Seznam provozovatelů wifi sítí - Šenovmapa CR
 • Internet pro každého s.r.o.
  Šenov
  Vysokorychlostní internet, u kterého nemusíte koukat na hodinky a počítat čas, který na něm strávíte. - Už žádné zdlouhavé vytáčení telefonních modemů, už žádné čekání! - Rychlá odezva webových stránek, příjemnější prožitky z onlinových her či jiných aplikací.
 • Alcom Systems, s.r.o.
  Šenov
  Poskytujeme kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Máme řešení jak pro domácnosti (připojení k Internetu, telefon bez paušálu), tak pro střední a velké firmy, školy i další státní instituce (obecní a městské úřady, knihovny apod.), kterým kromě internetového připojení a hlasových služeb můžeme nabídnout dohled nad jejich sítí, zabezpečení sítě, VPN a další. Technologie: Alcoma, Cisco, Orcave, Racom, Supermicro
 • SilesNet
  Šenov
  Naše internetové služby poskytujeme domácnostem, firmám i státním institucím. Váš rodinný domek připojíme bezdrátově. Pokud bydlíte v bytě nebo máte kancelář v obchodním centru, doporučujeme připojení pomocí kabelu. Zájemcům o individuální připojení k internetu nabízíme dedikovanou kapacitu.
 • FIAKO PROGRES s.r.o
  Šenov
  Poskytujeme kvalitní domácí i firemní bezdrátové připojení k internetu. Můžeme zabezpečit váš dům či firmu zabezpečovacím i kamerovým systémem, dodat i opravit vaše PC a nainstalovat anténní i satelitní techniku pro Vaši zábavu a odpočinek. Více informací na stránkách www.quicknet.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
 • Coprosys NeTron, s.r.o.
  Šenov
  Společnost Coprosys NeTron, s.r.o. má síť především na území serverní moravy, ale i v několika dalších regionech. Celá síť má optickou páteř, následují spoje typu bod-bod v licencovaných frekvenčních pásmech a poslední míle tvoří spoje v pásmu 10.5GHz nebo 5GHz, popřípadě WiFi vysílače. Na trhu působíme již 10 let (od roku 2000) a máme cca 5000 zákazníků. Velký důraz klademe na spolehlivost služeb a kvalitní servis. Kromě připojení k internetu poskytujeme hostingové služby (AbcHost.cz), telefonní služby a IPTV.
 • Fifejdy.cz
  Šenov
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • OrbisNet, s.r.o.
  Šenov
  Naše firma nabízí Internetové připojeníjiž řadu let. Za celou tu dobu se naše síť rozrostla od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí. Naše firma klade důraz na rychlý akvalitní servis. Nabízíme spolehlivý vysokorychlostní Internet přístupný pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme instalace, servis a dodávky výpočetní a kancelářské techniky včetně telekomunikací. Našim zákazníkům nabízíme servis počítačů a počítačové sítě,provádíme silnoproudou instalaci bytových, průmyslových i komerčně využívaných objektů. Provádíme veškeré slaboproudé práce, montáže zabezepčovacích a protipožárních systémů, kamerových systémů včetně záznamů, televizní a satelitní rozvody, telefonní a datové sítě. Pro vypracování nabídky nás prosím kontaktujte. neprovozují jen Internet Motorola Canopy 5Mbps...WIFI 5HGz lze přijímat na každém zařízení podporujícím WPA2, v případě vlastního zařízení je instalační poplatek 1Kč - dle vlastní zkušenosti ze dne 3.12.09
 • SUMBARK.NET
  Šenov
  Sumbark.Net je neveřejná metropolitní datová síť vytvořená v roce 2004 za účelem nabídnout lidem z oblasti Havířov - Šumbark kvalitní a vysokorychlostní připojení k Internetu.
 • Erkor
  Šenov
  Naše společnost k Vám přichází s nabídkou připojení k počítačové síti s možností přístupu k internetu za paušální poplatek 230Kč měsíčně na vlastní síti. Neplatí se za stahovaná data ani dobu přístupu. V Hradci Králové a v Pardubicích provozujeme tuto službu již od roku 2000 pod obchodním názvem Distribuční datová síť.
 • Warnet.cz s.r.o.
  Šenov
  Společnost Warnet.cz s.r.o. nábízí telekomunikační služby (internet, data, hlas, tv aj.) na území Moravskoslezského kraje - především okolí města Ostravy. Od svého založení společnost získala mnoho spokojených domácích a také firemních zákazníků, kteří využívají našich služeb již několik let. Společnost nabízí svým zákazníkům kvalitní služby s vyšší přidanou hodnotou. V porovnání s konkurenčními firmami nabízí vyšší rychlost připojení a rychlejší záruční i mimozáruční servis.
 • ORKANET
  Šenov
  Naše síť se stává z buněk vytvořených obdobným systémem jako mnohé jiné. Společnost ORKA NET v současné době pokrývá oblast od Ostravy- Poruby až k Těrlicku a přilehlé obce. Soustředili jsme se jako oblastní poskytovatel připojení k Internetu na drobné klienty, státní a polostátní organizace. Topologie sítě je navržena tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky na rychlost, spolehlivost a především bezpečnost dat. Na fyzické úrovni jsou linky provozovány na našich vlastních zařízeních splňující všechny náležitosti Českého Telekomunikačního úřadu a souvisejících norem. Všechny jsou zálohovány a provozujeme také nepřetržitý dohled nade všemi přípojnými klientskými místy. Nabízíme připojení firem a bytových jednotek od Ostravy-Poruby po Těrlicko. Nabídli jsme mnoha novým zákazníkům samoinstalační možnost připojení do Internetu v Havířově, Ostravě-Porubě, Šenově a Václavovicích na základě nahlášení vlastní fyzické adresy svého zařízení.
 • SPORT ECONOMY MORAVIA s.r.o.
  Šenov
  Quicknet Vám může poskytnout kvalitní domácí i firemní bezdrátové připojení k internetu. Můžeme zabezpečit Váš dům či firmu zabezpečovacím i kamerovým systémem, dodat i opravit Vaše PC a nainstalovat anténní i satelitní techniku pro Váší zábavu a odpočinek.
 • Jiří Tobola - XT Servis
  Šenov
  Na základě Osvědčení č. 1578 vydaného Českým telekomunikačním úřadem, odborem pro Severomoravskou oblast, v Ostravě dne 22. září 2006 poskytujeme připojení k síti internet bezdrátovou technologii Wi-Fi. Jedná se o rychlé připojení k Internetu 24 hodin denně bez omezení množství stažených dat a je realizována v pásmu 2,4 GHz.
 • XT Servis
  Šenov
  Již několik let provádíme odborný mimozáruční servis veškerých napájecích zdrojů používaných ve výpočetní technice, specializujeme se hlavně na zdroje formátu ATX, jsme však připraveni opravit i libovolný jiný typ napájecího zdroje. Nabízíme také k prodeji repasované napájecí zdroje formátu ATX. Zákazníkům z řad servisů a prodejců nabízíme možnost výhodné spolupráce. V případě zájmu se můžete s naší nabídkou seznámit zde: obchod nebo nás kontaktovat: * Prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky Naše firma nabízí kvalitní a přitom cenově dostupnou výpočetní techniku jak pro domácí tak i pro kancelářské či školní účely. Podle požadavků zákazníka jsme schopni dodat počítačové sestavy "šité" přesně na míru dle požadavků zákazníka. Naše nabídka zahrnuje jak výkonné pracovní či herní PC sestavené výhradně z nových značkových komponent, tak i cenově velice dostupnou, 100% otestovanou repasovanou výpočetní techniku, vhodnou pro veškeré kancelářské práce či výukové programy. Upřednostňujeme osobní kontakt s našimi zákazníky, kterým spolu s naší výpočetní technikou nabízíme také v rámci služeb záruční i pozáruční servis hardware přímo u zákazníka. * Připojení k síti internet Občanům města Šenova a blízkého okolí (Ostrava - Bartovice, Václavovice) nabízíme možnost připojení v různém rozsahu. Možnosti najdete v našem přehledu tarifů.
 • YellowPoint
  Šenov
  Služby přístupu k síti internet a tvorby PC sítí.
 • GC-net
  Šenov
  Připojení do sítě Internet v Ostravě-Porubě, Havířově (přípojny bod na vysokém věžáku na ul. Astronautů) a Karviné a okolí (Petrovice). Připojení zajištujeme jak pro firmy tak pro domácí uživatele


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz