Seznam provozovatelů wifi sítí - Bohumínmapa CR
 • JaryNet
  Bohumín
  Síť JaryNet působí na českém trhu v Bohumíně a okolí od roku 2005. Od této doby prošla síť mnoha zkvalitněním a se stále získávanými zkušenostmi se stále rychleji rozrůstá. V současné době má síť několik desítek distribučních bodů postavených výhradně na zařízeních s operačním systémem na bázi OS Linux na technologii v pásmu 2,4Ghz a 5,4Ghz pro připojení koncových uživatelů. JaryNet nabízí komplexní služby v oblasti internetových služeb a můžeme Vám nabídnout nejen připojení k internetu, ale také webhosting, registrace domén, webdesign, tvorbu www stránek a další služby. Ceny za připojení k Internetu začínají již od 150 Kč měsíčně s DPH.
 • PODA
  Bohumín
  Společnost PODA a.s. představuje oborově, organizačně, personálně i finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků a týmem techniků, kteří jsou schopni realizovat i rozsáhlé projekty. V oboru projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti Internet a zajištění kompletního a včasného servisu, ale i zákaznického servisu představuje PODA a.s. přední telekomunikační firmu v oblasti své působnosti. PODA a.s. má neustále rostoucí počet svých zákazníků ze všech tržních segmentů. Společnost se snaží realizovat dodávky tak, aby s většinou svých zákazníků navázala dlouhodobý vztah, založený na znalosti zákaznické problematiky a vysoké míře vzájemné důvěry. V současné době se PODA a.s. především soustřeďuje na obsluhu segmentu domácích zákazníků. Společnost PODA a.s. se snaží svou nabídkou oslovit i zákazníky ze segmentu malých a středních firem a ze segmentu rozpočtových a příspěvkových organizací. Vnitřní struktura společnosti PODA, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tržních segmentů. V průběhu roku 2009 došlo k dalšímu nárůstu počtu klientů a tím i k velkému nárůstu požadavků a úkolů z oblasti péče o zákazníka, a proto vznikl ve společnosti samostatný úsek Obchodní administrativy. V průběhu roku 2009 probíhala investiční výstavba a bylo vybudováno 23 km nových optických zemních tras v Ostravě, Havířově a Bohumíně. V roce 2009 se podařilo řozšířit programovou nabídku až na 49 televizních programů, které si mohou klienti libovolně zvolit. Společně s balíčky služeb je klientům poskytována rychlost až 40 Mb. Každému klientovi PODA a.s. je nabízen „věrnostní program“ s řadou nových služeb a nejrůznějších slev s dalšíma možnostma vyžití ve sportovní, rekreační a kulturní oblasti. Od října 2009 přináší PODA a.s. fanouškům nezávislé muziky nejlepší z místní klubové scény prostřednictvím internetového rádia Zostra. Na stránkách rádia www.zostra.cz je pravidelně kromě muziky klubových kapel zveřejňován přehled připravovaných akcíí, koncertů a hudebních festivalů v našem kraji. Pro zajištění neustálého zlepšování kvality poskytovaných služeb se vedení společnosti rozhodlo zavést a uplatňovat integrované řízení managementu jakosti a environmentu dle norem ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005 a rovněž zavést politiku kvality. V roce 2008 byla společnost úspěšně certifikována Českým lodním a průmyslovým registrem v Praze.
 • Internet Morava
  Bohumín
  Internet Morava je společnost zabývající se poskytováním internetu, správou sítě a telekomunikačními službami. Společnost poskytuje internet v rámci bezdrátových připojení ve vysoké kvalitě s profesionálním přístupem. Internet Morava je již dlouhodobě působící firmou na Ostravsku, Karvinsku a dalších odlehlých částech Severní Moravy. Zájmem společnosti je distribuovat internet pro domácnosti a firmy. Důležitým pilířem je zákazník. To znamená, že zájmem společnosti je vyhovět právě Vám a to hlavně v případě problému. Záměrem společnosti je dále její růst s vybudování rozsáhlé sítě a poskytování kvalitních služeb. Společnost také nabízí průběžné akce pro nové i stávající zákazníky.
 • CZFree Bohumín
  Bohumín
  Cílem sdružení je poskytovat členům sdružení připojení jejich počítačů do regionální vysokorychlostní sítě CZFree Bohumín s napojením do sítě Internet a případně do dalších sítí. Do naší bezdrátové sitě se mužete připojit k Internetu s notebookem přes wifi odkudkoli v Bohumíně kde máme pokrytí. Síť vznikla 8.4.2005, ale velmi rychle se rozrůstá o nové členy.
 • petřkovice.net
  Bohumín
  Wi-fi síť s dosahem Petřkovice, Koblov, Ludgeřovice, Markvartovice
 • F.C.A., a.s
  Bohumín
  Akciová společnost F.C.A. (člen skupiny RIO Media a.s.) zajišťuje pro více než 45 000 domácností v Čechách, na Moravě a ve Slezsku hlavně služby kabelové televize. Část z jejích klientů má již dnes přes širokopásmovou kabelovou síť i vysokorychlostní přístup k internetu.
 • RIO Media
  Bohumín
  Společnost RIO Media a.s. patří mezi tři nejvýznamnější poskytovatele elektronických komunikačních služeb v České republice. Jako právní nástupce společností ANTÉNY 2H+B, CL – NET, F.C.A, MATTES AD a Metropolitní síť Olomouc realizuje společnost RIO Media a.s každoročně masivní investice do rekonstrukce a modernizace převzatých přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v té nejvyšší kvalitě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, vyzkoušelo už 115 000 zákazníků, že vysoce kvalitní digitální televize, rychlé a bezpečné připojení k internetu i cenově výhodné hlasové služby od RIO Media a.s. se rozhodně vyplatí.
 • NET4ALL.B
  Bohumín
  nabízíme připojení do mísní sítě N4A s využitím vysokorychlostního internetu
 • TechCom
  Bohumín
  Firma TechCom s.r.o. byla založena především k podnikatelským aktivitám v oblasti montáže silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, se zvýšeným důrazem na komplexní zajišťování služeb zákazníkům, to znamená od projektu po nepřetržitý záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže silnoproudých vedení a zařízení včetně svítidel, rozvaděčů a revizí. Dále se zabýváme veškerými montážemi slaboproudých vedení a strukturovaných kabeláži. Dodáváme komplexní sortiment služeb od dodávek telekomunikační techniky, přes elektronické zabezpečovací a požární signalizace, výpočetní a kancelářskou techniku, ozvučení, prezentační techniku, jednotného času, kontroly vstupů s evidencí docházky, průmyslové kamery, automatické závory, vrata, brány, satelitní systémy a společné televizní rozvody. Je samozřejmé, že své služby realizujeme formou dodávky na klíč. Vlastníme všechna potřebná oprávnění nutná k provádění výše uvedených činností. Neoddělitelnou součástí poskytovaných služeb je nepřetržitý záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení Zkušenosti našich zaměstnanců spolu s dlouholetou praxí, technickým vybavením a zázemím firmy jsou zárukou realizace projektů v zákazníkem požadované kvalitě, s dlouhodobou provozuschopností a s minimální poruchovostí.
 • TOBONET
  Bohumín
  Tobonet je počítačová síť nabízející kvalitní připojení k internetu za rozumnou cenu.Naší prioritou je předevšim dostupnost a kvalita služby pro zákazníka. V žádném z našich tarifů připojení nejsou skryté žádné další poplatky.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz