Seznam provozovatelů wifi sítí - Bystřicemapa CR
 • Coprosys NeTron, s.r.o.
  Bystřice
  Společnost Coprosys NeTron, s.r.o. má síť především na území serverní moravy, ale i v několika dalších regionech. Celá síť má optickou páteř, následují spoje typu bod-bod v licencovaných frekvenčních pásmech a poslední míle tvoří spoje v pásmu 10.5GHz nebo 5GHz, popřípadě WiFi vysílače. Na trhu působíme již 10 let (od roku 2000) a máme cca 5000 zákazníků. Velký důraz klademe na spolehlivost služeb a kvalitní servis. Kromě připojení k internetu poskytujeme hostingové služby (AbcHost.cz), telefonní služby a IPTV.
 • Intraweb servis s.r.o.
  Bystřice
  Společnost Intraweb servis s.r.o. byla založena v roce 2009 a jejím cílem je poskytovat v regionu internetové služby, hlasové služby a správu IT na profesionální úrovni s osobním přístupem k zákazníkovi. Firma navazuje na bohaté zkušenosti v oblasti poskytování datových a hlasových služeb v kabelových sítích a správu serverů, voip ústředen a datových sítí.
 • E3net
  Bystřice
  V oblasti Wi-Fi připojení působíme již přes 4 roky. Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností a vytvořili skvělou síť pro připojení k internetu přes bezdrátovou technologii. Neustále se rozvíjíme a připravujeme další kroky pro zlepšení našeho připojení a tím i pro Vás, zákazníky. Můžeme Vám tedy nabídnout skvělé připojení na internet.
 • SilesNet
  Bystřice
  Naše internetové služby poskytujeme domácnostem, firmám i státním institucím. Váš rodinný domek připojíme bezdrátově. Pokud bydlíte v bytě nebo máte kancelář v obchodním centru, doporučujeme připojení pomocí kabelu. Zájemcům o individuální připojení k internetu nabízíme dedikovanou kapacitu.
 • X-ZONE
  Bystřice
  X-ZONE-Internet je síť společnosti Xidys Systems, s.r.o. působíme zejména na Jablunkovsku a okolí..... Nakupujeme konektivitu s garantovaným SLA od společnosti GTS Novera.
 • HoralNet
  Bystřice
  Vítejte u nás! Nabízíme Vám rychlé, spolehlivé připojení k Internetu a více než to. Osobní a přátelský přístup k zákazníkovi má pro nás nejvyšší prioritu. Působíme jako místní poskytoval služeb, což oceníte při rychlém řešení Vašich požadavků. Naše práce je zároveň i naši zálibou.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz