Seznam provozovatelů wifi sítí - Bruntálmapa CR
 • Bruntál-Net
  Bruntál
  U nás máte levné připojení k síti Internet za nízkou cenu. Připojení je bez datového nebo časového omezení. Síť Bruntál-NET používá pro datovou komunikaci mezi jednotlivými přístupovými body a klienty pozemní vysílací rádiová zařízení pro širokopásmový přenos dat na principu rozprostřeného spektra v pásmu nelicenzovaném, to je 2,4 MHz. Všechna zařízení jsou provozována v souladu s ČTÚ. Připojení do internetu provádíme jak kabeláží tak i bezdrátovou wifi technologií. Nabízíme nejlevnější internetové připojení dle zvoleného tarifu hlavně domácnostem,ale i malým firmám za super nízkou cenu a bez omezení objemu stažených dat. Budete připojení neustále - 24 hodin - on line.
 • OpavaNet a.s.
  Bruntál
  WiFi síť navazuje na optickou síť OpavaNet a je postavena pro Opavu a okolí. Napojením na páteřní optickou síť je každý vysílač na rychlost internetu 1Gbps, což zabezpečuje kvalitní a garantované služby a rychlosti.
 • MX-NET
  Bruntál
  - na trhu od roku 2004 - služby připojení k internetu, telefonních linek a digitální televize - služby telefonních ústředen - správa a výstavba datových sítí
 • Laznet
  Bruntál
  LazNet - společnost, která se zabývá službami pro poskytování bezdrátového přístupu k internetu uživatelům, kteří mají o tyto služby zájem. Technické řešení sítě LazNet je založeno na systému přístupových bodů, jejichž dosah se překrývá, takže je dosaženo optimální spolehlivosti a maximálního využití rychlosti spojení. Rádiová síť funguje na principu rozprostřeného spektra v bezlicenčním ISM pásmu 2,4 GHz a 5,8GHz systém "point to point" a "point to multipoint"
 • VrNet
  Bruntál
  Nechcete každý měsíc platit vysoké poplatky za zavedení a pronájem klasických datových okruhů? Potřebujete však rychlé a trvalé připojení k Internetu a chcete platit jen za přenesená data? Nabízíme Vám službu bezdrátové sítě VrNET, která zajišťuje připojení k Internetu bezdrátovým datovým okruhem pro lokalitu Vrbno pod Pradědem. Rychle a bez problémů tak získáte plnohodnotnou náhradu pevného okruhu za velmi výhodnou cenu.
 • Brunet o.s.
  Bruntál
  Budujeme komunitní síť, konektivitu odebíráme z páteřní optické sítě, distribuci zajišťuje několik nódu, které jsou propojeny směrovými spoji pomocí bezdrátových pojítek. Připojujeme vše - panelové domy, firmy, rodinné domky


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz