Seznam provozovatelů wifi sítí - Palkovicemapa CR
 • MCnet, s.r.o.
  Palkovice
  Nejdéle fungující poskytovatel internetu ve Frýdku-Místku irmu MCnet s.r.o. jsme založili v roce 1998 a od počátku je naši nejdůležitější snahou pomáhat řešit požadavky našich klientů v oblastech síťových technologii, správy technického a programového vybavení, internetu. Soustředíme se především na oblast počítačových sítí, kde nabízíme kompletní řešení, od projektu přes realizaci až po servis. Firma MCnet upřednostňuje optimální řešení, ekonomickou výhodnost, vysokou kvalitu. Budujeme dlouhodobé vztahy založené na odborné práci, kterou poskytují naši odborně vyškolení specialisté, kteří úspěšně absolvovali náročné zkoušky, testy a jsou držiteli certifikátů světových firem. Tyto certifikáty, společně s vysokými praktickými zkušenostmi, dokazují naši odbornost a kvalitu. Firma MCnet má maximální zájem na vysoké kvalitě a úrovni služeb zákazníkovi, k tomu slouží i certifikace kvality ISO 9001:2001. MCnet je držitelem i certifikátu NBÚ. Věříme, že dospějete k názoru, že můžeme být tím pravým dodavatelem i pro Vaši firmu a že se na naše dodávky, služby i servis lze stoprocentně spolehnout.
 • Getlink media s.r.o.
  Palkovice
  Společnost Getlink media s.r.o. vznikla za účelem vybudování špičkové internetové infrastruktury v lokalitách s nižší dostupností internetu. Díky našemu velkému úsilí a nemalým investicím jsme vybudovali v obcích kvalitní, vysokorychlostní a stabilní internet! Internet je poskytován pomocí kvalitní WiFi technologie z konce roku 2012. Veškeré naše páteřní spoje jsou ve vysokofrekvenčních pásmech, tudíž nedochází k zarušení od konkurence. Díky našim silným a stabilním páteřním spojům neznáme v naší síti agregaci! Nově GETLINK internet pokrývá oblast Frýdek Černá cesta a Pánské Nové Dvory.
 • PalkoviceNet
  Palkovice
  Bezdrátová síť pro obec Palkovice v Moravskoslezském kraji. V současné době máme 6 přípojných bodů: Základní škola, Sušička - senážní věž, p. Kusý – na podhuří, nad kravinem směr osada, p. Cahelová - nad bývalým zahradníkém, p. Bača – horní konec jedna ze dvou krmných věží u prasečína a Řadovky - střed palkovic. Připojení je aktivní 24 hodin, bez omezení přenesených dat.
 • 802.cz
  Palkovice
  Moderní technolgie WiFi dávají uživateli možnost, aby sám ovlivňoval kvalitu svého připojení. Síť 802.Spot nabízí internetové připojení klientům s mobilními prostředky, jako je notebook nebo PDA, a s použitím vhodného harware a zesilovací antény může využít služeb 802.WIFI také zájemce o trvalé připojení. Služby 802.WIFI nemají zřizovací poplatek a díky nízké pořizovací ceně WiFi zařízení jsou tak velmi zajímavou alternativou. 802.cz je svou páteřní infrastrukturou napojena do několika významných uzlů českého internetu - NIX.cz a disponuje také kvalitní zahraniční konektivitou. V současné době je pokryto 51 měst a obcí. Celkem vám je k dispozici 350 hotspotů: Aktuální stav databaze HotSpotu 802.cz sledujte na http://www.802.cz/databaze-WIFI-hotspotu/
 • inet3
  Palkovice
  Zaměstnanci, kteří budují a spravují datovou síť iNET3.cz, pracují v oblasti telekomunikací již řadu let. V době, kdy všichni internetoví poskytovatelé myslí jen na tučné zisky plynoucí z připojení movitých společností, rozhodli jsme se vytvořit svou vlastní datovou síť, která bude dostupná všem domácnostem. Náš cíl je již patrný z názvu sítě iNET3.cz (inet free). Našimi klienty jsou hlavně domácnosti a SENIOŘI, pro které nabízíme jako jediní výrazné slevy.
 • OrbisNet, s.r.o.
  Palkovice
  Naše firma nabízí Internetové připojeníjiž řadu let. Za celou tu dobu se naše síť rozrostla od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí. Naše firma klade důraz na rychlý akvalitní servis. Nabízíme spolehlivý vysokorychlostní Internet přístupný pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme instalace, servis a dodávky výpočetní a kancelářské techniky včetně telekomunikací. Našim zákazníkům nabízíme servis počítačů a počítačové sítě,provádíme silnoproudou instalaci bytových, průmyslových i komerčně využívaných objektů. Provádíme veškeré slaboproudé práce, montáže zabezepčovacích a protipožárních systémů, kamerových systémů včetně záznamů, televizní a satelitní rozvody, telefonní a datové sítě. Pro vypracování nabídky nás prosím kontaktujte. neprovozují jen Internet Motorola Canopy 5Mbps...WIFI 5HGz lze přijímat na každém zařízení podporujícím WPA2, v případě vlastního zařízení je instalační poplatek 1Kč - dle vlastní zkušenosti ze dne 3.12.09


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz