Seznam provozovatelů wifi sítí - Rychvaldmapa CR
 • TechCom
  Rychvald
  Firma TechCom s.r.o. byla založena především k podnikatelským aktivitám v oblasti montáže silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, se zvýšeným důrazem na komplexní zajišťování služeb zákazníkům, to znamená od projektu po nepřetržitý záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže silnoproudých vedení a zařízení včetně svítidel, rozvaděčů a revizí. Dále se zabýváme veškerými montážemi slaboproudých vedení a strukturovaných kabeláži. Dodáváme komplexní sortiment služeb od dodávek telekomunikační techniky, přes elektronické zabezpečovací a požární signalizace, výpočetní a kancelářskou techniku, ozvučení, prezentační techniku, jednotného času, kontroly vstupů s evidencí docházky, průmyslové kamery, automatické závory, vrata, brány, satelitní systémy a společné televizní rozvody. Je samozřejmé, že své služby realizujeme formou dodávky na klíč. Vlastníme všechna potřebná oprávnění nutná k provádění výše uvedených činností. Neoddělitelnou součástí poskytovaných služeb je nepřetržitý záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení Zkušenosti našich zaměstnanců spolu s dlouholetou praxí, technickým vybavením a zázemím firmy jsou zárukou realizace projektů v zákazníkem požadované kvalitě, s dlouhodobou provozuschopností a s minimální poruchovostí.
 • MEEP.CZ
  Rychvald
  Tato síť je registrována jako nevřejná, dle všeobecného oprávnění- zprostředkování přístupu uživatelů k síti Internet. Zabýváme se převážně připojením domácností, neziskových organizací jako jsou mateřské, základní a střední školy, ale i firmy. Jsme malá síť o pár tisících uživatelích kteří každým dnem stále přibývají. Proto se snažíme stále naše služby zkvalitňovat a zrychlovat a to za stávající měsiční paušál. Panelové domy jsou propojovány optickými kabely či metalickými o přenosové kapacitě 100Mb/s. Popřípadě kvalitní bezdrátovou technologií. Routery v síti běží pod OS linux.
 • TeamCity s.r.o.
  Rychvald
  Poskytujeme stabilní vysokorychlostní internet pro domácnosti i firmy...
 • Občanské sdružení NAŠI
  Rychvald
  Naše občanské sdružení vzniklo za účelem přiblížení možnosti využívání komunikačních kanálů a IT technologií všem občanům v dosahu sítě tohoto sdružení, kteří o tuto oblast projeví zájem. Tato síť je primárně určena ke vzájemnému propojování jednotlivých uživatelů mezi sebou a volnému vzájemnému přenosu dat. Skrze tuto síť je rovněž možno přistupovat do sítě Internet, ostatních sítí v rámci CZFree.net, VŠB Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity. Spolupracujeme rovněž i s jinými veřejně prospěšnými organizacemi a sdruženími (např. mateřské školy, Sbory dobrovolných hasičů a pod.), které mají možnost bezplatně využívat přístupu do sítě Internet pomocí této sítě.
 • Fifejdy.cz
  Rychvald
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • Interklub
  Rychvald
  Síť Interklub poskytuje datové a internetové služby ve městě Orlová a okolí. Vznikla na začátku roku 2004 a neustále se rozrůstá. Signálem pokrýváme město Orlovou a přilehlé lokality (Dolní Lutyně, Dětmarovice, Zátiší, Doubrava). Konektivita do sítě internet je k dnešnímu dni 50 Mbit. V současné době jsme realizovali již více jak 20 přípojných lokalit technologií optických sítí a dále pokračujeme v její výstavbě a rozšiřová
 • Drastich.net
  Rychvald
  Nejste spokojeni s kvalitou svého připojení? Máme pro vás řešení - rychlé, stabilní a spolehlivé připojení od nás. Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti internetu a software jak pro domácnosti, tak pro firemní zákazníky. Připojení k naší síti je realizováno technologiemi pracujími na frekvencích 5,8 Ghz a 10,5 Ghz. Poplatek za instalaci a nastavení závisí na lokaci uživatele, zvolené technologii připojení. Ceny se pohybují od 2000 Kč a upřesnění jednorázového poplatku za instalaci a potvrzení možnosti připojení vám sdělí naše technické oddělení (tel. 607 129 741 nebo info@drastich.net). Instalační poplatek lze po domluvě uhradit i v předem domluvených splátkách.
 • czfree.vsb.cz
  Rychvald
  CZFree Ostrava je projekt neziskové telekomunikační sítě v České Republice" - síť je postavena na nejrůznějších technologiích, většinou však na rádiových spojích v pásmu 2.4GHz (Wi-Fi), případně optických bezdrátových spojích, ale lze použít prakticky jakoukoliv síťovou technologii (kabely...). Síť vytvářejí sami její uživatelé - tím že se do sítě připojí další člen a vybuduje potřebné zařízení, rozšíří signál (většinou Wi-Fi) do další oblasti - zajistí pokrytí další části území.
 • Erkor
  Rychvald
  Naše společnost k Vám přichází s nabídkou připojení k počítačové síti s možností přístupu k internetu za paušální poplatek 230Kč měsíčně na vlastní síti. Neplatí se za stahovaná data ani dobu přístupu. V Hradci Králové a v Pardubicích provozujeme tuto službu již od roku 2000 pod obchodním názvem Distribuční datová síť.
 • TOBONET
  Rychvald
  Tobonet je počítačová síť nabízející kvalitní připojení k internetu za rozumnou cenu.Naší prioritou je předevšim dostupnost a kvalita služby pro zákazníka. V žádném z našich tarifů připojení nejsou skryté žádné další poplatky.
 • ServisCom(Lubomír Šindler, ServisCom)
  Rychvald
  ServisCom(Lubomír Šindler, ServisCom) poskytujícíTelekomunikační služby podnikatelům i domácnostem.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz