Seznam provozovatelů wifi sítí - Krnovmapa CR
 • MX-NET
  Krnov
  - na trhu od roku 2004 - služby připojení k internetu, telefonních linek a digitální televize - služby telefonních ústředen - správa a výstavba datových sítí
 • Laznet
  Krnov
  LazNet - společnost, která se zabývá službami pro poskytování bezdrátového přístupu k internetu uživatelům, kteří mají o tyto služby zájem. Technické řešení sítě LazNet je založeno na systému přístupových bodů, jejichž dosah se překrývá, takže je dosaženo optimální spolehlivosti a maximálního využití rychlosti spojení. Rádiová síť funguje na principu rozprostřeného spektra v bezlicenčním ISM pásmu 2,4 GHz a 5,8GHz systém "point to point" a "point to multipoint"
 • MOSES
  Krnov
  Spolehlivé a rychlé připojení k Internetu bez nutnosti vlastnit pevnou telefonní linku a to až rychlostí 60Mb/s. Služba je určená domácnostem a je možné využít i telefonní linku a kabelovou televizi.
 • OpavaNet a.s.
  Krnov
  WiFi síť navazuje na optickou síť OpavaNet a je postavena pro Opavu a okolí. Napojením na páteřní optickou síť je každý vysílač na rychlost internetu 1Gbps, což zabezpečuje kvalitní a garantované služby a rychlosti.
 • TKC system s.r o.
  Krnov
  Jsme stále se rozrůstající městská počítačová síť v Krnově, která v současné době zajišťuje přístup k internetu více než 700 domácnostem v téměř ve všech částech našeho města. * Síť, kde můžete přenést z Internetu neomezeně dat za měsíc a nezaplatit ani korunu navíc! * Síť, kde každý jednotlivý zákazník má 24h vyhrazenou rychlost * V naší vzájemné smlouvě se nezavazujete na dobu několika měsíců. * Připojíme Váš druhý počítač do sítě ZDARMA. * V naší síti můžete stahovat po celý den libovolně velké soubory.
 • FérNET
  Krnov
  Reagujeme na zvýšenou poptávku po kvalitní internetové službě za rozumnou cenu. Našim cílem je usnadnit lidem komunikaci a přístup k informacím za přijatelné ceny. Chceme být společností, která nebude hledět pouze na vlastní zisk, ale bude nabízet služby, za které platíte. Férový net pro nás není jen slogan, ale celkový přístup směrem k Vám – zákazníkovi. Výběr Firemním i domácím zákazníkům chceme nabídnout co nejširší výběr služeb s garancí konkurenceschopné ceny a především s kvalitní komunikační podporou. Mimo internetu nabízíme i hostingové a hlasové služby, vytváříme internetové prezentace, provádíme servisní služby a pod. Opora Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Proto hodláme zajistit maximální šířku komunikace přes telefonický hotline, skype, icq, email, webový kontaktní formulář, osobní kontakt v místě provozovny atd. Rádi bychom, aby zákazník vždy obdržel služby té nejvyšší kvality a byl zahrnut individuálním přístupem i za cenu naší ztráty. Dále klademe maximální důraz na zabezpečení sítí a ochranu dat svých zákazníků. Na rostoucí rizika elektronické komunikace reagujeme rozšiřující se nabídkou bezpečnostních produktů a řešení. Chceme být vaší oporou. Nadčasovost Disponujeme plně zálohovanou optickou linkou a bezdrátovou sítí s více než x přístupovými body. Díky záložní lince a použitím nejmodernějších aktivních prvků nabízíme vysoce spolehlivé triple play služby (Internet, VoIP a později IPTV). Prostřednictvím optické sítě poskytujeme špičkové telekomunikační služby také firemním zákazníkům, institucím a školám. Využíváme nejmodernější technologie, jejichž kvalita a spolehlivost je mnohokrát prověřena. Tradice Společnost Férový Net s.r.o. byla založena v roce 2011 a navazuje na tradici firem D-Net v oblasti internetových služeb a RENT Computers s.r.o. v oblasti servisu a prodeji výpočetní techniky. Díky tomuto spojení získáváte slevové kupóny na nákup zboží na prodejně i na e-shopu, zkušený tým, kontaktní místo, kvalitní servisní zázemí a další. FérNET = férový internet za férové ceny!
 • FORCOM NET
  Krnov
  FORCOM NET - kabelová televize pro celou rodinu. Nabízíme až 29 TV programů - z toho až 26 programů česky a slovensky. Zájemcům o vysokorychlostní internet nabízíme od 1.6.2006 zaručenou rychlost 1024 kb/s jen za 550,- Kč vč. DPH.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz