Seznam provozovatelů wifi sítí - Vražnémapa CR
 • WI-FI CBS ODRY
  Vražné
  Bezdrátová síť provozovaná Občanským sdružením WI-FI CBS ODRY.
 • Bezdrátový.net
  Vražné
  Síť Bezdrátový.net vznikla v březnu roku 2005 a jejím cílem bylo a je poskytování kvalitního a cenově dostupného připojení do internetové sítě. Během prvních čtyř měsíců jsme vybudovali kvalitní a spolehlivou počítačovou síť pokrývající 90% území města Odry bezdrátovým signálem. Postupem času se síť díky velkému zájmu zákazníků začala rozrůstat také do okolních obcí. Společně s rozšiřováním se inovovala i technologie a postupně se přecházelo z 2,4 GHz na 5 GHz. Naše síť byla první, která na Odersku nabídla připojení přes 5 GHz technologii běžným zákazníkům. V poslední době naše síť začala poskytovat internet na nově budovaných kabelových optických trasách. Při poskytování našich služeb si zakládáme na profesionálním přístupu, slušném jednání a rychlém řešení zákaznických požadavků. Reference --------- Díky širokému spektru nabízených služeb je síť Bezdrátový.net schopna uspokojit jak požadavky na základní internetové služby soukromých uživatelů, tak i náročnější potřeby podnikatelských subjektů. Našimi zákazníky jsou stovky soukromých uživatelů, malé a střední podnikatelské subjekty, státní instituce a také malí internetoví poskytovatelé.
 • Alcom Systems, s.r.o.
  Vražné
  Poskytujeme kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Máme řešení jak pro domácnosti (připojení k Internetu, telefon bez paušálu), tak pro střední a velké firmy, školy i další státní instituce (obecní a městské úřady, knihovny apod.), kterým kromě internetového připojení a hlasových služeb můžeme nabídnout dohled nad jejich sítí, zabezpečení sítě, VPN a další. Technologie: Alcoma, Cisco, Orcave, Racom, Supermicro
 • Náš-Net.org
  Vražné
  Společnost Náš-Net.org vznikla začátkem roku 2004 s jednou jedinou myšlenkou. Umožnit běžnému člověku kvalitní připojení k internetu za dostupnou cenu. Prvotní výstavba infrastruktury vysílačů se postupně z Nového Jičína rozšiřuje do okolních obcí, nyní (jaro 2013) již pokrýváme téměř 50 měst / obcí v regionu Novojičínska, Hranicka, Valašsko-Meziříčska a stále budujeme nové vysílače. Naším cílem i nadále zůstává co nejvyšší kvalita poskytovaného připojení. Začátkem roku 2013 přibyla do naší nabídky i televizní služba, kterou je možné využít kromě sledovani v klasickém televizoru i v noteboku případně tabletu. Od 1.9.2013 jsme virtuálním mobilním operátorem, tedy naše nabídka se rozrostla i o výhodné mobilní volání a mobilní data.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz