Seznam provozovatelů wifi sítí - Dolní Lutyněmapa CR
 • TechCom
  Dolní Lutyně
  Firma TechCom s.r.o. byla založena především k podnikatelským aktivitám v oblasti montáže silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, se zvýšeným důrazem na komplexní zajišťování služeb zákazníkům, to znamená od projektu po nepřetržitý záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže silnoproudých vedení a zařízení včetně svítidel, rozvaděčů a revizí. Dále se zabýváme veškerými montážemi slaboproudých vedení a strukturovaných kabeláži. Dodáváme komplexní sortiment služeb od dodávek telekomunikační techniky, přes elektronické zabezpečovací a požární signalizace, výpočetní a kancelářskou techniku, ozvučení, prezentační techniku, jednotného času, kontroly vstupů s evidencí docházky, průmyslové kamery, automatické závory, vrata, brány, satelitní systémy a společné televizní rozvody. Je samozřejmé, že své služby realizujeme formou dodávky na klíč. Vlastníme všechna potřebná oprávnění nutná k provádění výše uvedených činností. Neoddělitelnou součástí poskytovaných služeb je nepřetržitý záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení Zkušenosti našich zaměstnanců spolu s dlouholetou praxí, technickým vybavením a zázemím firmy jsou zárukou realizace projektů v zákazníkem požadované kvalitě, s dlouhodobou provozuschopností a s minimální poruchovostí.
 • Interklub
  Dolní Lutyně
  Síť Interklub poskytuje datové a internetové služby ve městě Orlová a okolí. Vznikla na začátku roku 2004 a neustále se rozrůstá. Signálem pokrýváme město Orlovou a přilehlé lokality (Dolní Lutyně, Dětmarovice, Zátiší, Doubrava). Konektivita do sítě internet je k dnešnímu dni 50 Mbit. V současné době jsme realizovali již více jak 20 přípojných lokalit technologií optických sítí a dále pokračujeme v její výstavbě a rozšiřová
 • MEEP.CZ
  Dolní Lutyně
  Tato síť je registrována jako nevřejná, dle všeobecného oprávnění- zprostředkování přístupu uživatelů k síti Internet. Zabýváme se převážně připojením domácností, neziskových organizací jako jsou mateřské, základní a střední školy, ale i firmy. Jsme malá síť o pár tisících uživatelích kteří každým dnem stále přibývají. Proto se snažíme stále naše služby zkvalitňovat a zrychlovat a to za stávající měsiční paušál. Panelové domy jsou propojovány optickými kabely či metalickými o přenosové kapacitě 100Mb/s. Popřípadě kvalitní bezdrátovou technologií. Routery v síti běží pod OS linux.
 • DRAKKNET
  Dolní Lutyně
  Bezdrátová síť DRAKKNET nabízí připojení k Internetu pro občany Dětmarovic a okolí. Pokud si nejste jisti, zda u Vás je náš signál, pak nás kontaktujte. Proměření signálu a konzultace je ZDARMA. Jedná se o veřejnou komunikační síť.
 • NeradNet
  Dolní Lutyně
  sme neformální sdružení fyzických osob (dále účastníci) vzniklé podle § 829 a násl. Občanského zákoníku bez právní subjektivity (nejedná se tedy o žádnou právnickou osobu ani účetní jednotku). Sdružení si klade za cíl vybudovat neveřejnou komunitní síť NeradNet, která má umožnit svým učastníkům rychlé, spolehlivé a cenově přijatelné připojení k mezinárodní počítačové síti Internet. Toto sdružení má nevýdělečný charakter a je postaveno na čistě zájmové bázi. Mělo by sdružovat osoby se společnou vůlí k rozšiřování přístupu k informacím prostřednictvím sítě Internet. Z geografických důvodů fungujeme již několik let pouze na území Dolní Lutyně - Nerad, můžeme se tedy označit za "sousedskou" síť. Původní účastníci sdružení NeradNet poveřili prováděním úkonů směřujících k naplnění cíle sdružení Ing. Alfréda Wąse (pověřený účastník), který má na starosti zabezpečovat fungování sítě po technologické stránce plus jednání (svým jménem, neboť NeradNet formálně nemá způsobilost k právům a povinnostem) s naším poskytovatelem internetového připojení. Další osoba, která ve svém volném čase vypomáhá s budováním a údržbou sítě je jeden z prvních účastníků sdružení Ondřej Kasala.
 • SilesNet
  Dolní Lutyně
  Naše internetové služby poskytujeme domácnostem, firmám i státním institucím. Váš rodinný domek připojíme bezdrátově. Pokud bydlíte v bytě nebo máte kancelář v obchodním centru, doporučujeme připojení pomocí kabelu. Zájemcům o individuální připojení k internetu nabízíme dedikovanou kapacitu.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz