Seznam provozovatelů wifi sítí - Dětmarovicemapa CR
 • VEJNET
  Dětmarovice
  Nabízíme stabilní vysokorychlostní internet bez jakýchkoliv limitů. V současné době poskytujeme naše služby v Karviné, Petrovicích u Karviné, Závadě, Prstné, Dětmarovicích a Petřvaldě. Dle požadavků klientů se snažíme i nadále rozšiřovat. Naším hlavním cílem je kvalita a stabilita jak sítě, tak veškerých poskytovaných služeb, které neustále zdokonalujeme. Naše služby poskytujeme převážně bezdrátově, a to na prvcích předních světových výrobců (MOTOROLA, CERAGON, ALCOMA ...) v různých frekvenčních pásmech (2,4; 5,4-5,7; 10,5 a 18 Ghz).
 • Drastich.net
  Dětmarovice
  Nejste spokojeni s kvalitou svého připojení? Máme pro vás řešení - rychlé, stabilní a spolehlivé připojení od nás. Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti internetu a software jak pro domácnosti, tak pro firemní zákazníky. Připojení k naší síti je realizováno technologiemi pracujími na frekvencích 5,8 Ghz a 10,5 Ghz. Poplatek za instalaci a nastavení závisí na lokaci uživatele, zvolené technologii připojení. Ceny se pohybují od 2000 Kč a upřesnění jednorázového poplatku za instalaci a potvrzení možnosti připojení vám sdělí naše technické oddělení (tel. 607 129 741 nebo info@drastich.net). Instalační poplatek lze po domluvě uhradit i v předem domluvených splátkách.
 • DRAKKNET
  Dětmarovice
  Bezdrátová síť DRAKKNET nabízí připojení k Internetu pro občany Dětmarovic a okolí. Pokud si nejste jisti, zda u Vás je náš signál, pak nás kontaktujte. Proměření signálu a konzultace je ZDARMA. Jedná se o veřejnou komunikační síť.
 • MEEP.CZ
  Dětmarovice
  Tato síť je registrována jako nevřejná, dle všeobecného oprávnění- zprostředkování přístupu uživatelů k síti Internet. Zabýváme se převážně připojením domácností, neziskových organizací jako jsou mateřské, základní a střední školy, ale i firmy. Jsme malá síť o pár tisících uživatelích kteří každým dnem stále přibývají. Proto se snažíme stále naše služby zkvalitňovat a zrychlovat a to za stávající měsiční paušál. Panelové domy jsou propojovány optickými kabely či metalickými o přenosové kapacitě 100Mb/s. Popřípadě kvalitní bezdrátovou technologií. Routery v síti běží pod OS linux.
 • SilesNet
  Dětmarovice
  Naše internetové služby poskytujeme domácnostem, firmám i státním institucím. Váš rodinný domek připojíme bezdrátově. Pokud bydlíte v bytě nebo máte kancelář v obchodním centru, doporučujeme připojení pomocí kabelu. Zájemcům o individuální připojení k internetu nabízíme dedikovanou kapacitu.
 • Interklub
  Dětmarovice
  Síť Interklub poskytuje datové a internetové služby ve městě Orlová a okolí. Vznikla na začátku roku 2004 a neustále se rozrůstá. Signálem pokrýváme město Orlovou a přilehlé lokality (Dolní Lutyně, Dětmarovice, Zátiší, Doubrava). Konektivita do sítě internet je k dnešnímu dni 50 Mbit. V současné době jsme realizovali již více jak 20 přípojných lokalit technologií optických sítí a dále pokračujeme v její výstavbě a rozšiřová
 • TechCom
  Dětmarovice
  Firma TechCom s.r.o. byla založena především k podnikatelským aktivitám v oblasti montáže silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, se zvýšeným důrazem na komplexní zajišťování služeb zákazníkům, to znamená od projektu po nepřetržitý záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže silnoproudých vedení a zařízení včetně svítidel, rozvaděčů a revizí. Dále se zabýváme veškerými montážemi slaboproudých vedení a strukturovaných kabeláži. Dodáváme komplexní sortiment služeb od dodávek telekomunikační techniky, přes elektronické zabezpečovací a požární signalizace, výpočetní a kancelářskou techniku, ozvučení, prezentační techniku, jednotného času, kontroly vstupů s evidencí docházky, průmyslové kamery, automatické závory, vrata, brány, satelitní systémy a společné televizní rozvody. Je samozřejmé, že své služby realizujeme formou dodávky na klíč. Vlastníme všechna potřebná oprávnění nutná k provádění výše uvedených činností. Neoddělitelnou součástí poskytovaných služeb je nepřetržitý záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení Zkušenosti našich zaměstnanců spolu s dlouholetou praxí, technickým vybavením a zázemím firmy jsou zárukou realizace projektů v zákazníkem požadované kvalitě, s dlouhodobou provozuschopností a s minimální poruchovostí.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz