Seznam provozovatelů wifi sítí - Ostravamapa CR
 • Salamouna.cz
  Ostrava
  Firma Salamouna.cz je poskytovatel internetových služeb působící na území severní Moravy. Specializujeme se na bezdrátové připojení domácností i firem k internetu pomocí vlastní kvalitní sítě. Dále nabízíme webhostingové služby, tvorbu internetových prezentací a prodej PC i na splátky. K silným stránkám naší společnosti patří komplexnost služeb, kvalitní zákaznická podpora a lákavá cenová politika. Na vzrůstající rizika elektronické komunikace reagujeme rozšiřující se nabídkou bezpečnostních produktů a řešení. Našimi zákazníky jsou jak domácnosti, tak obchodní společnosti, drobní podnikatelé a instituce. Jedinečné parametry sítě nám umožňují poskytovat spolehlivé připojení k internetu za výhodné ceny. Cílem společnosti je udržet maximální spokojenost všech zákazníků a neustále zvětšovat rozsah a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.
 • 2signals Internet
  Ostrava
  InternetZadarmo poskytuje velmi výhodné vysokorychlostní připojení k Internetu! Internet poskytujeme pomocí vlastní vysokokapacitní sítě. Prostřednictvím nejmodernejších telekomunikačních technologií přivedeme internet i k vám.
 • Bud-Net
  Ostrava
  Společnost Bud-Net byla založena v roce 2005. Prvotním záměrem bylo poskytnout široké veřejnosti kvalitní a především maximálně spolehlivé telekomunikační služby, zejména připojení k internetu. Postupem času se ke kvalitním připojení k internetu začla nabízet i služba VoIP. Celá naše síť je postavena na nejmodernějších technologiích (2,4Ghz, 5Ghz, 10,5Ghz spoje, 100Mb, 1Gb metalické spoje), které se stále modernizují a vylepšují. V současné době je celá naše síť připojena profesionálním bezdrátovým pojítkem přímo na národní optickou síť, což garantuje ty nejlepší parametry připojení, které lze vůbec dosáhnout.
 • Občanské sdružení NAŠI
  Ostrava
  Naše občanské sdružení vzniklo za účelem přiblížení možnosti využívání komunikačních kanálů a IT technologií všem občanům v dosahu sítě tohoto sdružení, kteří o tuto oblast projeví zájem. Tato síť je primárně určena ke vzájemnému propojování jednotlivých uživatelů mezi sebou a volnému vzájemnému přenosu dat. Skrze tuto síť je rovněž možno přistupovat do sítě Internet, ostatních sítí v rámci CZFree.net, VŠB Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity. Spolupracujeme rovněž i s jinými veřejně prospěšnými organizacemi a sdruženími (např. mateřské školy, Sbory dobrovolných hasičů a pod.), které mají možnost bezplatně využívat přístupu do sítě Internet pomocí této sítě.
 • ISSANET
  Ostrava
  Poskytujeme vysokorychlostní internetové připojení pro domácnosti a firmy v lokalitách Ostrava-Heřmanice, Slezská - Ostrava, Ostrava-Muglinov. Provádíme montáž a odzkoušení v místě instalace zařízení. Bez jakýchkoliv smluvních závazků a omezení FUP.
 • Ovjih.net
  Ostrava
  Umožníme Vám připojení do metropolitní počítačové sítě CZFree.NET tím se Vám naskytne možnost využívat služby které tato síť nabízí. Díky vlastní internetové bráně s aktuální kapacitou 50/50Mbps (download/upload) není problém také přístup k internetu. Hlávní spoj do internetu je postaven na 10 GHz pojitku firmy Alcoma. Pokud chcete využívat služeb ovjih.net je třeba řádně platit měsíční poplatky, které kryjí provoz zařízení a další rozvoj.
 • Edera
  Ostrava
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • Alcom Systems, s.r.o.
  Ostrava
  Poskytujeme kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Máme řešení jak pro domácnosti (připojení k Internetu, telefon bez paušálu), tak pro střední a velké firmy, školy i další státní instituce (obecní a městské úřady, knihovny apod.), kterým kromě internetového připojení a hlasových služeb můžeme nabídnout dohled nad jejich sítí, zabezpečení sítě, VPN a další. Technologie: Alcoma, Cisco, Orcave, Racom, Supermicro
 • ABM Morava s.r.o.
  Ostrava
  ABM Inet – připojení do Internetu Pro města OSTRAVA a FRÝDEK-MÍSTEK zajišťujeme ONLINE připojení bezdrátovou sítí do Internetu na technologii 2, 4 GHz a 5 GHz. Síť neustále rozšiřujeme, zdokonalujeme a budujeme. Naše poskytovaná služba nabízí rychlé, trvalé, levné a stabilní připojení do sítě Intenet 24 hodin denně.
 • TeamCity s.r.o.
  Ostrava
  Poskytujeme stabilní vysokorychlostní internet pro domácnosti i firmy...
 • PVTech
  Ostrava
  Připojení k sítí internet pomocí WiFi technologie 2,4GHz a 5GHz
 • SMART Comp. a.s (NETBOX)
  Ostrava
  Společnost SMART Comp. a.s. vznikla v roce 1998 a je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Doposud nabízí více než 100 000 přípojek. Služby, které poskytuje síť NETBOX, využívá také více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy. NETBOX představuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV). Nově je také virtuálním mobilním operátorem (NETBOX Mobil). Započala výstavba v dalších městech ČR, ať již pod označením NETBOX, či pod značkou partnerů. Mezi tyto města patří např. Praha a Jihlava, Olomouc a další.
 • OrbisNet, s.r.o.
  Ostrava
  Naše firma nabízí Internetové připojeníjiž řadu let. Za celou tu dobu se naše síť rozrostla od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí. Naše firma klade důraz na rychlý akvalitní servis. Nabízíme spolehlivý vysokorychlostní Internet přístupný pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme instalace, servis a dodávky výpočetní a kancelářské techniky včetně telekomunikací. Našim zákazníkům nabízíme servis počítačů a počítačové sítě,provádíme silnoproudou instalaci bytových, průmyslových i komerčně využívaných objektů. Provádíme veškeré slaboproudé práce, montáže zabezepčovacích a protipožárních systémů, kamerových systémů včetně záznamů, televizní a satelitní rozvody, telefonní a datové sítě. Pro vypracování nabídky nás prosím kontaktujte. neprovozují jen Internet Motorola Canopy 5Mbps...WIFI 5HGz lze přijímat na každém zařízení podporujícím WPA2, v případě vlastního zařízení je instalační poplatek 1Kč - dle vlastní zkušenosti ze dne 3.12.09
 • Karneval
  Ostrava
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • Fifejdy.cz
  Ostrava
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • VseProWiFi
  Ostrava
  Poskytujeme kompletní služby v oblasti připojení k Internetu bezdrátovou technologií v bezlicenčních (neplacených) i licencovaných (placených) pásmech dle požadavků zákazníka. Jedinou podmínkou úspěšného připojení je přímá viditelnost z místa instalace přijímače na náš vysílací bod (přístupový bod). Pro opravdu kvalitní realizaci spojení je přímá viditelnost nutnou podmínkou. Je pravda, že někteří poskytovatelé tuto podmínku příliš nedodržují a síť jim také částečně funguje. Spojení však vykazuje vysokou nestabilitu a je velmi závislé na okolních nespecifikovatelných vlivech. Vhodný cenový program připojení k Internetu je pak jen otázkou Vašich požadavků na rychlost linky a její parametry.
 • Erkor
  Ostrava
  Naše společnost k Vám přichází s nabídkou připojení k počítačové síti s možností přístupu k internetu za paušální poplatek 230Kč měsíčně na vlastní síti. Neplatí se za stahovaná data ani dobu přístupu. V Hradci Králové a v Pardubicích provozujeme tuto službu již od roku 2000 pod obchodním názvem Distribuční datová síť.
 • G.R.E.M
  Ostrava
  Máte během okamžiku na dosah celý svět a můžete si ho užívat 24 hodin denně. Vychutnejte si on-line sportovní přenosy, stahujte hudbu, zábavu, hry, zpravodajství a všechno, co vás baví. To vše bezpečně, bez omezení a až 80x rychleji než s vytáčeným připojením.
 • AR-NET.CZ
  Ostrava
  Jsme nezisková organizace zabývající se šířením internetového připojeni na sídlišti Dubina a jeho okolí. Základní prvky sítě byly vybudovány v červnu roku 2004. Stali jsme se první organizací – komunitou občanů v této oblasti, která nekomerčně šíří internetové připojeni lidem za dostupnou cenu a v odpovídající kvalitě. Hledáme do svých řad stejné nadšence, jako jsme my, ale i pasivní uživatele, kteří mají zájem využívat internet, jakožto moderního prostředku komunikace a nekonečné "studny" informací. Rádi také přijmeme do svých řad firmy, které mají zájem využít kvalitního připojeni k internetu či využít naše služby webového hostingu.
 • eABM s.r.o.
  Ostrava
  Společnost eABM s.r.o. poskytuje připojení k internetu ( služba I-NET ) pomocí bezdrátových technologií wifi. Do sítě eABM je možno se připojit ve Frýdk-Místku, Ostravě, Havířově, Žabni.
 • petřkovice.net
  Ostrava
  Wi-fi síť s dosahem Petřkovice, Koblov, Ludgeřovice, Markvartovice


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz