Seznam provozovatelů wifi sítí - Dolní Benešovmapa CR
 • Hlucin.net
  Dolní Benešov
  Naše připojení k internetu je aktuálně realizováno dvěmi linkami. První o kapacitě 300 Mbit FullDuplex od společnosti Sloane Park. Druhá má kapacitu 200 Mbit FullDuplex. Poskytovatelem druhé linky je firma DialTelecom. Celková naše konektivita do sítě internet tedy činí 500 Mbit FullDuplex. V současné době již vše spolehlivě funguje a postupně zkvalitňujeme a rozšiřujeme síť. Naším dalším cílem je postavit "kvalitní" páteřní síť celým městem Hlučín a do přilehlých i vzdálenějších měst a obcí. Páteř je vybudována na optických kabelech (částečně realizováno + plánuje se), 11 GHz, 10 GHz a 5 GHz spojích.
 • WifiZábřeh.NET
  Dolní Benešov
  Cílem této sítě je poskytovat kvalitní připojení k internetu za rozumnou cenu. Tato (WiFi) síť vznikla v roce 2004. Měsíční paušál by neskutečných 600 Kč za sdílenou linku do Internetu o neuvěřitelné kapacitě 320kbps (10km páteřní spoj na 2,4 GHz). Nyní (k 1.4.2014) je k síti připojeno přes 80 z celkového počtu 170 domů (Dolní Benešov část Zábřeh), jednorázová instalace i klientské zařízení jsou zdarma, připojit k Internetu lze již od 300 Kč měsíčně. Smělým plánem do budoucna je připojit každý dům prostřednictvím optického kabelu. Možná se to zdá být nereálné, stejně, jako se v začátcích zdálo být nereálné vybudovat síť současného rozsahu.
 • Nej TV a.s.
  Dolní Benešov
  Digitální kabelová televize, Internet, Telefon Máte zájem o digitální televizi, internet nebo telefon? Kontaktujte naši firmu Nej TV a. s. se sídlem v Praze. Zabýváme se montáží a údržbou telekomunikačních zařízení jednotné telekomunikační sítě v rozsahu \'Drátová telekomunikační vedení v místních sítích, včetně navazujících kabelových souborů. Poskytování telekomunikačních služeb. Poskytování přídavných telekomunikačních služeb založených na přenosu dat.
 • mjanik.net
  Dolní Benešov
  Bezdrátová sít v Hlučíně a okolí.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz