Seznam provozovatelů wifi sítí - Horní Bludovicemapa CR
 • ORKANET
  Horní Bludovice
  Naše síť se stává z buněk vytvořených obdobným systémem jako mnohé jiné. Společnost ORKA NET v současné době pokrývá oblast od Ostravy- Poruby až k Těrlicku a přilehlé obce. Soustředili jsme se jako oblastní poskytovatel připojení k Internetu na drobné klienty, státní a polostátní organizace. Topologie sítě je navržena tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky na rychlost, spolehlivost a především bezpečnost dat. Na fyzické úrovni jsou linky provozovány na našich vlastních zařízeních splňující všechny náležitosti Českého Telekomunikačního úřadu a souvisejících norem. Všechny jsou zálohovány a provozujeme také nepřetržitý dohled nade všemi přípojnými klientskými místy. Nabízíme připojení firem a bytových jednotek od Ostravy-Poruby po Těrlicko. Nabídli jsme mnoha novým zákazníkům samoinstalační možnost připojení do Internetu v Havířově, Ostravě-Porubě, Šenově a Václavovicích na základě nahlášení vlastní fyzické adresy svého zařízení.
 • HnojnikNet
  Horní Bludovice
  HnojníkNet představuje pro klienty záruku spolehlivého partnera při realizaci rychlého a kvalitního připojení k síti Internet. Naší specializací je bezdrátové připojení k Internetu, realizováné připojením klienta přes bezdrátovou technologii 2.4Ghz a hlavně 5.4Ghz. Díky použité technologie 5.4Ghz poskytujeme vysoké rychlosti s vysokou stabilitou připojení a díky připojení této sítě do optické trasy Těšín-Praha NIX bezdrátovými spoji v pasmu 10.5Ghz a 38Ghz 155Mbit. V současné době máme víc než 750 zákazníků a jejich počet stále roste.
 • OrbisNet, s.r.o.
  Horní Bludovice
  Naše firma nabízí Internetové připojeníjiž řadu let. Za celou tu dobu se naše síť rozrostla od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí. Naše firma klade důraz na rychlý akvalitní servis. Nabízíme spolehlivý vysokorychlostní Internet přístupný pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme instalace, servis a dodávky výpočetní a kancelářské techniky včetně telekomunikací. Našim zákazníkům nabízíme servis počítačů a počítačové sítě,provádíme silnoproudou instalaci bytových, průmyslových i komerčně využívaných objektů. Provádíme veškeré slaboproudé práce, montáže zabezepčovacích a protipožárních systémů, kamerových systémů včetně záznamů, televizní a satelitní rozvody, telefonní a datové sítě. Pro vypracování nabídky nás prosím kontaktujte. neprovozují jen Internet Motorola Canopy 5Mbps...WIFI 5HGz lze přijímat na každém zařízení podporujícím WPA2, v případě vlastního zařízení je instalační poplatek 1Kč - dle vlastní zkušenosti ze dne 3.12.09
 • Coprosys NeTron, s.r.o.
  Horní Bludovice
  Společnost Coprosys NeTron, s.r.o. má síť především na území serverní moravy, ale i v několika dalších regionech. Celá síť má optickou páteř, následují spoje typu bod-bod v licencovaných frekvenčních pásmech a poslední míle tvoří spoje v pásmu 10.5GHz nebo 5GHz, popřípadě WiFi vysílače. Na trhu působíme již 10 let (od roku 2000) a máme cca 5000 zákazníků. Velký důraz klademe na spolehlivost služeb a kvalitní servis. Kromě připojení k internetu poskytujeme hostingové služby (AbcHost.cz), telefonní služby a IPTV.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz