie 5.4Ghz poskytujeme vysoké rychlosti s vysokou stabilitou připojení a díky připojení této sítě do optické trasy Těšín-Praha NIX bezdrátovými spoji v pasmu 10.5Ghz a 38Ghz 155Mbit. V současné době máme víc než 750 zákazníků a jejich počet stále roste.
 • Fifejdy.cz
  Žermanice
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz