Seznam provozovatelů wifi sítí - Břidličnámapa CR
 • ISP net s.r.o.
  Břidličná
  Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost a nabízíme širokému okruhu zákazníků levné a vysoce kvalitní připojení k internetu. Hlavní důraz klademe vedle technologické vyspělosti svých služeb na maximální pohodlí klienta. Naší snahou je maximálně využít dostupné technologie s nejnižší možnou cenou pro připojení koncového zákazníka a to buď pomocí technologie 802.11a, 802.11b (wi-fi) nebo pomocí kabelů. Pro naše zákazníky nabízíme nejenom přístup k internetu, ale také plné sdílení v naší síti a možnost vzájemného přenosu dat, hlasové komunikace, VoIP telefonování atd. Příjem satelitní TV Mimo služeb týkajících se internetu nabízíme přestavby domovních televizních rozvodů pro přípravu digitálního příjmu, jak formou satelitního, tak i digitálního pozemního vysílání. Tyto služby se týkají jak panelových, bytových tak i rodinných domů .
 • Easy Control Morava spol. s r.o.
  Břidličná
  Společnost Easy Control Morava spol. s. r. o. vznikla v roce 1994. Naše společnost klade velký důraz na komplexnost služeb poskytovaných našim zákazníkům, včetně okamžité technické i metodické pomoci při problémech s výpočetní technikou. Mezi naše zákazníky patří takové podniky jako např. Kovohutě Břidličná a.s., Kovohutě Mníšek a.s., Comax Velvary s.r.o., Dakon Krnov, Městský úřad Rýmařov, Městský úřad Bruntál, RD Rýmařov s.r.o., Biocel Paskov a.s., Porfix a.s.(Slovensko), ap. Od 1.1.1997 je naše firma autorizovaným Business Partnerem firmy IBM pro oblast výpočetní techniky třídy PC. Svým zákazníkům tak nabízíme vysoce kvalitní značkovou výpočetní techniku předního světového výrobce počítačů v celé šíři jeho sortimentu od stolních počítačů řady IBM PC 300, přes profesionální počítačové sestavy IBM Intellistation Z Pro až po přenosné počítače IBM ThinkPad. V oblasti výpočetní techniky dodáváme značkovou výpočetní techniku Compaq jako autorizovaný partner Compaq a Hewlett Packard - od roku 1998 jsme držiteli certifikátu HP Connect Reseller, a dále pak počítače značky Sajm, které jsou charakterizovány velmi příznivým poměrem cena/výkon. Na všechny prodávané a vyráběné modely je samozřejmě vydáno „Prohlášení o shodě" dle zákona č.22/97 Sb. Pro počítačové sítě nabízíme vysoce spolehlivé PC servery řady IBM Netfinity. Servery firmy IBM se vyznačují vysokým výkonem, spolehlivostí a bohatým doplňkovým programovým vybavením, které usnadňuje správu a konfiguraci serveru. Pro celou škálu výpočetní techniky IBM nabízíme samozřejmě servis, poradenskou a konzultační činnost. V oblasti řídících systémů vychází programové vybavení z operačního systému reálného času ProConT fy Easy Control Morava s.r.o. ProConT je rodina programů (ExeConT, MonConT, ConConT, TunConT), která umožní snadno, rychle a kvalitně navrhnout a realizovat řídící a monitorovací systém na bázi osobních počítačů kompatibilních s IBM PC a vstupně/výstupních desek připojitelných k PC. Tento produkt umožňuje efektivní tvorbu uživatelských nadstaveb metodou objektového programování. Pro rozsáhlé systémy jsou využívány programové systémy americké firmy Wanderware (produkt InTouch) nebo Iconics (produkt známý pod názvem Genesis), jejichž možnosti sahají od komfortního monitorování, archivace dat a trendů po spolupráci s více jak 200 různými logickými automaty předních světových výrobců. Spolupráce v síti je možná samozřejmě i se systémem ProConT. Jako řídící počítač používáme např. výrobky fy Advantech Corporation, který je plně kompatibilní se standardem fy IBM/AT. Stavebnice různých modulů umožňuje splnit velmi účinně požadavky na analogové i logické řízení, měření, monitorování procesu, sledování trendů fyzikálních veličin, atd.
 • MX-NET
  Břidličná
  - na trhu od roku 2004 - služby připojení k internetu, telefonních linek a digitální televize - služby telefonních ústředen - správa a výstavba datových sítí


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz