Seznam provozovatelů wifi sítí - Ostravamapa CR
 • Salamouna.cz
  Ostrava
  Firma Salamouna.cz je poskytovatel internetových služeb působící na území severní Moravy. Specializujeme se na bezdrátové připojení domácností i firem k internetu pomocí vlastní kvalitní sítě. Dále nabízíme webhostingové služby, tvorbu internetových prezentací a prodej PC i na splátky. K silným stránkám naší společnosti patří komplexnost služeb, kvalitní zákaznická podpora a lákavá cenová politika. Na vzrůstající rizika elektronické komunikace reagujeme rozšiřující se nabídkou bezpečnostních produktů a řešení. Našimi zákazníky jsou jak domácnosti, tak obchodní společnosti, drobní podnikatelé a instituce. Jedinečné parametry sítě nám umožňují poskytovat spolehlivé připojení k internetu za výhodné ceny. Cílem společnosti je udržet maximální spokojenost všech zákazníků a neustále zvětšovat rozsah a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.
 • ABM Morava s.r.o.
  Ostrava
  ABM Inet – připojení do Internetu Pro města OSTRAVA a FRÝDEK-MÍSTEK zajišťujeme ONLINE připojení bezdrátovou sítí do Internetu na technologii 2, 4 GHz a 5 GHz. Síť neustále rozšiřujeme, zdokonalujeme a budujeme. Naše poskytovaná služba nabízí rychlé, trvalé, levné a stabilní připojení do sítě Intenet 24 hodin denně.
 • Fifejdy.cz
  Ostrava
  Metropolitní síť Fifejdy.cz provozována od 1.4.2007 Fifejdy.cz s.r.o. je hvězdicová bezdrátová síť realizovaná v lokalitě Ostrava a okolí. Nabízíme svým zákazníkům neobvykle vysoké rychlosti (2Mbit/s - 8Mbit/s dle zatížení sítě) Pokrýváme v podstatě celé území Ostravy, Frýdek - Místek, Velkou Polom, Horní Lhotu, Havířov, Hlučín, Lučinu, Soběšovice, Horní Domaslavice, Slavkov u Brna. Chystáme připojení v Studénce, Bílově, Bílovci a Fulneku. Rychlá realizace přípojek u koncových zákazníků je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme zdarma veřejné IP adresy pro všechny zákazníky. Podrobná mapa pokrytí na: http://www.fifejdy.cz/?idmenu=11
 • ISSANET
  Ostrava
  Poskytujeme vysokorychlostní internetové připojení pro domácnosti a firmy v lokalitách Ostrava-Heřmanice, Slezská - Ostrava, Ostrava-Muglinov. Provádíme montáž a odzkoušení v místě instalace zařízení. Bez jakýchkoliv smluvních závazků a omezení FUP.
 • eABM s.r.o.
  Ostrava
  Společnost eABM s.r.o. poskytuje připojení k internetu ( služba I-NET ) pomocí bezdrátových technologií wifi. Do sítě eABM je možno se připojit ve Frýdk-Místku, Ostravě, Havířově, Žabni.
 • OrbisNet, s.r.o.
  Ostrava
  Naše firma nabízí Internetové připojeníjiž řadu let. Za celou tu dobu se naše síť rozrostla od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí. Naše firma klade důraz na rychlý akvalitní servis. Nabízíme spolehlivý vysokorychlostní Internet přístupný pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme instalace, servis a dodávky výpočetní a kancelářské techniky včetně telekomunikací. Našim zákazníkům nabízíme servis počítačů a počítačové sítě,provádíme silnoproudou instalaci bytových, průmyslových i komerčně využívaných objektů. Provádíme veškeré slaboproudé práce, montáže zabezepčovacích a protipožárních systémů, kamerových systémů včetně záznamů, televizní a satelitní rozvody, telefonní a datové sítě. Pro vypracování nabídky nás prosím kontaktujte. neprovozují jen Internet Motorola Canopy 5Mbps...WIFI 5HGz lze přijímat na každém zařízení podporujícím WPA2, v případě vlastního zařízení je instalační poplatek 1Kč - dle vlastní zkušenosti ze dne 3.12.09
 • Ovjih.net
  Ostrava
  Umožníme Vám připojení do metropolitní počítačové sítě CZFree.NET tím se Vám naskytne možnost využívat služby které tato síť nabízí. Díky vlastní internetové bráně s aktuální kapacitou 50/50Mbps (download/upload) není problém také přístup k internetu. Hlávní spoj do internetu je postaven na 10 GHz pojitku firmy Alcoma. Pokud chcete využívat služeb ovjih.net je třeba řádně platit měsíční poplatky, které kryjí provoz zařízení a další rozvoj.
 • 2signals Internet
  Ostrava
  InternetZadarmo poskytuje velmi výhodné vysokorychlostní připojení k Internetu! Internet poskytujeme pomocí vlastní vysokokapacitní sítě. Prostřednictvím nejmodernejších telekomunikačních technologií přivedeme internet i k vám.
 • G.R.E.M
  Ostrava
  Máte během okamžiku na dosah celý svět a můžete si ho užívat 24 hodin denně. Vychutnejte si on-line sportovní přenosy, stahujte hudbu, zábavu, hry, zpravodajství a všechno, co vás baví. To vše bezpečně, bez omezení a až 80x rychleji než s vytáčeným připojením.
 • Karneval
  Ostrava
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • Občanské sdružení NAŠI
  Ostrava
  Naše občanské sdružení vzniklo za účelem přiblížení možnosti využívání komunikačních kanálů a IT technologií všem občanům v dosahu sítě tohoto sdružení, kteří o tuto oblast projeví zájem. Tato síť je primárně určena ke vzájemnému propojování jednotlivých uživatelů mezi sebou a volnému vzájemnému přenosu dat. Skrze tuto síť je rovněž možno přistupovat do sítě Internet, ostatních sítí v rámci CZFree.net, VŠB Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity. Spolupracujeme rovněž i s jinými veřejně prospěšnými organizacemi a sdruženími (např. mateřské školy, Sbory dobrovolných hasičů a pod.), které mají možnost bezplatně využívat přístupu do sítě Internet pomocí této sítě.
 • petřkovice.net
  Ostrava
  Wi-fi síť s dosahem Petřkovice, Koblov, Ludgeřovice, Markvartovice
 • Edera
  Ostrava
  Edera Group byla založena jako ryze privátní česká společnost. Nosnými předměty podnikání jsou poskytování telekomunikačních služeb a specializovaný prodej výpočetní a telekomunikační techniky. V současné době je leaderem v poskytování telekomunikačních služeb ve východních Čechách. Celkový počet uživatelů již přesáhl hranici 7000 klientů, z toho téměř 2000 uživatelů je připojeno pomocí optiky.
 • VseProWiFi
  Ostrava
  Poskytujeme kompletní služby v oblasti připojení k Internetu bezdrátovou technologií v bezlicenčních (neplacených) i licencovaných (placených) pásmech dle požadavků zákazníka. Jedinou podmínkou úspěšného připojení je přímá viditelnost z místa instalace přijímače na náš vysílací bod (přístupový bod). Pro opravdu kvalitní realizaci spojení je přímá viditelnost nutnou podmínkou. Je pravda, že někteří poskytovatelé tuto podmínku příliš nedodržují a síť jim také částečně funguje. Spojení však vykazuje vysokou nestabilitu a je velmi závislé na okolních nespecifikovatelných vlivech. Vhodný cenový program připojení k Internetu je pak jen otázkou Vašich požadavků na rychlost linky a její parametry.
 • AR-NET.CZ
  Ostrava
  Jsme nezisková organizace zabývající se šířením internetového připojeni na sídlišti Dubina a jeho okolí. Základní prvky sítě byly vybudovány v červnu roku 2004. Stali jsme se první organizací – komunitou občanů v této oblasti, která nekomerčně šíří internetové připojeni lidem za dostupnou cenu a v odpovídající kvalitě. Hledáme do svých řad stejné nadšence, jako jsme my, ale i pasivní uživatele, kteří mají zájem využívat internet, jakožto moderního prostředku komunikace a nekonečné "studny" informací. Rádi také přijmeme do svých řad firmy, které mají zájem využít kvalitního připojeni k internetu či využít naše služby webového hostingu.
 • TeamCity s.r.o.
  Ostrava
  Poskytujeme stabilní vysokorychlostní internet pro domácnosti i firmy...
 • Alcom Systems, s.r.o.
  Ostrava
  Poskytujeme kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Máme řešení jak pro domácnosti (připojení k Internetu, telefon bez paušálu), tak pro střední a velké firmy, školy i další státní instituce (obecní a městské úřady, knihovny apod.), kterým kromě internetového připojení a hlasových služeb můžeme nabídnout dohled nad jejich sítí, zabezpečení sítě, VPN a další. Technologie: Alcoma, Cisco, Orcave, Racom, Supermicro
 • Erkor
  Ostrava
  Naše společnost k Vám přichází s nabídkou připojení k počítačové síti s možností přístupu k internetu za paušální poplatek 230Kč měsíčně na vlastní síti. Neplatí se za stahovaná data ani dobu přístupu. V Hradci Králové a v Pardubicích provozujeme tuto službu již od roku 2000 pod obchodním názvem Distribuční datová síť.
 • SMART Comp. a.s (NETBOX)
  Ostrava
  Společnost SMART Comp. a.s. vznikla v roce 1998 a je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Doposud nabízí více než 100 000 přípojek. Služby, které poskytuje síť NETBOX, využívá také více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy. NETBOX představuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV). Nově je také virtuálním mobilním operátorem (NETBOX Mobil). Započala výstavba v dalších městech ČR, ať již pod označením NETBOX, či pod značkou partnerů. Mezi tyto města patří např. Praha a Jihlava, Olomouc a další.
 • PVTech
  Ostrava
  Připojení k sítí internet pomocí WiFi technologie 2,4GHz a 5GHz
 • Bud-Net
  Ostrava
  Společnost Bud-Net byla založena v roce 2005. Prvotním záměrem bylo poskytnout široké veřejnosti kvalitní a především maximálně spolehlivé telekomunikační služby, zejména připojení k internetu. Postupem času se ke kvalitním připojení k internetu začla nabízet i služba VoIP. Celá naše síť je postavena na nejmodernějších technologiích (2,4Ghz, 5Ghz, 10,5Ghz spoje, 100Mb, 1Gb metalické spoje), které se stále modernizují a vylepšují. V současné době je celá naše síť připojena profesionálním bezdrátovým pojítkem přímo na národní optickou síť, což garantuje ty nejlepší parametry připojení, které lze vůbec dosáhnout.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz