Seznam provozovatelů wifi sítí - Stráž nad Nisoumapa CR
 • Artemis-liberec.cz
  Stráž nad Nisou
  Síť artemis se zaměřuje na poskytování bezdrátového internetu v pásmu 5Ghz a instalaci síťových rozvodů v panelácích a bytových domů.
 • COMEL Internet s.r.o.
  Stráž nad Nisou
  Profesionální bezdrátová síť, umožnující připojení k pro domácnosti a firemní zákaznííky. Jsme provozovatelem dvou rozsáhlých bezdrátových sítí ve Stráži nad Nisou a okolí a Hodkovicích nad Mohelkou a okolí. Nabízíme sdílené připojení do Internetu s konektivitou 10240 kbps a vyšší. Cena za využívání těchto sítí začíná na 312 Kč s DPH.
 • FreeNet Liberec
  Stráž nad Nisou
  Freenet Liberec, o. s. je dobrovolné, nezávislé a neziskové sdružení fyzických a právnických osob. Základním cílem sdružení Freenet Liberec, o. s. je šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér ve společnosti, sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití. Sdružení vyvíjí zejména následující činnosti: 1. Podpora rozvoje a využívání internetu a informačních technologií. 2. Podpora šíření vzdělanosti, kultury a poznání. 3. Pořádání školení, diskusí, exkurzí, konferencí a seminářů pro členy i pro veřejnost. 4. Umožnění využití informačních technologií handicapovanými spoluobčany, včetně jejich další podpory. 5. Provozování regionálního informačního systému. 6. Poskytování poradenské a konzultační služby členům. 7. Expertní a publikační činnost. 8. Výzkum a vývoj technických a programových prostředků, vhodných pro budování, správu a provoz informačních a komunikačních technologií. 9. Vytvoření a zajištění provozu počítačové sítě pro testování vyvíjených prostředků, vzájemnou komunikaci členů a propojení do dalších sítí. 10. Rozšiřování aplikací nejmodernějších informačních technologií. 11. Výzkum rozhodovacích procesů v rámci telekomunikačních sítí. 12. Může financovat neziskový projekt jiné fyzické nebo právnické osoby, pokud přispívá k dosažení cílů sdružení, nebo je součástí jiného takového projektu. 13. Získávání dotací, grantů a sponzorských příspěvků za účelem financování sdružení a jeho projektů. 14. Spolupráce se subjekty, které sledují slučitelné cíle.
 • OPENNET " Cap-Net s.r.o."
  Stráž nad Nisou
  Nabízíme Vám nelimitované připojení k internetu za bezkonkurenční ceny. Bezdrátová síť wifi. Páteř budována na 5,4GHz a 5,8GHz. Popř na 10.5GHz. Jedná se o veřejnou telelkomunikační síť, kde není uplaťnována žádná politka FUP a žádná agregace. řipojení do inernetu je obousměrně stejné. tzn. upload i download je stejný.
 • Coprosys-LVI s.r.o.
  Stráž nad Nisou
  Společnost Coprosys-LVI s.r.o. byla založena v roce 2006 a je součástí koncernu Coprosys Group. Hlavní zaměření firmy je na oblast komplexního telekomunikačního řešení "řešení na míru" tzn. dodávka hlasových, datových a internetových služeb včetně potřebného hardware a linuxových řešení včetně serverů. Našimi spokojenými zákazníky jsou malé firmy, ale i velké korporace se síťovým řešením. Síť Coprosys Group je tvořena optickými páteřními spoji v rámci celé České republiky a bezdrátovými okruhy v licencovaných pásmech. Koncový zákazník je připojen optickým vláknem (pokud je k dipozici) nebo mikrovlnným spojem s techoligií WiMAX, Microlan či Proteus. Coprosys jako jedna z mála firem dovede uspokojovat požadavky zákazníků od nejmenších rychlostí připojení až do 1Gbps. Profesionální péče a individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.
 • ADVnet
  Stráž nad Nisou
  Společnost své služby nabízí v Liberci, Turnově, Jablonci nad Nisou, Chrastavě, Bílém Kostele nad Nisou, Hodkovicích a v širokém okolí těchto měst. Připojení nabízíme jak pro jednotlivce, tak i panelové domy a firmy. Kromě připojení k internetu nabízíme také vlastní VoIP telefonii s nulovým paušálem a možností výběru pevného čísla.
 • Dragon Internet
  Stráž nad Nisou
  Jsme výhradně českou společností patřící mezi nejvýznamnější regionální dodavatele informačních technologií a poskytovatele služeb internetu. Síť Dragon Internet a. s. pokrývá Mladou Boleslav a okruh přibližně 30 Km kolem. Síť je kombinací nejmodernější metropolitní optické sítě, která je dovedena do hustě zabydlených rezidenčních oblastí a kvalitně vybudované bezdrátové mikrovlnné sítě. V rámci své sítě nabízí Dragon Internet a. s. svým zákazníkům, kromě Internetu, digitální telefonování, televizní vysílání, a řadu dalších datových služeb.


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz