Seznam provozovatelů wifi sítí - Vrchymapa CR
 • VacvicNet
  Vrchy
  Připojení k bezdrátovému internetu ve Fulneku a širokém okolí. Připojení pro domácnosti, bytové i rodinné domy, firmy a dodávka konekivity pro providery. Technologie pro klienty v pásmu 2,4GHz a 5GHz.
 • Datovéslužby.info
  Vrchy
  Pár slov o nás V oblasti telekomunikačních systémů (datových služeb) se pohybujeme od roku 2005. Původně jsme začínali se školením jednotlivců na produkty MS Office a později se rozběhlo školení firemních zaměstnanců. Od roku 2006 je v provozu vlastní wifi síť a poskytujeme přístup k bezdrátovému internetu pro domácnosti i firemní klientelu. Vytvořili jsme datové (síťové) rozvody v mnoha nových i rekonstruovaných bytech, rodinných a bytových domech. V tutéž domu jsme začali s prodejem síťového hardwaru. Postupem času jsme si vybudovali okruh firemních zákazníků, pro které pravidelně školíme jejich zaměstnance převážně na produkty MS Office. Pro mnohé také vyvíjíme dle jejich požadavků software ve Visual Basicu. Naší výhodou je orientace na klienta a v tomto směru nejsme limitováni. Jsme schopni plynule komunikovat také v českém Znakovém jazyce.
 • Fifejdy.cz
  Vrchy
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz